چگونه لوازم الکترونیکی گارمین خود را زمستانی کنید

۲۳ آبان ۱۴۰۰
چگونه لوازم الکترونیکی قایق خود را زمستانی کنید

متأسفانه برای بسیاری از ما، زمان آن فرا رسیده است - دما در حال کاهش است، زمان تعطیلات نقدی می شود و زمان آن است که قایق به نقطه خواب زمستانی سالانه خود بازنشسته شود. با این حال، قبل از اینکه قایق خود را برای سال سوار کنید، چند کار وجود دارد که باید انجام دهید تا وسایل الکترونیکی دریایی خود را برای عدم فعالیت آینده آماده کنید.

1. کابل ها/سیم کشی ها را بررسی کنید.
قبل از اینکه قایق خود را ذخیره کنید، کابل ها یا سیم کشی های در معرض خطر را از نظر خوردگی یا نقاط فرسوده بررسی کنید. این برای جلوگیری از هرگونه آسیب احتمالی به قایق شما در طول استراحت زمستانی آن بسیار مهم است. مطمئن شوید که نقاط تماس الکترونیکی را بپوشانید و در صورت تمایل، گریس دی الکتریک را به انتهای شاخه ها بمالید.

2. وسایل الکترونیکی را تمیز کنید.
همچنین عاقلانه است که قبل از اینکه برای مدت طولانی از قایق خود دور شوید، وسایل الکترونیکی را تمیز کنید. به سادگی از یک پارچه میکروفیبر برای تمیز کردن صفحه نمایش و هر دکمه ای که ممکن است مقداری نوردهی باز داشته باشد استفاده کنید. اگر آب شور روی صفحه نمایش وجود دارد، می توانید از آب بطری برای تمیز کردن آن استفاده کنید.

3. وسایل الکترونیکی را بردارید.
در صورت امکان، وسایل الکترونیکی خود را بردارید. این گزینه برای همه نیست، اما اگر اینطور است، ایده آل است که وسایل الکترونیکی دریایی خود را برای زمستان به داخل بیاورید. اگرچه نمودار پلاترهای گارمین برای مقاومت در برابر دماهای بسیار سرد آزمایش شده اند، اما ترجیح داده می شود که در آب و هوا و محیط کنترل شده قرار داشته باشید.

اگر این مسیر را انتخاب می‌کنید، ایده خوبی است که تنظیم سیم‌کشی را مستند کنید تا نسبت به نصب مجدد در بهار اطمینان داشته باشید. واحدهای ما بصری هستند و از کد رنگی برای نصب استفاده می کنند، اما نوشتن آن برای هر موردی ایده بدی نیست.

4. هر چیزی که در کشتی باقی می ماند را بپوشانید.
اگر وسایل الکترونیکی شما قابل برداشتن نیست، حتما آنها را بپوشانید. این امر در مورد سایر ابزارهای موجود در هواپیما و همچنین کابین خلبان صدق می کند. اگر برف ذوب شود و دوباره یخ بزند، دوباره منبسط می شود و می تواند باعث آسیب شود. هر چیزی را که قابل جدا شدن نیست با بوم بپوشانید و مطمئن شوید که آن را به خوبی ببندید.

گارمین/’hvldk/گارمین_ایران/’hvldk_hdvhk/garmin/لشقئهد/لشقئهد_هقشد/گارمین_تهران/گارمین_اصل/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_اصلی_گارمین/نمایندگی_گارمین_تهران/فروش_گارمین/فروشگاه_گارمین_اصلی/خرید_ساعت_گارمین/خرید_جی_پی_اس_گارمین/فروش_ساعت_گارمین/فروش_جیپیاس_دستی_گارمین/گارمین_تهران/گارمین_اطلس/گارمین_قیمت/قیمت_محصولات_گارمین/لیست_قیمت_گارمین/گارانتی_گارمین/بهترین_گارانتی_ایران_گارمین/ایرانگارمین/گارمین_خودرویی/گارمین_دریایی/گارمین_هوایی/گارمین_هوانوردی/گارمین_اتوموتیو/گارمین_اویشن/گارمین_ماهیگیری/گارمین_طبیعت_گردی/گارمین_سلامت/گارمین_نجات/گارمنی/گارمین_فیتنس/گارمسن/گارمیت/گازمین/گاذمین/گارکین/garmin_iran/garmin_tehran/garmin_atlas_rahnegar_ariya/garmin_guarantee_iran/garmin_warranty_iran/garmin_fenix/garmin_etrex/garmin_forerruner/لشقئهد_بثدهط/garmin_gpsmap/گارمین_fenix/گارمین_etrex/گارمین_gpsmap/گارمین_montana/گارمین_monterra/گارمین_فینیکس/گارمین_فونیکس/ساعت_گارمین/ساعت _هوشمند_گارمین/ساعت_ورشی_گارمین/ساعت_شنا_گارمین/ساعت_بدن_سازی_گارمین/ساعت_خلبانی_گارمین/ساعت_دو_گارمین/ساعت_جی_پی_اس_گارمین/ساعت_GPS_گارمین/