معرفی شرکت اطلس ره نگار آریا

۲۲ آبان ۱۴۰۰
شرکت اطلس رهنگار آریا اولین و بزرگترین وارد کننده محصولات گارمین در ایران است . نمایندگی رسمی محصولات گارمین در ایران به علت وجود برخی ملاحظات از سمت امریکا فعلا در ایران وجود ندارد . وارد کننده اصلی و گارانتی کننده اصلی گارمین درایران شرکت اطلس رهنگار آریا می¬باشد . همچنین شرکت اطلس رهنگار آریا برای خریداران محترم و همکاران محترم طرح های تشویقی و تخفیفات دوره ای و دائمی و همچنین خدمات پس از فروش در نظر گرفته است . 
برای مشاوره و خرید تمامی محصولات گارمین اعم از ساعت های ورزشی و جی پی اس های دستی و خودرویی و جی پی اس های دوچرخه و دیگرمحصولات گارمین می¬توانید با شماره 88880034-021 تماس بگیرید .
امیری 2087500-0910
تاجیک 8841470-0912
شرفی 2087600-0910
گارمین/’hvldk/گارمین_ایران/’hvldk_hdvhk/garmin/لشقئهد/لشقئهد_هقشد/گارمین_تهران/گارمین_اصل/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_اصلی_گارمین/نمایندگی_گارمین_تهران/فروش_گارمین/فروشگاه_گارمین_اصلی/خرید_ساعت_گارمین/خرید_جی_پی_اس_گارمین/فروش_ساعت_گارمین/فروش_جیپیاس_دستی_گارمین/گارمین_تهران/گارمین_اطلس/گارمین_قیمت/قیمت_محصولات_گارمین/لیست_قیمت_گارمین/گارانتی_گارمین/بهترین_گارانتی_ایران_گارمین/ایرانگارمین/گارمین_خودرویی/گارمین_دریایی/گارمین_هوایی/گارمین_هوانوردی/گارمین_اتوموتیو/گارمین_اویشن/گارمین_ماهیگیری/گارمین_طبیعت_گردی/گارمین_سلامت/گارمین_نجات/گارمنی/گارمین_فیتنس/گارمسن/گارمیت/گازمین/گاذمین/گارکین/garmin_iran/garmin_tehran/garmin_atlas_rahnegar_ariya/garmin_guarantee_iran/garmin_warranty_iran/garmin_fenix/garmin_etrex/garmin_forerruner/لشقئهد_بثدهط/garmin_gpsmap/گارمین_fenix/گارمین_etrex/گارمین_gpsmap/گارمین_montana/گارمین_monterra/گارمین_فینیکس/گارمین_فونیکس/ساعت_گارمین/ساعت _هوشمند_گارمین/ساعت_ورشی_گارمین/ساعت_شنا_گارمین/ساعت_بدن_سازی_گارمین/ساعت_خلبانی_گارمین/ساعت_دو_گارمین/ساعت_جی_پی_اس_گارمین/ساعت_GPS_گارمین/ش