5 ویژگی مهم ساعت گارمین مدل Enduro

۳۰ مرداد ۱۴۰۰
Gabe Joyes یک دونده  کوهستانی است و چه در دویدن 100 مایل رکورد بزند و چه در طبیعت در نزدیکی خانه خود قدم بزند ، به یک ساعت هوشمند ورزشی که  GPS داشته باشد و فوق العاده کارآمد نیاز دارد که بتواند سرعت خود را حفظ کند. ساعت گارمین مدل Enduro را به او پیشنهاد دادیم  که به طور خاص برای دونده های فوق العاده طراحی شده است به راه فرستادیم و نتایج بدست آمده خوب بود ، آنها دقیقاً همان چیزی بودند که ما انتظار داشتیم.

می توانم به یاد داشته باشم تقریباً یک دهه پیش تحت تاثیر عمر باتری و ویژگی های اولین ساعت هوشمند GPS دار خود بودم که فقط 8 ساعت دوام آورد. فقط 4 سال بعد ، من از GPS رقیب Garmin استفاده کردم که 18 ساعت باتری  ذخیره میکرد و اما به طرز خنده داری دقیق نبود. اما در سال 2020 هیچ محصولی در بازار مانند Garmin Enduro از لحاظ باتری و مقاومت وکارایی برابری نمیکند با تقریبا 80 ساعت عمر باتری غیرقابل تصور در حالت GPS ، دقت دقیق و همچنین ویژگی های بیشتر. پس از گذراندن اندورو در چند صد مایل زمستان و بهار در کوهستان ، مشخص است که برای دوندگان دوی استقامت ، و همچنین هر کس دیگری که دوست دارد محدوده استقامت انسان را بالا ببرد ، طراحی شده است. در اینجا پنج ویژگی مورد علاقه Enduro اشاره شده است

1. انرژی خورشیدی دارد.
اندورو با انرژی خورشیدی کار می کند.هر دونده استقامتی که می شناسم تا آنجا که ممکن است بیرون از خانه در زیر نور خورشید می گذراند ، بنابراین داشتن یک ساعت مچی که انرژی خورشید را جمع آوری می کند بسیار درخشان است. این میزان عمر باتری برای ماجراهایی مانند 47 ساعت سریعترین مسیر Wind River High Route پاییز گذشته بسیار مهم است!

2. سبک است
ورزشکاران استقامتی می دانند که داشتن وزن فوق العاده مهم است و هر گرم اهمیت دارد. اگر قرار است به مدت 80 ساعت مستقیم ساعت بپوشید ، نمی خواهید یک تکه فلز سنگین به دور مچ دست شما بچرخد. با وجود اینکه Enduro دارای بزرگترین و آسان ترین صفحه نمایش در بین تمام ساعت هایی است که من استفاده کرده ام ، اما به طور قابل توجهی سبک است و بدنه تیتانیوم تنها 55 گرم وزن دارد.

3. راحت است.
Enduro علاوه بر وزن سبک ، در تمام طول روز نیز راحت است. نوار نایلونی یک ارتقاء شگفت انگیز است که من در ابتدا در مورد آن تردید داشتم ، اما راحتی کلی ساعت قطعاً با بند نرم و قابل تنظیم بهبود می یابد به ویژه در تمرین های طولانی مدت که هیدراتاسیون و درجه حرارت پوست شما را تغییر می دهد

4. دقیق است.
یک ساعت GPS دار سبک و راحت بدون معیارهای قابل اعتماد و دقیق چندان مفید نخواهد بود - و Enduro دارای تعداد زیادی از آن ویژگی هاست. مانیتور ضربان قلب مچ دست کاملاً کاربردی  است (دقت به کمک نوار نایلونی قابل تنظیم در بالا ذکر شد). آنقدر دقیق است که من می توانم با اندازه گیری ضربان قلب در زمان واقعی ، تمرین های  سخت خود را بسنجم. معیارهای دیگر نیز مانند ClimbPro ، که شیب سربالایی و سرعت عمودی را نشان می دهد ، و همچنین تنظیم حرارت و ارتفاع ، Trail Run  ،VO2 max را نشان می دهد.

5. متصل است
مانند بسیاری از افراد دیگر ، من در طول بیماری همه گیر کرونا در خانه تمرین می کردم اعلان های هوشمند Enduro به من امکان می دهد ایمیل ها و پیام های متنی را در حال ورزش سریع بخوانم. همچنین به من در مورد جلسات بعدی که فراموش کرده ام هشدار می دهد ، که به راحتی منجر به جلسات کاری سریع می شود.
برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره تماس 88880034-021 داخلی 2 و یا شماره تماس 09128841470 تماس حاصل نمایید.

گارمین،ساعت گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،محصولات ورزشی گارمین،ساعت ورزشی گارمین،ساعت هوشمند گارمین،ساعت های جی پی اس دار گارمین،ساعت با قابلیت شارژ خورشیدی،ساعت مالتی اسپرت گارمین