برنامه های پرواز ساعت خلبانی گارمین مدلd2 delta

۲۶ آبان ۱۴۰۰
ساعت هوانوردی D2 Delta با استفاده از پایگاه داده داخلی فرودگاه خود در سراسر جهان، به شما امکان می دهد با فشار دادن یکی از دو دکمه اختصاصی، به عملکردهای مستقیم به و نزدیکترین مسیریابی ما دسترسی داشته باشید.
بنابراین، می‌توانید مستقیماً به مکان یا ایستگاه مورد نظر خود پرواز کنید یا اگر نیاز به فرود سریع دارید، نزدیک‌ ترین فرودگاه را پیدا کنید.
همچنین می‌توانید مسیر پرواز خود را در ارتباط با ناوها، فرودگاه‌ها، تقاطع‌ها و سایر ویژگی‌های سطحی در نقشه متحرک تمام رنگی ساعت مشاهده کنید یا سوزن دوره HSI ابزار مانند را تا مقصد خود دنبال کنید.
حرکت دادن و بزرگنمایی نقشه متحرک برای گسترش سریع دید خود از فرودگاه ها، ایستگاه های بین راه، فعالیت آب و هوا و ویژگی های مرجع VFR مانند جاده ها، شهرها، آب و غیره آسان است.
و با تنظیم ایستگاه های بین راه خود، می توانید به هر مکانی که در پایگاه داده موجود نیست حرکت کنید.
در واقع، حتی می‌توانید نقطه‌های بین «Mark on Target» را ایجاد کنید تا به راحتی به مکان‌هایی که پرواز کرده‌اید اشاره کنید - و به آنها بازگردید.


گارمین/’hvldk/گارمین_ایران/’hvldk_hdvhk/garmin/لشقئهد/لشقئهد_هقشد/گارمین_تهران/گارمین_اصل/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_اصلی_گارمین/نمایندگی_گارمین_تهران/فروش_گارمین/فروشگاه_گارمین_اصلی/خرید_ساعت_گارمین/خرید_جی_پی_اس_گارمین/فروش_ساعت_گارمین/فروش_جیپیاس_دستی_گارمین/گارمین_تهران/گارمین_اطلس/گارمین_قیمت/قیمت_محصولات_گارمین/لیست_قیمت_گارمین/گارانتی_گارمین/بهترین_گارانتی_ایران_گارمین/ایرانگارمین/گارمین_خودرویی/گارمین_دریایی/گارمین_هوایی/گارمین_هوانوردی/گارمین_اتوموتیو/گارمین_اویشن/گارمین_ماهیگیری/گارمین_طبیعت_گردی/گارمین_سلامت/گارمین_نجات/گارمنی/گارمین_فیتنس/گارمسن/گارمیت/گازمین/گاذمین/گارکین/garmin_iran/garmin_tehran/garmin_atlas_rahnegar_ariya/garmin_guarantee_iran/garmin_warranty_iran/garmin_fenix/garmin_etrex/garmin_forerruner/لشقئهد_بثدهط/garmin_gpsmap/گارمین_fenix/گارمین_etrex/گارمین_gpsmap/گارمین_montana/گارمین_monterra/گارمین_فینیکس/گارمین_فونیکس/ساعت_گارمین/ساعت _هوشمند_گارمین/ساعت_ورشی_گارمین/ساعت_شنا_گارمین/ساعت_بدن_سازی_گارمین/ساعت_خلبانی_گارمین/ساعت_دو_گارمین/ساعت_جی_پی_اس_گارمین/ساعت_GPS_گارمین/