ضبط هوشمند در مقابل هر ثانیه ضبط در دستگاه تناسب اندام گارمین چیست؟

۲۵ آبان ۱۴۰۰
هنگامی که صحبت از گزارش مسیر GPS به میان می آید، بسیاری از دستگاه های تناسب اندام گارمین انتخاب ضبط هوشمند یا هر ثانیه ضبط را ارائه می دهند. هنگام تنظیم این تنظیمات تنظیم ضبط داده را عموماً می توان در قسمت تنظیمات سیستم دستگاه شما یافت. برای دستورالعمل های خاص در مورد نحوه تنظیم ضبط داده، به دفترچه راهنما مراجعه کنید

ضبط هوشمند
هنگامی که دستگاه تناسب اندام تغییرات جهت، سرعت، ضربان قلب یا ارتفاع را تشخیص می دهد، «ضبط هوشمند» نقاط کلیدی را ثبت می کند. حافظه کمتری را اشغال می‌کند و به کاربر اجازه می‌دهد زمان ضبط طولانی‌تری داشته باشد زیرا نقاط آهنگ کمتری را ثبت می‌کند. ضبط هوشمند روی داده های ضبط شده مانند سرعت و مسافت یا ضربان قلب تأثیر نمی گذارد. این تنها با حذف نقاط داده اضافی بر روی داده هایی که برای ذخیره در دستگاه و در Garmin Connect روی فایل نوشته شده است تأثیر می گذارد.

به صورت هر ثانیه
این تنظیم اطلاعات فعالیت را در هر ثانیه ثبت می کند، مهم نیست دستگاه جهت، سرعت، ضربان قلب یا ارتفاع را تغییر می دهد. این نوع ضبط، گزارش آهنگ تعریف شده تری از یک فعالیت ارائه می دهد و از حافظه بیشتری استفاده می کند.

چرا باید یک گزینه را بر دیگری انتخاب کنم؟
هنگام انتخاب گزینه برای تنظیم ساعت خود، باید چند نکته را در نظر بگیرید:

عمر باتری
حجم فایل
دقت GPS

هر چه نقاط داده‌ای بیشتری ثبت کند، مسیر شما روان‌تر و دقیق‌تر خواهد بود. بدیهی است که مصرف باتری بیشتر و همچنین فضای بیشتری در حافظه دستگاه خواهد بود. اگر به عمر باتری بیشتری نیاز دارید، یا باید مطمئن شوید که فضای بیشتری برای فعالیت طولانی‌تر دارید، می‌خواهید ضبط هوشمند را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید دقت بیشتری داشته باشید و آهنگی را دنبال کنید که بر اساس نقاطی که بیشتر ثبت می‌شوند، حرکت شما را دنبال کند، می‌خواهید هر ثانیه ضبط را انتخاب کنید.


گارمین/’hvldk/گارمین_ایران/’hvldk_hdvhk/garmin/لشقئهد/لشقئهد_هقشد/گارمین_تهران/گارمین_اصل/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_اصلی_گارمین/نمایندگی_گارمین_تهران/فروش_گارمین/فروشگاه_گارمین_اصلی/خرید_ساعت_گارمین/خرید_جی_پی_اس_گارمین/فروش_ساعت_گارمین/فروش_جیپیاس_دستی_گارمین/گارمین_تهران/گارمین_اطلس/گارمین_قیمت/قیمت_محصولات_گارمین/لیست_قیمت_گارمین/گارانتی_گارمین/بهترین_گارانتی_ایران_گارمین/ایرانگارمین/گارمین_خودرویی/گارمین_دریایی/گارمین_هوایی/گارمین_هوانوردی/گارمین_اتوموتیو/گارمین_اویشن/گارمین_ماهیگیری/گارمین_طبیعت_گردی/گارمین_سلامت/گارمین_نجات/گارمنی/گارمین_فیتنس/گارمسن/گارمیت/گازمین/گاذمین/گارکین/garmin_iran/garmin_tehran/garmin_atlas_rahnegar_ariya/garmin_guarantee_iran/garmin_warranty_iran/garmin_fenix/garmin_etrex/garmin_forerruner/لشقئهد_بثدهط/garmin_gpsmap/گارمین_fenix/گارمین_etrex/گارمین_gpsmap/گارمین_montana/گارمین_monterra/گارمین_فینیکس/گارمین_فونیکس/ساعت_گارمین/ساعت _هوشمند_گارمین/ساعت_ورشی_گارمین/ساعت_شنا_گارمین/ساعت_بدن_سازی_گارمین/ساعت_خلبانی_گارمین/ساعت_دو_گارمین/ساعت_جی_پی_اس_گارمین/ساعت_GPS_گارمین/