گارمین روز ملی اولین نجات دهندگان را جشن می گیرد

۲۴ آبان ۱۴۰۰
گارمین روز ملی اولین نجات دهندگان را جشن می گیرد

اگر فردی هستید که از رسانه های اجتماعی استفاده می کنید (بنابراین اساساً همه)، احتمالاً متوجه شده اید که به نظر می رسد برای همه چیز "تعطیلات" وجود دارد. حتی یک سخنرانی بین‌المللی مانند روز دزدان دریایی وجود دارد  با این حال، یک روز خاص و بالاتر از آن   روز ملی اولین نجات دهندگان است. روز ملی اولین نجات دهندگان که در 28 اکتبر جشن گرفته می‌شود، به افرادی که جان خود را برای نجات جان ما به خطر انداختند، قدردانی می‌کند.

انجمن ملی شماره اضطراری می گوید که تقریباً 240 میلیون تماس با 911 در سال برقرار می شود و اغلب از اولین نجات دهندگان خواسته می شود تا زمانی که ما سعی می کنیم از خطر فرار کنیم، به سمت خطر فرار کنند.  ما حدس می زنیم که اولین پاسخ دهنده در زندگی شما به برخی از فناوری Garmin که به طور خاص برای رفع نیازهای آنها در این زمینه طراحی شده است، نه نمی گوید.

ساعت های هوشمند بادوام

اولین پاسخ دهنده در زندگی شما گارمین است شما به ساعت هوشمندی نیاز دارد که در سختی  و در شرایط مشابه  کار کند. ساعت ماجراجویی Garmin Instinct که در 18 نوع مختلف موجود است، با استاندارد نظامی برای مقاومت در برابر حرارت، ضربه و آب ساخته شده است و به اولین پاسخ دهنده شما اجازه می دهد تا در حالی که بقیه دنیا به آنها متکی هستند، به آن تکیه کند.

نمایشگر پرواز هلیکوپتر

اگر فرد مورد علاقه شما عضو یک واحد هوایی است، اهمیت دسترسی به سیستم های ناوبری و کنترل پرواز درجه یک در محل کار قابل اغراق نیست. مجموعه فن‌آوری‌های اویونیک گارمین، از واحدهای GPS قابل حمل همه‌جانبه و نوآورانه گرفته تا راه‌حل‌های پروازی با امکانات کامل برای هلیکوپترها، صرف نظر از نوع بودجه‌ای که با آن کار می‌کنید، می‌تواند در کنار خلبان در زندگی شما خدمت کند.

مبدل های دریایی

کاری که اولین امدادگران انجام می دهند به زمین و هوا محدود نمی شود  برخی از واحدهای نجات روز خود را در آب می گذرانند. در این صورت، مبدل‌های دریایی Garmin، مانند سیستم Panoptix LiveScope، مناظر شفافی از اطراف و زیر قایق شما ارائه می‌دهند. (و کاپیتان کشتی های بزرگتر ممکن است بخواهند رادار گارمین را به دام بیندازند.)

جی پی اس دستی

در حالی که ما از نظر فنی این لیست را طراحی کرده ایم تا بیشترین کاربرد را برای اولین پاسخ دهندگان داشته باشد، فرستادن عزیزتان به میدان با یک جی پی اس دستی Garmin به شما یک هدیه گرانبها نیز می دهد و آن آرامش خاطر است. هر جا که کار آنها را ببرد، یک واحد دستی مانند ارتباط ماهواره‌ای inReach Mini یا GPS دستی سری GPSMAP 66 به شما امکان می‌دهد در زمانی که مهم‌تر است در تماس باشید. به مدرک بیشتری نیاز دارید؟ این داستان‌های Saved by Garmin را بررسی کنید تا بدانید چگونه تیم‌های واکنش نجات از فناوری Garmin برای نجات جان انسان‌ها استفاده می‌کنند.


گارمین/’hvldk/گارمین_ایران/’hvldk_hdvhk/garmin/لشقئهد/لشقئهد_هقشد/گارمین_تهران/گارمین_اصل/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_اصلی_گارمین/نمایندگی_گارمین_تهران/فروش_گارمین/فروشگاه_گارمین_اصلی/خرید_ساعت_گارمین/خرید_جی_پی_اس_گارمین/فروش_ساعت_گارمین/فروش_جیپیاس_دستی_گارمین/گارمین_تهران/گارمین_اطلس/گارمین_قیمت/قیمت_محصولات_گارمین/لیست_قیمت_گارمین/گارانتی_گارمین/بهترین_گارانتی_ایران_گارمین/ایرانگارمین/گارمین_خودرویی/گارمین_دریایی/گارمین_هوایی/گارمین_هوانوردی/گارمین_اتوموتیو/گارمین_اویشن/گارمین_ماهیگیری/گارمین_طبیعت_گردی/گارمین_سلامت/گارمین_نجات/گارمنی/گارمین_فیتنس/گارمسن/گارمیت/گازمین/گاذمین/گارکین/garmin_iran/garmin_tehran/garmin_atlas_rahnegar_ariya/garmin_guarantee_iran/garmin_warranty_iran/garmin_fenix/garmin_etrex/garmin_forerruner/لشقئهد_بثدهط/garmin_gpsmap/گارمین_fenix/گارمین_etrex/گارمین_gpsmap/گارمین_montana/گارمین_monterra/گارمین_فینیکس/گارمین_فونیکس/ساعت_گارمین/ساعت _هوشمند_گارمین/ساعت_ورشی_گارمین/ساعت_شنا_گارمین/ساعت_بدن_سازی_گارمین/ساعت_خلبانی_گارمین/ساعت_دو_گارمین/ساعت_جی_پی_اس_گارمین/ساعت_GPS_گارمین/