چگونه با Power گارمین تمرین کنیم

۳۰ شهریور ۱۴۰۰
به عنوان یک دوچرخه سوار ، نمی توانید از این واقعیت دور شوید که تمرینات و مسابقات به طور فزاینده ای بر قدرت متمرکز هستند. بنابراین ، تعجب آور نیست که power های گارمین محبوب هستند ، آنها داده های دقیق و فوری ارائه می دهند ، به شما امکان می دهد جلسات آموزشی بسیار دقیق تر ایجاد کنید . بیایید کمی عمیق تر به تمرین با  Power و نحوه استفاده بیشتر از بهترین ابزار آموزشی که می توانید در حال حاضر استفاده کنید ، بپردازیم.

مزیت آموزش با Power
برخی از شما ممکن است با آموزش بر اساس ضربان قلب آشنا باشید. سالها این استاندارد بسیاری از برنامه های آموزشی بوده است. اما بزرگترین عیب این است که ضربان قلب شما کاملاً متغیر است. درجه حرارت ، استرس ، خواب ، ارتفاع ، خستگی و کافئین می توانند بر آن تأثیر بگذارند - به جز تأخیر بین لحظه ای که پاهای شما برای اکسیژن فریاد می زنند و لحظه ای که قلب شما به آن واکنش نشان می دهد. به خصوص در جلسات کوتاه و شدید اینتروال ، این می تواند دردسر ساز باشد.

آموزش با پاور گارمین  تمام این عیب ها را می پوشاند و بسیاری از حدسیات را نیز برطرف می کند. پاورهای گارمین مدرن معیارهای خروجی شما را ارائه می دهند و روش بسیار دقیق آموزش را تضمین می کنند. به زبان ساده ، با اطمینان از تمرین و مسابقه در منطقه مناسب ، به شما کمک می کند تا از زمان و تلاش خود حداکثر استفاده را ببرید. بعلاوه ، این یک راه بسیار قابل اعتماد برای پیگیری پیشرفت های شما در طول زمان است.

سری جدید  Garmin Rally کار شما را انجام می دهد و همراهان آموزش عالی شما برای اندازه گیری قدرت ، سرعت و پویایی دوچرخه سواری پیشرفته شما هستند. از آنجا که آنها با سنسورهایی در رکاب طراحی شده اند ، داده های قابل اعتماد و دقیقی را در هر جلسه تمرین چه در جاده باشید و چه خارج از آن ارائه دهید. با برنامه Garmin Connect ، می توانید داده های خود را به صورت یکپارچه بارگذاری کنید تا بعد از آن تجزیه و تحلیل کرده و پیشرفت خود را بررسی کنید.

تنظیم ، کالیبراسیون و آزمایش کنید
اگر به تمرین با پاور عادت ندارید ، بهتر است در چند دوچرخه سواری با آن آشنا شوید. ببینید خروجی شما در طول دوومیدانی ، صعود ، فرود و حرکت در جاده ای مسطح چیست و همچنین در مدت زمان های مختلف حفظ کنید. توجه داشته باشید که قدرت خروجی در طول هر چرخش پدال ممکن است نوسان داشته باشد و کمی ثابت به نظر برسد. دلیل آن این است که شما در تمام مدت چرخش فشار یکسانی را روی پدال ها وارد نمی کنید. برای ایجاد تصویری روان و دقیق از تلاش خود ، می توانید قدرت متوسط ​​را در چند ثانیه نشان دهید. این باعث می شود که اعداد و ارقام به اطراف نپردازند. علاوه بر این ، توصیه می شود برای اندازه گیری دقیق میتوانید پاور خود را کالیبره کنید

قبل از اینکه وارد جلسات آموزشی قدرت محور شوید ، ابتدا باید آزمایش هایی را انجام دهید تا طیف وسیعی از داده ها را بدست آورید. با این کار می توانید نه تنها سطح پایه آمادگی جسمانی فعلی خود را اندازه گیری کنید بلکه مناطق تمرین خود را نیز تعیین کنید. آزمون های زیادی در دسترس است ، اما رایج ترین آنها آزمون FTP 20 دقیقه ای است. برای تکمیل FTP یا Functional Threshold Power ، می توانید از یک کامپیوتر دوچرخه Garmin GPS مانند Edge 1030 Plus استفاده کنید ، که استاندارد طلایی در دوچرخه سواری است و نشان می دهد که چند وات می توانید برای یک ساعت کار کنید. این آزمون در بسیاری از برنامه های آموزشی در دسترس است. واقعیت جالب: هرچه بیشتر تمرین کنید ، FTP شما بیشتر در طول فصل افزایش می یابد.

مناطق آموزشی
هنگامی که FTP خود را می شناسید ، می توانید بر اساس آن مناطق آموزشی ایجاد کنید. چندین تنوع مختلف وجود دارد ، اما استاندارد ایجاد شده در آموزش و مسابقه با رالی گارمین بیشترین پذیرش را دارد. بر اساس درصد FTP شما ، هفت منطقه جداگانه ایجاد می کند که اصطلاحاً به آنها مناطق قدرت گفته می شود. هر منطقه هدف خاص خود را دارد:

منطقه 1: بازیابی فعال <55٪ 
منطقه 2: استقامت از 56 تا 75 
منطقه 3: Tempo  از 76 تا 90
منطقه 4: آستانه لاکتات 95 تا 105 درصد 
منطقه 5: VO2 حداکثر 106-120٪ 
منطقه 6: ظرفیت بی هوازی 121-150٪ 
منطقه 7: قدرت عصبی یا عضلانی  Sprint> 150٪ 

اکنون که مناطق FTP و قدرت خود را می شناسید ، می توانید بر اساس این مناطق یک برنامه آموزشی خاص را شروع کنید. اگر می خواهید ظرفیت های استقامتی خود را بهبود بخشید ، تمرکز اصلی بر روی مناطق 1 و 2 خواهد بود. اگر می خواهید سرعت متوسط ​​خود را افزایش دهید یا برای یک زمان آزمایشی تمرین کنید ، مناطق 3 و 4 خواهد بود. اگر می خواهید روی دو سرعت خود کار کنید ، مناطق نهایی دوستان سرسخت شما خواهند شد. برنامه های آموزشی زیادی در دسترس است ، بنابراین یکی را انتخاب کنید که به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید سایر ویژگی های دوچرخه سواری Garmin ، از جمله وضعیت تمرین ، تعادل بار تمرین و تمرینات پیشنهادی روزانه را در نظر بگیرید تا از داده های  خود در حین تمرین به طور کامل استفاده کنید.

این مناطق علاوه بر تمرین ، برای یک ورزش یا مسابقه نیز بسیار مفید است. مناطق زیرین را می توان برای قدم زدن و مناطق بالاتر را برای حمله یا دو سرعت استفاده کرد. هر منطقه فقط می تواند برای مدت معینی پایدار باشد

گارمین،نمایندگی گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،محصولات اصلی گارمین،گارمین اصلی،گارانتی،گارانتی اصلی گارمین،ساعت گارمین،ساعت هوشمند گارمین،ساعت جی پی اس دار گارمین،جی پی اس گارمین