تجهیزات گارمین برای قایق سواری

۲۹ آبان ۱۴۰۰
زندگی روی آب عالی است، اما می تواند با سوالات زیادی همراه باشد. احتمالاً به فناوری یا تجهیزات اضافی نیاز دارید، اما چگونه می‌دانید به دنبال چه چیزی باشید؟ آیا به سونار نیاز دارید؟ کدام نمودار برای شما مناسب است؟ نمودار  چیست؟

جای نگرانی نیست ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم ما برخی از بهترین فناوری‌ها را برای انواع قایق‌ران می‌سازیم، و یافتن آنچه را که نیاز دارید را برای شما آسان کرده‌ایم. با اسکرول کردن به پایین شروع کنید تا کمی بیشتر در مورد فناوری دریایی و اینکه چرا ممکن است بخواهید از آن در قایق خود استفاده کنید، بیاموزید. ما فهرستی از همه چیزهایی که ممکن است نیاز داشته باشید تهیه کرده‌ایم، که بر اساس نحوه کمک به شما در استفاده بهینه از زمانتان در آب سازماندهی شده است.

برای پیمایش
فرقی نمی‌کند قایق برقی ساحلی داشته باشید، قایق ماهیگیری که در دریاچه‌های محلی استفاده می‌کنید یا قایق بادبانی، ما همه تجهیزات ناوبری را برای کمک به شما در طراحی مسیر برای ماجراجویی بعدی خود داریم.

نمودار پلاترهای GPSMAP x3: در حالی که می دانیم اولین چیزی که احتمالاً به آن فکر می کنید ناوبری است، نمودار پلاترهای Garmin می توانند بسیار بیشتر از اینکه شما را به جایی که می خواهید برسانند انجام دهند (فکر می کنم مطمئناً این کار را انجام می دهند). یک نمودار مغز عملیات را در نظر بگیرید. آنها می توانند برای نشان دادن داده های سایر تجهیزات موجود در هواپیما مانند رادار، موتورها، چراغ ها و موارد دیگر استفاده شوند - حتی برای دیدن آنچه در زیر آب اطراف شما وجود دارد در صورت جفت شدن با مبدل (به طور جداگانه فروخته می شود). با استفاده از GPS، نمودار پلاترها می توانند موقعیت دقیق شما را در نمودار ناوبری، همراه با عنوان، سرعت و سایر اطلاعات نشان دهند.
برنامه ActiveCaptain: این برنامه رایگان و همه کاره که بر روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی سازگار شما دانلود می شود، ارتباط قدرتمندی بین شما و نمودارها، نمودارها و جامعه قایق سواری Garmin ایجاد می کند.
نمودارهای Garmin Marine: نیازی نیست که اهمیت اینها را به شما بگوییم. حتی ماژلان نمودارهایی داشت. البته، ویژگی‌هایی مانند سایه‌زنی برجسته با وضوح بالا یا عکاسی ماهواره‌ای را شامل نمی‌شود.
برای ماهیگیری
آیا برای ماهی ها روی آب می روید؟ اگر به دنبال شکار یک عمر هستید، پس این محصولات برای شما ساخته شده اند. قابلیت های سونار در ماهیاب های گارمین ماهیگیری را بسیار آسان می کند، تقریباً شبیه تقلب است.

