بارداری با گارمین PREGNANCY TRACKING WITH GARMIN

۱۸ آبان ۱۴۰۰
اگر باردار هستید یا امیدوارید باردار شوید، احتمالاً اهمیت پیگیری وضعیت سلامت در دوران  بارداری خود را درک کرده اید. تغییرات بدن شما ،  بسیار مهم است که آنها را تحت نظر داشته باشید تا مطمئن شوید که هم خود و هم کودکتان سالم می مانند. و آیا می دانستید که می توانید بارداری خود را با ساعت هوشمند گارمین خود پیگیری کنید ؟

همان ویژگی سلامت زنان که به شما امکان می دهد چرخه قاعدگی خود را پیگیری  کنید همچنین به شما امکان می دهد بارداری خود را نظارت کنید. این برنامه مانند یک برنامه بارداری است، اما با راحتی بیشتر از سایر معیارهای بدن شما - مانند ضربان قلب، نمره خواب، باطری بدن، نمره استرس و موارد دیگر - از مچ دست شما به همان برنامه Garmin Connect™ که به راحتی قابل دسترسی است ارسال می شود. به گوشی هوشمند شما

بیایید هر چیزی را که می توانید هنگام پیگیری بارداری خود با گارمین به آن توجه کنید، بررسی کنیم.

برنامه ردیابی بارداری گارمین چه چیزی را پیگیری می کند؟

آیا می توانم تخمک گذاری خود را پیگیری کنم؟ آیا می توانم بارداری خود را پیگیری کنم؟ در مورد علائم بارداری مانند تهوع صبحگاهی و ترشحات بارداری چطور؟ جواب ما  به همه موارد بالا بله است . ویژگی ردیابی بارداری در ساعت هوشمند گارمین سازگار به شما امکان می دهد همه این موارد و موارد دیگر را ردیابی کنید.  لطفاً توجه داشته باشید که اگر Venu® 2 یا Venu® 2S دارید، همه ی این  ویژگی‌ها در برنامه ردیابی سلامت زنان گارمین در دسترس شما هستند .

