کیس قابل حمل گارمین ضد آب برای اشیاء با ارزش شما

۱۲ آبان ۱۴۰۰
کیس قابل حمل ضد آب برای اشیاء با ارزش شما
طراحی شده برای محافظت از تلفن هوشمند ، کارت های بانکی، کلیدها و سایر اشیاء قیمتی شما در هنگام روی آب کاملاً تضمین می کند که اشیاء با ارزش خود را در دریا گم نکنید
جعبه ذخیره‌سازی کاملاً ضد آب و شناور می‌شود ، حتی زمانی که به استریوی قابل حمل StereoActive متصل است.

طراحی شده برای یک زندگی ماجراجویی
جعبه ذخیره سازی ActiveSafe برای علاقه مندان به ورزش های آبی طراحی و مهندسی شده است. درک شرایط محیطی که ActiveSafe در معرض آن قرار خواهد گرفت، بر طراحی، مواد، ساخت و ساز و فرآیند مهندسی آن تأثیر گذاشته است. نتیجه یک محفظه ذخیره‌سازی مقاوم است ، دارای درجه آب IPX7 ، که به شما اطمینان می‌دهد در زمانی که بیرون می‌روید و کاری را که دوست دارید انجام می‌دهید، از اشیای با ارزش شما محافظت می‌شود.

با اعتماد به نفس از ارزش های خود محافظت کنید
در صورت درگیر شدن، 4 گیره صنعتی یک مهر و موم فشرده ایجاد می کند که آب بندی و امنیت اشیاء قیمتی شما را در ActiveSafe تضمین می کند. آستر داخلی سیلیکونی مقاومت بیشتری در برابر ضربه ایجاد می کند و از آسیب دیدن یا لرزش اشیای قیمتی شما در داخل کیف جلوگیری می کند.

نصب ایمن، در هر مکان
سیستم نصب منحصر به فرد FUSION Puck امکان نصب سریع و ایمن ActiveSafe را بر روی هر تخته پارویی، کایاک، قایق، آبگرم گرداب یا حتی 4 چرخ شما فراهم می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا از تجربه خود لذت ببرید نگران شناور شدن اشیاء با ارزش خود نباشید و  مطمئن خواهید بود که واقعاً می‌توانید جعبه ذخیره‌سازی ActiveSafe خود را در هر مکانی نصب کنید.

گارمین/نمایندگی_گارمین/گارمین_ایران/سایت_گارمین/ساعت_گارمین/شرکت_گارمین/فروشگاه_گارمین/Fusion ActiveSafe