پنج تولید گارمین که هر دوچرخه سواری به آن احتیاج دارد

۰۵ آبان ۱۴۰۰
گارمین دوچرخه Garmin Cycling
پنج تولید گارمین که هر دوچرخه سواری به آن احتیاج دارد 
1 کامپیوتر دوچرخه یا همان جی پی اس دوچرخه ای گارمینGPS Bike Computers
کامپیوتر دوچرخه گارمین سری ادج Garmin Edge Family  در سال های گذشته به مهمترین وسیله دوچرخه سواری حرفه ای تبدیل شده . این وسیله جمع و جور دارای یک صفحه نمایش کوچک است که اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیا دوچرخه سوار قرار میدهد . نقشه محلی که در آن دوچرخه سواری میکنید ببینید و مسیری که پیموده اید روی نقشه ببینید و از این طریق راه برگشت را پیداکنید . تمامی سنسور های گارمین را به کامپیوتر وصل کنید و اطلاعات مربوط به سنسور ها را روی مانیتور ببینید .حتی رادار های دوچرخه گارمین سری واریا varia  را نیز با ادج همگام سازی کنید و با خیال راحت دوچرخه سواری کنید .

2 پدال های قدرت سنج گارمین Power Meter Pedals
پدال های گارمین در مدل های گارمین وکتور  VECTORو گارمین رالی RALLY  وسیله ای بسیار کاربردی هستند ، به این صورت که این پدال ها را جایگزین پدال دوچرخه میکنید و با استفاده از سنسور های داخل آن قدرت رکاب زدن خود را محاسبه کرده و با کامپیوتر به اشتراک بگذارید . این پدال ها به صورت تک رکاب و جفت رکاب هستند و نسبت به نیاز خود میتوانید تهیه کنید . این پدال ها روی دوچرخه با پدال شیمانو Shimano SPD-SL و پدال لوک  LOOK KEO سازگاری دارند .
3 چراغ های جلو و عقب Headlights and Tail Lights
امنیت برای دوچرخه سوار بسیار اهمیت دارد .رانندگان در شب دید خوبی ندارند و به طور کلی دوچرخه سوار در شب ممکن است دیده نشود . رنگ لباس و کلاه و البته چراغ های هشدار دهنده برای دوچرخه بسیار مهم است . چراغ های عقب و جلو دوچرخه سری واریا   VARIA GARMINو همچنین رادار دوچرخه گارمین سری واریاGarmin Varia Radars  در این امر بسیار کمک میکنند . رادار دوچرخه وسیله ای بسیار کاربردیست که نزدیک شدن خودرو ها را پشت و از فاصله بسیار دور روی مانیتور گارمین ادج  به ما هشدار میدهد .
4 تمرین دهنده های خانگی Indoor Trainers
گارمین برای دوچرخه سوارانی که به صورت حرفه ای و مداوم تمرین میکنند و هر روز نیاز به تمرین دارند ، تمرین دهنده های خانگی دوچرخه TACX  را پیشنهاد میکند . با این دستگاه در هر آب و هوایی میتوانید تمرین روزانه انجام دهید . نگران نباشید ابن دستگاهها با همه نوع دوچرخه کار میکنند .با دوچرخه شخصی خودتان در خانه تمرین میکنید . همچنین میتوانید از مربی های هوشمند معروف مانند  Antares یا Galaxia استفاده کنید و یا از برنامه های آموزشی  حرفه ای مخصوص این کار مانند  Tacx ، Zwift  و TrainerRoad بهره ببرید .

5 برنامه گارمین کانکت The Garmin Connect App
یک اپلیکیشن موبایل جامع و کامل برای همگام سازی انواع دستگاههای گارمین ، خصوصا جی پی اس دوچرخه گارمین با موبایل میتواند دوچرخه سواری شمارا متحول کند . با کمک این برنامه میتوانید تمامی فعالیت های دوچرخه ای خود را ثبت و ذخیره کنید و هرزمان که میخواهید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید و از تحلیل های ورزشی بسیار کاربردی آن استفاده کنید .
برای خرید هرکدام از محصولات گارمین دوچرخه با شماره 88880034-021 تماس بگیرید .اطلس رهنگار آریا


گارمین،نمایندگی گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،ساعت گارمین،سایت گارمین،جی پی اس گارمین،گارمین در ایران،گارمین اصلی،گارمین کالا