نمایش قند خون در ساعت گارمین GARMIN GLUCOSE MONITORING

۱۱ آبان ۱۴۰۰
فناوری هر روز مارا شگفت زده میکند .
گرفتن قند خون همیشه برای ورزشکاران و بیماران دردسر ساز و عذاب آور بوده . زیرا برای گرفتن قند خون احتیاج است که مقداری خون داخل نوار تست دستگاه قند خون بریزیم و یا این که به آزمایشگاه مراجعه کنیم و از ما در چند نوبت خون گرفته شود .تا تغییرات قند خون محاسبه شود .اما امروز روش کم درد تر و بدون خون نیز وجود دارد .
شرکت دکسکام Dxcome  یک دستگاه پایش مداوم – هولتر – قند خون CGM طراحی کرده که با قرار دادن یک سنسور بسیار کوچک و ضد حساسیت زیر پوست قند خون را به صورت لحضه ای و مداوم روی گوشی موبایل و ساعت هوشمند نشان میدهد .
این دستگاه با نام DEXCOM G6  به بازار معرفی شده . (CMS) Dexcom Continuous Glucose Monitoring system
عملکرد این دستگاه به این صورت است که یک سنسور ریز توسط دستگاه اپلیکاتور داخل پوست شما کار گذاشته میشود و یک عدد گیرنده وایرلس بیسیم که روی آن با چسب ضد حساسیت چسبانده می شود و اطلاعات قند خون را به دستگاه نمایشگر و موبایل و ساعت هوشمند میفرستد .
دکسکام شرایطی را برای شما فراهم میکند که با پایش میزان A1C شما مانع از هایپوگلایسمی  و کاهش قند خون ناگهانی شوید و امکان مشاهده بهبود قند خون را به شما می دهد .
Dexcom G6 با مجوز و تاییده ی FDA می باشد که نیاز به کالیبره کردن مدام و سوراخ کردن انگشتان را ندارد.
این دستگاه دارای تنظیم مقدار و رنج میزان قند خون می باشد تا در صورتی که بیشتر یا کمتر از میزان نرمال مد نظر شما باشد به صورت هشدار دهنده به شما آلارم دهد .
و اما گارمین Garmin با همکاری با این شرکت این امکان را فراهم کرده که ساعت های گارمین با سنسور و فرستنده دکسکام جی 6 همگام سازی و متصل شوند و از این طریق اطلاعات قند خون را روی ساعت نمایش دهند . همچنین نمودار تغییرات قند خون روی ساعت ها قابل مشاهده است .
همچنین کامپوتر های دوچرخه ادج Garmin Edge  هم این قابلیت را دارند که با دستگاه دکسکام جی 6 همگام سازی و سینک شود .
برای انجام این کار کافیست اپلیکیشن مخصوص دکسکامDexcom   را از کانکت آی کیو Connect IQ دانلود کنید و به راحتی از آن استفاده کنید .
به این ترتیب شما می توانید از طریق ساعت گارمین و گارمین اج قند خونتان را به صورت لحظه ای و دقیق مشاهده کنید .
تمامی ساعت های گارمین که میتوانند از برنامه کانکت آی کیو اپلیکیشن دانلود کنند میتوانند قند خون را نشان دهند .
با گارمین محدودیتی وجود ندارد . ورزشکار باشید . از زندگی لذت ببرید . سلامت خود را به ما  بسپارید .
برای اطلاعات بیشتر و با اطلس رهنگار آریا بزرگترین وارد کننده گارمین تماس بگیرید .
تلفن 88880034-021


قند خون گارمین قند خون ساعت قندخون ساعت هوشمند قند خون قند خون ناشتا نمایش قند خون روی ساعت گارمین قند خون گارمین ایران ساعت قند خون دستگاه قند خون گارمین قند خون روی گارمین گارمین مانیتور قند خون گارمین گلوکزگارمین گلوکز بلاد قند خون GARMIN گارمین GLUCOSE MONITORING گارمین BLOOD GLUCOSE قند خون سنج گارمین گارمین دکسکام گارمین دکسکام جی 6 گارمین ایران گارمین تهران فروشگاه قند خون گارمین فروشگاه اینترنی گارمین فروشگاه اصلی گارمین گارانتی اصلی گارمین گارمین حافظی گارمین امیری گارمین تاجیک گارمین شرفی گارمین خدایی گارمین طبیبیان گارمین شعبانی قندخون گارمین گاندی گارمین ونک گارمین گاندی گارمین آفریقاگارمین اصلی شعبه گارمین فنیکس قند خون فوررانر قند خونقند خون FENIX 6 قند خون FENIX 6X قند خون گارمین VENU قند خون GARMIN TACTIX DELTA قند خون دوچرخه سواری قندخون گارمین اج قندخون گارمینEDGE قندخون گارمینVIVOACTIVE نمایش قند خون گلوکومتر گارمین قندسنج گارمین تبدیل ساعت هوشمند به دستگاه قند خونقند خون ورزشکاران گارمین قند خون سالمندان گارمین کنترل قند گارمین پایش قند گارمین سلامت گارمین