تنفس آگاهانه با گارمین

۰۶ شهریور ۱۴۰۰
این که آیا می خواهید آگاهی را افزایش دهید ، استرس را کاهش دهید ، وضوح ذهنی را افزایش دهید ، عملکرد کار را افزایش دهید یا برای خواب آماده شوید ، تنفس ، یا تنفس آگاهانه می تواند به شما کمک کند.

اگر ساعت هوشمند vívoactive 4 ، vívoactive 4S یا Venu دارید ، می توانید از فعالیت Breathwork برای تمرین سه تکنیک مختلف تنفس استفاده کنید - آرامش ، انسجام ، آرامش و تمرکز. در اینجا آنچه می توانید با هر تکنیک انتظار داشته باشید:

آرامش
این یک فعالیت 10 دقیقه ای است که شما را در حالت آماده به خواب قرار می دهد. به آرامی جمع می شود تا  4 ثانیه دم بکشید ، 7 ثانیه نگه دارید و 8 ثانیه بازدم کنید.

انسجام
این فعالیت 15 دقیقه ای باید به شما کمک کند تا احساس تعادل و آرامش داشته باشید نه اینکه هیجان زده یا بیش از حد آرام باشید. شما به تدریج تنفس خود را کند می کنید تا زمانی که بتوانید حتی 6 ثانیه دم و 6 ثانیه بازدم کنید.

آرام باشید و تمرکز کنید
این یک فعالیت 15 دقیقه ای دیگر است ، به این معنی که شما را در حالت تمرکز و تمرکز بدون استرس قرار می دهد. این تکنیک که گاهی اوقات "تنفس جعبه ای" یا "تنفس چهارگانه" نامیده می شود ، به شما کمک می کند تا به الگوی تنفسی "4: 4: 4: 4" برسید-4 ثانیه استنشاق ، نگه داشتن 4 ثانیه ، بازدم 4 ثانیه ، نگه داشتن 4 ثانیه

همچنین یک نسخه 5 دقیقه ای از این فعالیت وجود دارد که هنگامی پیشنهاد می شود که ساعت شما افزایش ناگهانی استرس را تشخیص دهد و هشدار Relax Reminder را به شما بدهد.

پس از اتمام کار ، ساعت شما مدت زمان متوسط ​​ضربان قلب و تغییر استرس ناشی از فعالیت تنفسی شما را نشان می دهد. همچنین می توانید هر فعالیتی را در Garmin Connect مرور کنید تا نمودارهای تنفس ، استرس و ضربان قلب خود را در طول جلسه مشاهده کنید.

اگر در ابتدا احساس ناراحتی می کنید ، تسلیم نشوید. با عادت کردن به الگوها و یادگیری کنترل بهتر تنفس ، بیشتر و بیشتر متوجه مزایای آن خواهید شد. مانند هر تمرین دیگری ، نیاز به تمرین دارد. اما برخلاف بسیاری از تمرینات ، شما نیازی به تجهیزات یا درس ندارید. فقط یک فضای آرام ... و شاید یک بالشت.

گارمین،نمایندگی گارمین،ساعت گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،محصولات ورزشی گارمین،ساعت هوشمند گارمین،ساعت ورزشی گارمین