جی پی اس خودرویی گارمین مدل Tread

۲۶ مرداد ۱۴۰۰
جی پی اس خودرویی گارمین ترد Garmin Tread
Part number : 010-02406-10
جی پی اس خودرویی جدید گارمین مدل Garmin Tread  مخصوص آفرود سواران  OffRoad می باشد و میتوانید با استفاده از این جی پی اس گارمین به صورت گروهی و با استفاده از اتصال رادیویی تا 20 راننده با هم متصل می شوند و  مسیری که هر راننده مشغول به رانندگی می باشد را میتوان مشاهده کرد و این جی پی اس گارمین قابلیت اتصال به هدست و کلاه ایمنی را دارد و همچنین با استفاده از قابلیت Inreach می توانید برقراری ارتباط به صورت دو طرفه انجام دهید . اطلس رهنگار آریا. این جی پی اس خودرویی گارمین اطلاعات آب و هوایی و همچنین قابلیت SOS جهانی را دارا می باشد. روی دستگاه جی پی اس خودرویی گارمین garmin tread  میتوانید مسیرهای خاکی را مشاهده کنید و با استفاده از قابلیت دانلود تصاویر Birdseye میتوانید تصاویر از پستی بلندی های سطح زمین مشاهده کنید . اطلس رهنگار آریا .
جی پی اس خدرویی گارمین مدل Tread انقلاب عظیمی در صنعت اتومبیل رانی ایجاد کرده است که با طراحی سبک و قابل حمل مزایای بسیاری از بابت کاهش مصرف سوخت و هزینه ها و همچنین برآورد سرعت بالا و ... دارا می باشد.
شما عزیزان میتوانید برای مشاوره و یا خرید گارمین ترد اینجا کلیک کنید و یا با شماره 88880034 تماس بگیرید .

گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،ساعت های ورزشی گارمین،ساعت هوشمند گارمین،جی پی اس گارمین،جی پی اس هوشمند گارمین،جی پی اس خودرویی گارمین