ترک عادات بی تحرکی با گارمین

۰۸ مهر ۱۴۰۰
عادات کار بی تحرک با تعدادی از نگرانی های مربوط به سلامتی از جمله :

افزایش خطر بیماری های قلبی عروقی و دیابت نوع 2 همراه بوده است.

یک مطالعه اخیر در سوئد استفاده از مداخلات بهداشتی همراه ("mHealth") را برای کاهش زمان نشستن شغلی در بزرگسالان مبتلا به دیابت نوع 2 و نحوه استقبال و پذیرش چنین برنامه هایی در محل کار و بیماران مورد بررسی قرار داد.

با ترکیب مصاحبه ها ، یادآوری پیامک ، مشاوره با کادر پزشکی متخصص و ردیابی فعالیت ها با Garmin vivofit 3 ، تیم تحقیق توانست امکان تعیین مرحله به مرحله همراه با شخصی سازی مداخله mHealth برای کاهش نشستن در محل کار را تأیید کند.

استفاده از vivofit 3 به شرکت کنندگان این امکان را می داد تا فعالیتها را ردیابی کنند ، به طور خودکار اهداف تعیین کنند ، اعلانات فعالیت را دریافت کرده و زمان رسیدن به اهداف را ببینند.

با انجام این کار ، شرکت کنندگان مزایایی را تجربه کردند ، از جمله:

نظارت بر خود و آگاهی منجر به افزایش اعتماد به نفس می شود.


شرکت کنندگان در مطالعه، سطوح پایینی از خستگی را در ارتباط با نشستن کمتر و حرکت بیشتر و همچنین افزایش صداقت و استقلال شخصی گزارش کردند.

"ردیاب های فعالیتی  باعث کاهش نشستن طولانی مدت می شود و از تعیین مرحله به مرحله پشتیبانی می کند ، یادآوری پیامک های منظم و فعالیت های ساده مقاومتی ممکن است بیماران را در کاهش زمان نشستن در محل کار تسهیل کند." 

مداخله mHealth با آگاهی انجام شد و حمایت همکاران و کارفرمایان اداری در بین محیط های مختلف اداری قابل قبول بود و می تواند ابزارها و استراتژی های مورد نیاز برای افزایش فعالیت و کاهش تأثیر دیابت نوع 2 بر بیماران و ارائه مراقبت های بهداشتی را ارائه دهد.

ساعتهای هوشمند گارمین برای نظارت یا تشخیص بیماریها یا هرگونه بیماری پزشکی طراحی نشده اند.گارمین،گارمین ایران،گارمین تعمیر،تعمیر گارمین،گارمین تهران ،گارمین دوچرخه،دوچرخه سواری با گارمین،گارمین ساعت،ساعت گارمین،گارمین در ایران،گارمین در تهران،نمایندگی گارمین،نمایندگی ایران گارمین،نمایندگی گارمین در تهران،ادرس گارمین،آدرس گارمین،ساعت ورزشی گارمین،ساعت هوشمند گارمین،گارمین ساعت ورزشی،گارمین ساعت هوشمند،ساعت اپورت گارمین،ساعت اسمارت گارمین،تعمیرات گارمین،گارانتی اصلی گارمین،گارانتی شرکتاطلس ره نگار آریا،گارمین با گارانتی،گارمین کوه،گارمین کوه نوردی،ساعت گارمین موه،ساعت گارمین کوه نوردی