گجت های پوشیدنی و قابل حمل گارمینGARMIN مناسب طبیعت گردی در بهار و تابستان

۰۵ شهریور ۱۴۰۰
گجت های پوشیدنی و قابل حمل گارمین مناسب طبیعت گردی در بهار و تابستان
GARMIN WEARABLES FOR SPRING AND SUMMER OUTDOOR ACTIVITIES
با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط جدید در سال های گذشته می توان گفت که بسیاری از مردم به فعالیت های فردی وفعالیت های  خارج از سالن روی آورده اند. برخی از افراد جدول کلمات متقاطع را شروع کردند ، برخی از افراد تلفن را برداشته و روابط قدیمی را از نو ساختند ، برخی دیگر قایق سازی کردند (ورزش های وابسته به قایق) و بسیاری از مردم به اعماق کمد خود رسیدند ، کفشهای کوهنوردی خود را غبارروبی کردند و به دل طبیعت زدند .
این وضعیت در واقع نوعی انقلاب در رفتار مردم با طبیعت است یا مهاجرت گسترده مردم به مکان های وحشی. برای برخی آسان بود که دوباره به عادت های قدیمی برگردیم. اما برای برخی دیگر، فرصت کاوش در مکان های جدید و متفاوت این سوال را برای ما ایجاد می کند که  چگونه کار را شروع کنیم...اینجاست که فناوری GARMIN وارد می شود. با داشتن ابزارهای مناسب در کوله  خود ، مشکلی برای مسیر یابی و هدایت پیش رو  نخواهید داشت ، هر زمان یا هر کجا که باشد.
ساعت هوشمند GPS: همراه شما در فضای باز
GARMIN اولین ساعت FENIX را در سال 2012 راه اندازی کرد. این ساعت در ابتدا برای کوهنورد ها ساخته شده بود ، بنابراین بدنه مقاوم و شیشه ضد خش دارد. از اولین فونیکس ، گارمین به طور مداوم فناوری مبتنی بر مچ دست را برای علاقه مندان به فضای باز توسعه داده است. این محصول به جامع ترین پوشیدنی مالتی اسپورت  موجود در بازار تبدیل شده است و بسیاری از فن آوری های آن برای اهداف تخصصی از قایق سواری گرفته تا دو استقامتی در ساعت های  مختلف تعبیه  شده اند .
با گسترش خانواده FENIX ، گارمین به ادغام ویژگی های زندگی روزمره ادامه داد و آن را به یکی از محبوب ترین ساعت های هوشمند روزمره  GPS  دار تبدیل کرد. چه بخواهید ورزش روی تردمیل را تحلیل  کنید و چه بخواهید بهترین و ضعیت نبض  را در نظارت بر تناسب اندام و سلامتی خود بدست آورید ،  GARMIN FENIX  به یک همراه دیجیتالی تبدیل شده است که ما را در مسیر کار و زندگی کاملتر قرار می دهد.
با این حال ، همانطور که سال گذشته بسیاری از مردم متوجه شدند ، که استفاده از باتری خورشیدی چقدر مهم است . با راه اندازی خط تولید ساعت مچی FENIX 6 PRO SOLAR در سال 2020 ، ویژگی های فضای باز را بیشتر از همیشه مد نظر گرفت .
در اینجا برخی از ویژگی ها آورده شده است که می تواند به شما در شروع کار ، ایمن ماندن و لذت بیشتر از تجربه در فضای باز کمک کندمعرفی میکنیم .
شارژ خورشیدی SOLAR CHARGING
در سال 2019 ، گارمین شارژ خورشیدی را برای افزایش عمر باتری معرفی کرد. این به شما اجازه می دهد تا روی آنچه دوست دارید در خارج از خانه انجام دهید تمرکز کنید و کمتر نگران شارژ خود باشید.
پشتیبانی از چند GNSS
دانستن اینکه کجا هستید و به کجا می روید برای ایمن ماندن در فضای باز حیاتی است FENIX GARMIN به چندین سیستم ماهواره ای ناوبری جهانی GPS ،  GLONASS  و GALILEO دسترسی دارد تا شما را در محیط های چالش انگیزتر از طریق جی پی اس به تنهایی ردیابی کند.
سنسورهای  ABC
ABC مخفف ALTIMETER ، BAROMETER و COMPASS است که هنگام بررسی مکان های جدید ، سه ویژگی مهم هستند. این به شما کمک می کند در مسیر بعدی خود با یک ارتفاع سنج برای داده های ارتفاع ، فشارسنج برای نظارت بر آب و هوا و قطب نما سه محوره الکترونیکی حرکت کنید تا همیشه بدانید که کجا می روید.
برنامه های ورزشی داخلی یا پروفایل های ورزشیBUILT-IN SPORTS APPS
برای دویدن در یک  مسیر ، دوچرخه سواری ، پیاده روی ، کوهنوردی و موارد دیگر از پروفایل های فعالیت دانلود  شده قبلی استفاده کنید. این فعالیت ها علائم مختلفی را دریافت و محاسبه  می کند و سپس در GARMIN CONNECT بارگذاری می شود تا بتوانید اطلاعات مربوط به فعالیت خود مانند کالری ، زمان ، مسافت ، نقشه دوره خود و موارد دیگر را مرور کنید.
MTB DYNAMICS
این خصوصیت ، جزئیات دوچرخه سواری را با استفاده از معیارهای دوچرخه سواری کوهستان ، به علاوه اندازه گیری های تخصصی GRIT و FLOW ارائه می دهد که میزان دشواری مسیر و میزان آرام پایین آمدن را ارزیابی می کند ، و به شما نمره یا رکورد می دهد که دفعه بعدی بتوانید رکورد خود را بزنید.
ویژگی های موج سواری SURF-READY FEATURES
اگر آنقدر خوش شانس هستید که می توانید در کنار اقیانوس زندگی کنید ، بهتر است از آن استفاده کنید. ویژگی های موج سواری که اخیرا معرفی شده اند با SURFLINE SESSION RATE ادغام می شوند برای این کارنیاز به بارگیری برنامه در یک تلفن هوشمند سازگار است ، که از هر موجی که در مقابل دوربین SURFLINE سوار می شوید ویدیویی ایجاد می کند تا بعدا بتوانید آنها را تماشا کنید و عملکرد  خود را ببینید.
اندازه گیری هیدراتاسیون یا HYDRATION TRACKING
هیدراته ماندن در فضای باز بسیار حیاتی است. با استفاده از این ویژگی ، می توانید مصرف مایعات روزانه را یادآوری کنید تا بدن شما بدون آب نماند. هنگامی که هدف خودکار فعال باشد ، حتی پس از انجام فعالیتی میزان تخریب عرق برآورد شده را مشاهده خواهید کرد و هدف شما بر این اساس تنظیم می شود.
سازگاری ACCLIMATION
اگر در ارتفاعات مختلف در حال پیاده روی ، کوهنوردی یا کمپینگ هستید ، باید بدانید که بدن هرکس با دیگری به گونه ای دیگر سازگار می شود. بیماری ارتفاع یا تنگی نفس در ارتفاع یک امر واقعی و خطرناک است. ویجت تطبیق ارتفاع فعلی ، ارتفاع مطبوع و ضربان قلب ، ضربان قلب و میزان تنفس شما را نشان می دهد ، بنابراین می توانید ببینید که چگونه ارتفاع فعلی را تحمل می کنید.
با توجه به نیاز ورزشکاران گارمین ساخت ساعتهای دیگری به غیر از فنیکس FENIX را شروع کرد ، اما از آن زمان این فناوری در ساعت های مختلف جدید گنجانده شده است. در واقع ، گارمین تقریباً برای همه نوع سلیقه  ساعت دارد.

