گزینه گام شمار در ساعت های گارمین

۲۶ مهر ۱۴۰۰
گاهی اوقات ساعت Garmin کاربر گام ( steps ) را دقیق شمارش نمی کند.
بسیاری از ساعت های Garmin برای بررسی حرکات پیاده روی تکراری طراحی شده اند. و حرکت بازو هنگام راه رفتن توسط شتاب سنج 3 محور داخلی در ساعت ثبت می شود که هر نوسان کامل بازو را در دو مرحله ثبت می کند.

شمارش بیش از حد قدم ها در گجت هوشمند GARMIN
برخی از فعالیتها ممکن است باعث حرکت نامنظم بازو شوند و در نتیجه ساعت هوشمند گارمین تعداد زیادی را شمارش و ضبط کند.
این موارد ممکن است محدود به موارد زیر باشد: رانندگی با وسیله نقلیه (معمولاً به دلیل ارتعاشات ناشی از ناهمواری زمین) ،دوش گرفتن ،یک شب بی قرار خواب، مسواک زدن ، عدم شمارش STEPS در ساعت GARMIN 
مواردی نیز وجود دارد که عدم حرکت بازو ممکن است منجر به عدم ثبت مراحل هنگام راه رفتن شود.
این موارد ممکن است محدود به موارد زیر باشد: هل دادن کالسکه یا سبد خرید ، باغبانی یا چمن زنی ،حمل یک کیسه مواد غذایی یا کودک ،نگه داشتن دسته ایمنی تردمیل در حین راه رفتن ،نگه داشتن چوب یا چوب کوهنوردی ،دوچرخه سواری ،در حالی که حیوان خانگی را راه می برید ، قلاده سگ را بگیرید
در نظر داشته باشید foot pod گارمین یا همان قلاف پا استفاده از غلاف پا بر تعداد کل مراحل در روز تأثیر نمی گذارد. استفاده از غلاف پا می تواند فاصله و سرعت خواندن را بهبود بخشد مجموع مراحل روزانه فقط با استفاده از شتاب سنج 3 محوره داخلی ساعت Garmin که دارای قابلیت ردیابی فعالیت است ، ثبت می شود.
ساعت هوشمند گارمین در چه صورت قدم ها شمارش نمی کند؟
اگر با وجود حرکت منظم بازو ، ساعت شما هیچ قدمی را شمارش نمی کند Verify Activity Tracking روشن است . مطمئن شوید Activity Tracking در ساعت گارمین شما فعال باشد. هنگامی که خاموش است ، مراحل توسط ساعت شما ضبط نمی شود.

گارمین،نمایندگی گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،گارمین ایران ، ایران گارمین ، وارد کننده محصولات گارمین