محافظت از نوزادان سرنشین با استفاده از محصولات گارمین

۰۸ شهریور ۱۴۰۰
پدران برای محافظت از جان نوزادان خود میتوانید از محصولات گارمین استفاده کنید.در نوشته پیش رو با چند مدل از محصولات گارمین آشنا خواهید شد.

babyCam : این وسیله را در اتومبیل خود داشته باشید تا هرگونه اضطرابی را که هنگام رانندگی با یک نوزاد در صندلی عقب دارید کاهش دهد. این یک مانیتور ویدئویی کودک داخل خودرو است که به شما امکان می دهد در صورت درخواست ،  نوزاد خود را در صفحه نمایش ناوبری سازگار Garmin خود مشاهده کنید ، بنابراین هنگام رانندگی مجبور نخواهید شد که بچرخید. babyCam همچنین دارای قابلیت دید در شب است ، بنابراین شما می توانید بدون روشن شدن چراغ های داخلی و ایجاد مزاحمت برای نوزاد در خواب ، نمای واضحی از چهره زیبا او داشته باشید. شما به راحتی می توانید babyCam را به پشتی یا پشتی صندلی عقب متصل کرده و دستگاه ناوبری Garmin خود را به کابل برق گیرنده ویدئو و ترافیک بی سیم متصل کنید. همچنین یک هشدار مفید وجود دارد که به راننده یادآوری می کند که قبل از خروج از خودرو مسافران را بررسی کند.

Dash Cam 30/35: این را تصور کنید ، فصل سفرهای خانوادگی است و پدر سعی می کند در مسیر حرکت کند ، میان وعده ها را خالی کند ، به طرف شما برگردد و به شما بگوید دست از ضربه زدن به خواهرتان بردارید ، و آهنگی را پیدا کنید که همه بتوانند در آن موافق باشند. همان زمان. Garmin Dash Cam مجهز به هشدارهای مفید آگاهی از راننده از جمله هشدار حمل و نقل هشدار و هشدارهای چراغ قرمز و دوربین سرعت است. در صورت بروز حادثه ، دوربین مجهز به GPS فیلم های تصادف را ضبط و ذخیره می کند و اطلاعات مربوط به مکان ، جهت ، سرعت ، تاریخ و زمان را جمع آوری می کند تا دقیقاً نشان دهد که در کجا و چه زمانی حادثه رخ داده است.
برای مشاوره میتوانید با شماره تماس 88880034 داخلی 1 و 2 و یا شماره همراه 09128841470 تماس حاصل نمایید

گارمین،محصولات گارمین،فروشگاه گارمین،ساعت گارمین،جی پی اس گارمین،ساعت هوشمند گارمین