برنامه های Connect IQ گارمین برای تمرین در خانه

۱۲ مرداد ۱۴۰۰
در حالی که در خانه هستید ، ممکن است بدنبال تمرینات جدید و ابزارهای جدیدی باشید تا از تناسب اندام خود استفاده کنید. احتمالاً می دانید که می توانید از Garmin پوشیدنی خود برای تمرینات داخلی ، پیگیری مراحل خود یا مدیریت استرس استفاده کنید. اما آیا می دانستید که می توانید گزینه های تناسب اندام بیشتری را از فروشگاه Connect IQ اضافه کنید؟

Connect IQ فروشگاه ما است که در آن می توانید برنامه ها ، ویجت ها و واچ فیس را در دستگاه Garmin خود بارگیری کنید تا روال تمرین یا شیوه زندگی کلی خود را ارتقا داده و سفارشی کنید.

لیست برنامه های Connect IQ را که می توانید بارگیری کنید ، بررسی کنید تا بتوانید سفر تناسب اندام خود را به سطح بعدی برسانید

تمرین 7 دقیقه ای
آیا 7 دقیقه فرصت دارید تا ضربان قلب خود را بالا ببرید و حرکت کنید؟ برای تکمیل یک سری تمرینات که تضمین کننده حرکت شما هستند ، این برنامه را بررسی کنید.
شمارنده و تایمر طناب پرش:
طناب زدن یک فعالیت لذت بخش برای افزایش ضربان قلب است. با استفاده از این برنامه ، کل زمان جلسه خود ، تعداد پرش های انجام شده ، BMP قلب ، کالری سوزانده شده و موارد دیگر را پیگیری کنید.
FitOn
Garmin خود را با برنامه FitOn همگام سازی کنید و به تمرینات تحت هدایت مربیان مشهور دسترسی پیدا کنید و با دوستان خود رقابت کنید. این تمرینات سریع و م freeثر رایگان به شما امکان می دهد در هر زمان و هر مکان تمرین کنید. در اینجا درباره FitOn بیشتر بدانید.
پومودورو
تکنیک پومودورو یک روش مدیریت زمان است که در اواخر دهه 1980 توسعه یافت و روزهای کاری شما را به فواصل زمانی متناوب تقسیم می کند تا تعدادی استراحت برای بلند شدن و حرکت  یا کارهای دیگر برای تجزیه روز داشته باشید.
بروزرسانی به صفحه ساعت جدید
تغییر چیز خوبی است! صفحه ساعت Garmin خود را به یکی از صدها دستگاه موجود در Connect IQ تغییر دهید. از گل ها تا غوطه ور شدن عمیق در داده ها ،برای صفحه ساعت وجود دارد که اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد.
اکنون Connect IQ Store را بارگیری کرده و روشهای جدیدی را برای شخصی سازی دستگاه Garmin خود کشف کنید.


گارمین،نمایندگی گارمین،فروشگاه گارمین