عدد vo2 max در ساعت های گارمین

۲۰ شهریور ۱۴۰۰
 اولین چیزی که باید فهمید این است که حداکثر VO2 بالاتر به طور کلی بهتر از VO2 حداکثر است. حداکثر VO2 حداکثر به این معنی است که بدن شما در گرفتن اکسیژن از هوا و رساندن آن به عضلات بهتر است. هرچه عضلات شما اکسیژن بیشتری دریافت کنند ، مواد مغذی بیشتری می توانید به صورت هوازی به سوخت مولکولی (ATP) تبدیل کنید که عضلات از آن برای انقباض و عملکرد استفاده می کنند. این مهم است زیرا مسیرهای متابولیسم هوازی شما تا حد زیادی کارآمدترین منبع انرژی برای بدن شما هستند.
VO2 max عددی است که تناسب قلب و تنفس شما را توصیف می کند. این یک شماره واحد است که قلب ، ریه ها ، سیستم گردش خون و عضلات شما را ضبط می کند و همه با هم کار می کنند. و جای تعجب نیست که حداکثر VO2 شما به سلامت ، عملکرد و طول عمر متصل است.
تنوع در عملکرد بدنی بین زن و مرد بیشتر به تفاوت در ترکیب بدن برمی گردد. تحقیقات نشان می دهد که مردان به طور معمول توده عضلانی بدون چربی بیشتری نسبت به زنان دارند. و زنان تمایل دارند به طور طبیعی بافت چربی بیشتری جمع کنند. جایی که رسوبات چربی در بدن تجمع می یابد نیز بین زن و مرد متفاوت است. مردان تمایل دارند که چربی را در اطراف تنه و شکم ذخیره کنند و زنان چربی بیشتری را در اطراف باسن و ران ذخیره می کنند.
 
گارمین،نمایندگی گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین