آیا ساعت Garmin شما ویروس کرونا را تشخیص می دهد؟

۱۳ مرداد ۱۴۰۰
ساعت های هوشمند Garmin برای نظارت یا تشخیص بیماری ها طراحی نشده اند ، اما دانشمندان دانشگاه ها و م,سسات معتبر در سراسر جهان به طور فعال در حال تحقیق بر روی این موضوع هستند که آیا دستگاه های پوشیدنی مانند گارمین می توانند علائم اولیه ویروس کرونا را شناسایی کنند.

یک فرض در واقع بسیار ساده است. (1) افزایش ضربان قلب نشانه اولیه سرماخوردگی معمولی ، آنفولانزا یا ویروس کرونا است. (2) ساعت های هوشمند Garmin دارای کنترل ضربان قلب در مچ دست هستند. این دو را کنار هم بگذارید و جامعه می تواند ابزار فوق العاده مفیدی برای نشانه های اولیه ویروس در مقیاس گسترده داشته باشد.

مطمئناً روش هایی که گجت های پوشیدنی می تواند به حل بحران های کنونی و آینده کمک کند بسیار فراتر از نظارت بر ضربان قلب است. به همین دلیل است که Garmin با دانشمندان سراسر جهان همکاری کرده است تا به دنبال پاسخ هایی در مورد پتانسیل ساعت های هوشمند Garmin به عنوان ابزاری مفید در نیاز جامعه برای شناسایی بهتر ، ردیابی و نظارت بر کرونا باشد.

در این مقاله ، ما به تعدادی از مطالعات اصلی در ایالات متحده که Garmin در آنها مشارکت دارد ، می پردازیم و همچنین جزئیاتی در مورد چگونگی پیوستن کاربران ساعت هوشمند Garmin به هدف و بخشی از راه حل ها را ارائه می دهیم.

آیا داده های پوشیدنی می توانند بیماری را پیش بینی کنند؟

دانشگاه دوک به تازگی تحقیقی را با عنوان Covidentify ، با هدف کاهش سرعت شیوع COVID-19 راه اندازی کرده است. دوک امیدوار است با استفاده از داده های به دست آمده از دستگاه های تلفن همراه و گجت هایی مانند ساعت های هوشمند Garmin ، نحوه ردیابی شیوع COVID-19 را بیاموزد ، بفهمد چه کسی ممکن است مستعد ابتلا به آن باشد و در صورت ابتلا چه افرادی در معرض خطر پیامدهای بدتر قرار می گیرند. . کاربران ساعت های هوشمند Garmin تشویق می شوند که نتایج ساعت های خود را به مطالعات متصل کنند تا به محققان کمک کند ضربان قلب و حرکت آنها تحت تأثیر COVID-19 قرار گیرد. افراد سالم و ماندن در خانه نیز برای پیوستن تشویق می شوند.

آیا داده های پوشیدنی تجمعی می تواند به خانواده ها و پزشکان کمک کند؟

PhysioQ به تازگی لیست انتظار برای NEO را باز کرده است ، یک پلت فرم نظارت رایگان COVID-19 در خانه ، برای خانواده ها برای پیگیری عزیزان خود. با استفاده از گجت های معتبر مورد اعتماد محققان ، از جمله ساعت های هوشمند Garmin و ردیاب های فعالیت ، خانواده ها می توانند با نظارت بر میزان اشباع اکسیژن ، ضربان قلب  و سایر موارد از راه دور آرامش خاطر را کسب کنند.

در این روزهای در حال تغییر ، یک چیز مسلم است: جامعه ما از جستجوی پاسخ در مورد این بحران  و سلامت و آنچه می توان برای جلوگیری از بحران دیگر در آینده انجام داد ، دست از تلاش بر نمی دارد. گارمین مفتخر است که در کنار این نهادها و در سراسر جهان در تلاش برای یافتن پاسخ هایی است که دانشمندان را یک گام به تشخیص زودتر نزدیک می کند و امیدوارم روزی این بیماری درمان شود

گارمین،نمایندگی گارمین،محصولات گارمین،فروشگاه گارمین،گارمین ایران،گارمین در ایران،نرم افزارهای ساعت گارمین