علائم و خلق و خوی روزانه: توجه به احساس بدن و چگونگی تکامل آن در این دوره زمانی مهم است. شما قادر خواهید بود علائم فیزیکی روزانه خود را ثبت کنید - مانند آکنه، نفخ، یبوست، انقباضات، گرفتگی عضلات، سردرد، خستگی، حساسیت - و همچنین خلق و خوی خود را با گزینه هایی مانند خوب، شاد، غمگین، غرق، حساس و غیره. هر ماه یک نمای کلی 4 هفته ای از علائمی که ثبت کرده اید دریافت خواهید کرد تا بتوانید الگوهای بزرگتر را شناسایی کنید. اگر هنوز باردار نیستید اما امیدوارید باردار شوید، می‌توانید از همان ویژگی برنامه پیگیری سلامت زنان برای ردیابی چرخه قاعدگی و تخمک‌گذاری خود استفاده کنید.
اندازه نوزاد: در طول بارداری، با مقایسه با اشیاء واقعی برای مقیاس، می‌دانید تقریباً اندازه کودک شما چقدر باید باشد. مشاهده کنید که کودکتان از اندازه یک توت فرنگی به یک کدو بلوط و یک کلم رشد می کند و به راحتی می توانید به روز رسانی ها را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید تا آنها هم در کنار شما شگفت زده شوند.
حرکت کودک: آیا نسبتاً مطمئن هستید که کودک شما با تمام لگدهایی که انجام می دهد، قرار است یک ستاره فوتبال شود؟ آیا به نظر می رسد که آنها همیشه سکسکه دارند؟ شما می توانید تمام حرکات کودک خود را ثبت کنید، که هم می تواند به عنوان یادگاری از بارداری و هم به عنوان الگوی عادت هایی باشد که در صورت بروز هر گونه نگرانی با پزشک خود در میان بگذارید.
نکاتی برای ورزش و تغذیه: احتمالاً نیازی ندارید که به شما بگوییم بدن شما در طول بارداری تغییر می کند. (اگر در حال خواندن این مطلب هستید، حدس می زنیم که از قبل این احساس را دارید - یا امیدوارید در آینده ای نزدیک این احساس را داشته باشید) همچنین به یاد داشته باشید که آنچه بدن شما به آن نیاز دارد نیز تغییر می کند. برنامه ردیابی بارداری گارمین در حین پیشرفت در بارداری، پیشنهادات ورزشی و تغذیه ای را ارائه می دهد - از یادآوری برای خوردن پروتئین بیشتر تا اطلاعات مهم در مورد میزان آب اضافی که باید بر اساس سه ماهه خود بنوشید.
تاریخ سررسید: هنگامی که پزشک یک تاریخ تقریبی به شما داد، می‌توانید این اطلاعات را به Garmin Connect اضافه کنید تا یک شمارش معکوس هفتگی از نحوه پیشرفت خود از هفته به هفته را مشاهده کنید، و شمارش معکوس نهایی به شما منتهی می‌شود. تولد نوزاد
افزایش وزن: بدیهی است که افزایش وزن بخش مهمی از این سفر خواهد بود. اما هنوز هم همیشه این را می شنویم: در دوران بارداری چقدر باید وزن اضافه کنم؟ برنامه ردیابی بارداری Garmin بر اساس میزان فاصله شما، ارقامی را ارائه می دهد تا بتوانید چیزی برای اندازه گیری داشته باشید و اگر مشکلی به نظر می رسد بتوانید با پزشک خود ارتباط برقرار کنید.
وضعیت تمرین: اگر دستگاه شما وضعیت تمرین شما را کنترل می کند، ممکن است نگران از دست دادن پیشرفت در دوران بارداری خود باشید. برای جلوگیری از این امر، می‌توانید وارد شوید و این ویژگی را غیرفعال کنید تا وقتی کودک به دنیا آمد و برای بازگشت به روال تمرینی خود آماده شدید، بتوانید از جایی که تمرین را ترک کردید ادامه دهید. همچنین می توانید هشدارهای منظمی را که ممکن است برای بلند شدن و حرکت دریافت کنید غیرفعال کنید زیرا عادت های شما اغلب در طول بارداری تغییر می کند. 
گارمین انقباض تایمر چیست ؟

وقتی نزدیک به زمان کودک است، پیگیری انقباضات مهم است. شما و همسرتان هر دو می توانید تایمر انقباض گارمین را دانلود کنید تا ببینید دقیقاً چقدر فاصله انقباضات شما از یکدیگر است - که به شما کمک می کند تعیین کنید که آیا در حال زایمان هستید یا خیر. علاوه بر ثبت طول و دفعات انقباضات خود، همچنین می توانید به تاریخچه انقباضات قبلی خود برای مقایسه دسترسی داشته باشید.

کدام ساعت های گارمین ردیابی بارداری دارند؟

Garmin lily
Garmin Fenix
Garmin forerunner
Garmin instinct
Garmin VENU
Garmin Venu 2
Garmin Vivoactive 4
Garmin VENU SQ
Garmin Vivomove


گارمین/ساعت گارمین/ ساعت ورزشی گارمین /Garmin / Garmin watch /garmin sport / garmin fenix /Garmin forerunner /   ساعت های فنیکس گارمین / برنامه گارمین کانکت/ دانلود برنامه گارمین/ برنامه موبایل گارمین/ دانلود Garmin connect /    برنامه بارداری/ برنامه ریزی بارداری /ورزش در بارداری/ برنامه ورزشی بارداری/ سلامت بارداری/ مادرکودک سلامتی/ سلامت مادر گارمین/ سلامت کودک گارمین/نمایندگی گارمین ایران/اطلس رهنگار آریا/گارمین بارداری/گارمین تهران/گارمین ایران/گارمین pregnancy/گارمین ردیابی بارداری/گارمین سلامت مادر/بارداری پیگیر/مادر نوزاد/