ساعت گارمین سری فنیکس6 Fenix 6

۰۱ شهریور ۱۴۰۰
ساعتهای گارمین سری Fenix 6   جدید ترین سری ساعت های گارمین از سری فنیکس هستند.  گارمین این مدل را در سه سایز معرفی کرده که شامل : سایز 42 میلی متر (Fenix 6s   فیکس 6اس) و سایز 47 میلی متر ( Fenix 6   فنیکس 6 ) و سایز 52 میلیمتر ( Fenix 6x   فنیکس 6ایکس) میباشد .
از لحاظ کارایی این سه  مدل با هم تفاوتی ندارند و هر سه از یک فناوری برخوردار میباشند. . تفاوت مهم  آنها در سایز و شکل ساعت است .همچنین  تفاوت سایز این ساعت ها باعث شده که سایز باتری هم تفاوت داشته باشد و همینطور  زمان کارکرد ساعت ها متفاوت باشد .البته گارمین توانسته با استفاده از بند های مختلف (سیلیکون و چرم و نایلون و تیتانیوم و ...) و شیشه ضد خش یاقوت یا همان سافایر Sapphire  و همچنین جنس بدنه ساعت ، تنوع قابل قبولی به این سری از ساعت ها ببخشد  .  تمامی مدل های سری 6 یعنی Garmin Fenix 6 series   از سنسور هایی  سنسور Pulse Ox meter  (نمایش دهنده ی میزان  اکسیژن اشباع شده در خون) ، ضربان قلب ، جی پی اس ، گلوناس ، گالیله ، ارتفاع سنج ، فشار سنج ، قطب نما ، شتاب سنج ، ژیروسکوپ و دماسنج و ... بهره مند هستند که قابلیت های ساعت Garmin Fenix 6 , fenix 6s , fenix 6x  را دوچندان کرده و همچنین این ساعت را پر قدرت  میسازد .
گارمین با معرفی سری فنیکس 6 سولار Garmin Fenix 6 Solar Series  و با اضافه کردن شارژ خورشیدی به ساعت ها ی فنیکس ، کارایی و مدت زمان استفاده از ساعت را بیشتر کرده و باعث اطمینان خاطر ورزشکاران و طبیعت گردان شده 
ساعت گارمین فنیکس 6 سافایر با بدنه تیتانیم و بند نارنجی سیلیکونی  fenix 6 - Pro and Sapphire editionsTitanium with ember orange band  PART NUMBER 010-02158-14
یک ساعت بسیار زیبا از ساعت های گارمین است که از شیشه ضد خش سافایر یا همان یاقوت کبود مصنوعی برخوردار است و در عین حال از بدنه و بزل رینگ Bezel Ring  تیتانیوم بهره می برد که مقاومت و زیبایی دستگاه را دوچندان کرده .
همچنین این ساعت ها قابلیت های چون نمایش و محاسبه ضربان قلب ، گام شماری ، کالری سوزی ، نوار حرکت ، نقطه زنی در جی پی اس ، محاسبه مساحت ،اهداف خودکار ، مسافت طی شده ، طبقات طی شده ،میزان استرس در طول روز ، پایش و نظارت بر خواب ،سرعت و فاصله GPS   و همچنین نمایش نقشه های توپو گرافی و راهها ایران و سایر نقاط دنیا ومحاسبه و نمایش  قابلیت های تخصصی ورزشی چون intensity minutes   و True UP و Move IQ و  Auto Pause  و  VO2 max و training load و training load focus و Live Track و TracBack  و Ultra Track و  Round-trip course و Expedition  و  .... میباشند . و با برنامه ی گارمین کانکت موبایل Garmin Connect app  و دیگر اپلیکیشن های گارمین سازگار میباشند . 
ساعت فنیکس 6x    پرو با بند مشکی سیلیکونی بدون شیشه سافایر Fenix 6x Pro Black 010-02157-01  با توجه به این شیه ضد خش را ندارد قیمت مناسب تری نسبت به 6 ایکس سافایر دارد .
ساعت گارمین سری فنیکس  6  یعنی  Garmin Fenix 6s , 6 , 6x   بهترین گزینه برای ورزشکار های حرفه ای و غیر حرفه ای و تخصصی  و عمومی میباشد و اصطلاحا یک ساعت مولتی اسپورت Multi Sport   است . 


گارمین،ساعت گارمین،ساعت ورزشی گارمین،نمایندگی گارمین