سلامتی خود را بعد از کار با استفاده از محصولات گارمین بالا نگهدارید

۲۷ شهریور ۱۴۰۰
اگر بیشتر وقت خود را در دفترسپری می کنید و دنبال کردن اهداف و برنامه های بدنسازی برای شما دشوار است. آیا بین جلسات کاری تنها 5 دقیقه وقت دارید یا یک ساعت استراحت ناهار دارید ؟ ویژگی های زیادی در ساعت هوشمند Garmin یا برنامه  Garmin Connect  وجود دارد که می تواند به تناسب اندام شما کمک کند.

انتقال هشدار
نشستن تمام روز پشت میز کار ساده ای است ، بنابراین هشدار حرکت را در ساعت هوشمند  Garmin خود روشن کنید تا به یاد داشته باشید هر چند وقت یکبار از رایانه خود دور می شوید. اعلان بعد از یک ساعت عدم فعالیت روی ساعت شما ظاهر می شود ، بنابراین برخیزید و برای بازنشانی هشدار حرکت مراحل را انجام دهید.

ردیابی سلامتی
Garmin به شما کمک می کند تا آمار سلامت خود را پیگیری کنید تا در طول روز بهترین حالت را داشته باشید. سطح انرژی بدن شما را در طول روز و شب کنترل می کند و به شما این ایده را می دهد که چه موقع باید با آرامش کار کنید. در همین حال ، معیارهای خواب به شما کیفیت خواب شما را می دهد و اگر ساعت هوشمند Garmin  داشته باشید ،پایش خواب را دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد آیا خواب شما آرامش بیشتری داشته است یا بیشتر استرس زا است. اگر متوجه شدید که در طول روز  نمره خواب شما پایین است ، ممکن است نشانگر این باشد که باید زودتر بخوابید. علاوه بر این ، اگر در طول روز استرس دارید Garmin به شما اطلاع می دهد. ساعت های هوشمند Garmin میزان استرس را ارائه می دهند و در صورت تشخیص سطح بالای استرس به شما هشدار می دهند. برای کاهش سطح استرس خود ، حتماً از تمرینات تنفسی روی دستگاه استفاده کنید.

چالش ها
فعال باشید و با ایجاد و پیوستن به چالش ها در Garmin Connect ، در بین دوستان یا همکاران خود رقابت ایجاد کنید. چه قدم زدن ، دویدن یا دوچرخه سواری برای یک روز ، هفته ، آخر هفته یا بیشتر ، یک چالش را آغاز کنید تا ببینید چه کسانی می توانند در رتبه اول قرار بگیرند.

اهداف خود را دوباره ارزیابی کنید
بازگشت منظم به دفتر ممکن است زمان مناسبی برای ارزیابی مجدد اهداف شما در Garmin Connect باشد. چه بخواهید اهداف سخت تری ایجاد کنید تا انگیزه شما بیشتر شود یا با شلوغ تر شدن زندگی به آنها برسید ، به راحتی می توانید این تغییرات را انجام دهید و پیشرفت خود را در Garmin Connect بررسی کنید. اگر به دنبال افزایش آن هستید یا یک قدم به عقب بر می دارید ، همچنین می توانید اهداف گام خود را برای تغییر برنامه خود تنظیم کنید.

تمرینات روی دستگاه
چه یک ساعت کامل ناهار رایگان داشته باشید و چه چند دقیقه بین جلسات ، ساعت Garmin شما می تواند شما را به حرکت درآورد. تمرینات از پیش بارگذاری شده از جمله تمرینات قلبی ، قدرتی ، یوگا و پیلاتس را مستقیماً روی ساعت خود انتخاب کنید یا از برنامه Garmin Connect برای بارگیری تمرینات بیشتر به صورت رایگان استفاده کنید.

تصویر فوری سلامت
مجموعه ای از بینش های مربوط به سلامتی را در هر زمان از روز با ویژگی Garmin Health Snapshot ضبط کنید. معیارهایی مانند ضربان قلب ، تنوع ضربان قلب ، Pulse Ox ، میزان تنفس و استرس ثبت شده و در گزارشی گنجانده شده است که نمای کلی از سلامت کلی شما را بر روی ساعت هوشمند Garmin شما ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساعت های هوشمند Garmin که می تواند به شما در ایجاد انگیزه در طول روز کمک کند ، اینجا را کلیک کنید و یا با شماره تماس شرکت 88880034 داخلی 1 و 2 و یا شماره همراه 09128841470 تماس حاصل نمایید


گارمین،نمایندگی گارمین،محصولات گارمین،فروشگاه گارمین،گارمین ایران،ایران گارمین،دفتر فروش محصولات گارمین در ایران،وارد کننده انحصاری محصولات گارمین در ایران