FENIX فنیکس .اگرشما نهایت عملکرد را در فضای باز می خواهید. چهره ماجراجویی. پادشاه چند اسپورت. این سری ساعت های هوشمند با ویژگی  اوج کاوش و ورزشکاری قرار دارد. 
اینستینکت INSTINCT . اگر شما ساعت مقاوم  می خواهید. شما ساعت دارای صفحه نمایش پررنگ می خواهید. شما یک ساعت هوشمند GPS می خواهید که شبیه ساعت های هوشمند GPS دیگر نباشد. این یک انتخاب عالی برای تازه واردان به خارج از خانه است.
اندیورو ENDURO  اگر شما یک ورزشکار استقامت شدید هستید و به یک ساعت GPS با عملکرد فوق العاده و  سبک با عمر باتری فوق العاده  نیاز دارید. این یکی به شما کمک می کند تا مسافتطولانی ای  را طی کنید.
کواتیکس QUATIX  اگر شما یک دریانورد هستید. و شما یک ساعت هوشمند GPS مالتی اسپرت می خواهید که در خشکی و روی آب فعال باشد. با قایق خود از چند طریق دیگر ارتباط برقرار کنید.
تکتیکس TACTIX  شما در صدد پیدا کردن یک ساعت هوشمند GPS با عملکردهای نضامی  ویژه هستید که به شما در سفر در آموزش نضامی ها کمک می کند. این یکی به شما خوب خدمت خواهد کرد
اینریچ GARMIN INREACH ارتباط در فضای باز
هیچ کس صبح که از خواب بیدار می شود فکر نمی کند قرار است بعد از ظهر موقعیت اضطراری داشته باشد. این امر خصوصا در فضای باز بیشتر صدق می کند. امسال هنگام ورود به فضای باز ، حتما  پشتیبان خود را همراه داشته باشید یک پیام رسان ماهواره ای .
با استفاده از فناوری ماهواره INREACH از GARMIN و اشتراک ماهواره ای فعال ، می توانید در سطح جهانی با امداد و نجات در ارتباط باشید. شما می توانید پیام ارسال و دریافت کنید ، مسیر خود را طی کنید ، مسیر خود را ردیابی و به اشتراک بگذارید و در صورت لزوم یک پیام  SOS را برای کمک به شما از GARMIN IERCC که یک مرکز هماهنگی واکنش اضطراری جهانی است بفرستید .به صورت  24 ساعته و هفت روز هفته با اطمینان 100 درصدی 
اکثر مردم به موارد اضطراری ای  فکر می کنند که ممکن است در خارج از منزل اتفاق بیفتد. اما اگر یک وضعیت اضطراری در خانه رخ دهد و از محدوده ارتباط تلفن همراه خارج باشید ، چه اتفاقی می افتد..... خوشبختانه INREACH امکان پیام رسانی دو طرفه را فراهم می کند تا بتوانید بلافاصله با یکی از عزیزان خود ارتباط برقرار کنید.
علاوه بر این ، با استفاده از GARMIN EXPLORE USERS ، کاربران می توانند ردیابی زنده را تنظیم کنند تا خانواده یا دوستان در خانه از راحتی خانه به ماجراجویی شما بپیوندند. از نظر ایمنی ، این بسیار مفید است. به عنوان مثال ، با استفاده از ردیابی مستقیم ، خانواده یا دوستان می توانند بررسی کنند که آیا در مسیر برنامه ریزی شده خود حرکت می کنید یا خیر. اگر شما هستید ، عالی است - همه چیز خوب است. اگر شما در حال حرکت نیستید و باید باشید ، آنها می توانند بررسی کنند که همه چیز خوب است یا نه. در غیر این صورت ، آنها می توانند کمک کنند.


گارمین،نمایندگی گارمین،محصولات گارمین