معرفی Fusion Signature Series 3 Marine Wake Tower Speakers گارمین

۱۸ آبان ۱۴۰۰
مطابق با استانداردهای TRUE-MARINE طراحی و مهندسی شده است
بلندگوهای  Signature Series 3 که بر اساس فلسفه طراحی True-Marine ساخته شده است، دارای رتبه IP65 برای محافظت در برابر نفوذ گرد و غبار و آب هستند و سطح بالایی از محافظت در برابر مه نمک، دما، لرزش و UV را آزمایش کرده اند.

بهترین مواد و مهندسی آکوستیک
بلندگوهای Signature Series 3 wake Tower از مواد درجه یک و عناصر طراحی ویژه دریایی استفاده می کنند. این نه تنها زیبایی شناسی ممتاز آنها را به نمایش می گذارد، بلکه توانایی آنها را برای تولید صدای با کیفیت در حالی که در آب هستند نشان می دهد.

لوازم جانبی نصب چندگانه
گزینه‌های براکت نصب ثابت، چرخان و عرشه در دسترس هستند (هر کدام به طور جداگانه فروخته می‌شوند)، به شما این امکان را می‌دهند که بلندگوهای برج ویکی Signature Series 3 خود را با تطبیق‌پذیری و آسانی روی آن سوار کنید.

محفظه دقیق محاسبه شده
بلندگوهای Signature Series 3 wake tower که به طور خاص برای کاربردهای قایق بیدار با پرتاب طولانی تر، برش بیشتر و حجم هوای مطلوب بهینه شده اند، صدای شفاف و با کارایی بالا را در تمام سطوح صدا تولید می کنند.

تکنولوژی مخروط منحنی
CURV یک کامپوزیت الیاف بافته شده است که تحت فشار حرارتی قرار می گیرد تا مخروطی سبک تر و قوی تر تشکیل شود. این کیفیت صدای بیشتر و خروجی بالاتر را ارائه می دهد و در عین حال محافظت بیشتری در برابر شرایط دریایی ایجاد می کند.

گارمین/کارمین/کارمیت/گترمین/گلرمین/گارمین چیست/گارمین کجاست/گارمین مجوز دارد؟/گارمین ساخت کجاست/گارمین کجاییه/گارمین چینی نیست/گارمین تایوان/گارمین تولید آمیریکا/گارمین تولید تایوان/گارمین تحت لیسانس آمریکا/گارمین ایران کجاست/گارمین تهران کجاست/نمایندگی اصلی گاندی گارمین/گارمین گاندی جنوبی/آدرس گارمین ایران/آدرس گارانتی گارمین/گارمین کجا بخرم/گارمین اصل را چگونه تشخیص دهیم/گارمین اصلی خرید/خرید گارمین/تخفیف خرید گارمین/ایرانی ها گارمین/مجموعه گارمین/مشاهده گارمین/خرید حضوری گارمین/خرید اینترنتی گارمین/فروش اینترنتی گارمین/قدیمی ترین گارمین ایران/فروشگاه بزرگ گارمین/ارسال به تمام نقاط ایران گارمین/باطری گارمین از کجا بخرم؟/لوازم جانبی گارمین کجاست/بند ساعت گارمین/گلس ساعت گارمین/پایهه خودرو گارمین/پایه دوربین گارمین/رابط دوربین با کلاه گارمین/اتصالات گارمین/گارمین دوچرخه/دوچرخه گارمین/ماشین گارمین/تشخیص اصالت گارمین/مشاوره تلفنی گارمین/مشاوره اینترنتی گارمین/توضیحات گارمین/قرارداد با شرکت ها گارمین/قرارداد با سازمان ها گارمین/دفترچه راهنما montana گارمین/دفترچه راهنما جی چی اس 64 گارمین/دفترچه راهنما ایترک Etrex 10  گارمین/دفترچه راهنما Fenix فنیکس گارمین/ساعت فونیکس/ساعت فینکس گارمین/ساعت فینیکس گارمین/ساعت ژارمین/جی پی اس دستی ژارمین/نمایندگی گارمین کجاست؟/خدمات گارمین کجاست؟/چگونه گارمین /تنظیمات ساعت گارمین/فعالیت های گارمین/جایزه گارمین/قرعه کشی گارمین/شهرداری گارمین/تهران گردی با گارمین/موقعیت یابی با گارمین/hvldk/shuj hvldk/klhdknd hvldk/لشفئهد/لشقئهد صشفزا/هقشدلشقئهد/