مبدل‌ها: مبدل‌های گارمین با قابلیت جفت شدن با نمودارها ویا ماهیاب‌های گارمین برای ارائه رابط کاربری شفاف و آسان، خوانش‌های سونار از آب زیر قایق را ارائه می‌دهند تا بتوانید ساختار کف، شنا کردن ماهی (یا مخفی شدن) را مشاهده کنید. از شما) و بیشتر. سیستم Panoptix LiveScope با نمودارهای نمودار سازگار جفت می‌شود و با تصاویر خیره‌کننده و بی‌درنگ در زیر و اطراف قایق‌تان تا 200 اینچ، در صدر خط است. GT56 با نمودارهای نمودار و فیش یاب سازگار جفت می شود و یک مبدل همه کاره و همه کاره با ClearVü، SideVü و سونار سنتی است.
بسته‌های ECHOMAP: این نمودارها را با مبدل‌های ما جفت کنید تا بهترین سونار و کارتوگرافی داخلی را برای ناوبری به دست آورید. اگر در مورد ماهیگیری جدی هستید، یکی از اینها را می خواهید.
سری Vivid STRIKER به شما کمک می کند ماهی را از قایق خود پیدا کنید. از طریق سونار داخلی، می توانید ماهی ها و ساختار زیر آب را با جزئیات واضح ببینید. شما می توانید هر نقطه ماهیگیری خوب را علامت گذاری کنید - و حتی گزینه های رنگی مختلف را انتخاب کنید.
STRIKER Cast: کافیست این دستگاه سونار مفید را به نخ ماهیگیری و قالب گیری خود وصل کنید. برای مشاهده سونار با برد قابل پخش 200 اینچی از طریق نمایشگر برنامه در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی سازگار، آن را بچرخانید. این محصول علاوه بر خروج از قایق، برای شما مناسب است اگر کایاک دارید یا گاهی اوقات از ساحل ماهی می گیرید.
برای سرگرمی
اگر نتوانید آهنگ ها را بخوانید، مهمانی روی آب چه فایده ای دارد؟ چه به باس های پر زرق و برق، سنگین یا چیزهای کمی ظریف تر علاقه داشته باشید، ما مجموعه کاملی از محصولات سرگرمی دریایی را داریم که به شما کمک می کند یک سیستم صوتی را برای قایق خود سفارشی کنید.

Fusion MS-RA60: این استریوی دریایی بادوام و اقتصادی ما است. این مدرن و در عین حال قابل نصب است و می‌توانید موسیقی را از دستگاه هوشمند سازگار یا ساعت گارمین خود کنترل کنید.
سری Fusion® Apollo: اگر یک استریو دریایی با بهترین کیفیت صدا و نوآوری می‌خواهید، یکی از آنها را می‌خواهید. پروفایل های صوتی سفارشی، پخش جریانی با کیفیت بالا و گزینه ای برای کنسول صفحه لمسی.
بلندگوهای دریایی Fusion Signature Series 3: این بلندگوها نه تنها دارای گزینه ای برای نورپردازی LED چند رنگ هستند، بلکه دارای کیفیت صدای عالی و ضمانت 3 ساله هستند.
برای قایقرانی
اگر یک روز عالی شما در آب شامل یک قایق بادبانی است، ممکن است برای مهار باد - به معنای واقعی کلمه - به کمک نیاز داشته باشید. ما چند ابزار عالی (کد برای صفحه‌نمایش‌ها که تمام داده‌های باد، زاویه باد و عمق را که می‌خواهید به شما نشان می‌دهد) و حسگرهایی داریم که به شما در گرفتن این داده‌ها کمک می‌کنند.

GMI 20: دارای صفحه نمایش 4 اینچی با لنزهای رنگی با رنگ و پوشش ضد تابش، این چیزی فراتر از یک ساز بادی است - همچنین سرعت، عمق و بیش از 100 پارامتر دریایی و کشتی را نشان می دهد. اگر اهل مسابقه هستید، یک تایمر مسابقه اختصاصی نیز دارد که شمارش معکوس و بالا را دارد.
بسته 52 بادبان سیمی GNX: اگر می‌خواهید همه نیازهای قایقرانی خود را به یکباره از بین ببرید، این بسته همه چیزهایی را دارد که باید بدانید دقیقاً با باد و آب اطراف شما چه می‌گذرد.
برای ایمن ماندن
در حالت ایده‌آل، این یک اولویت برای همه افرادی است که در آب هستند، صرف نظر از اینکه اهل مسابقه سرعت، مهمانی در پانتون‌ها یا جایی در این بین هستید.

رادارهای فانتوم: بسیار مهم است که بتوانید آنچه را که در راه است ببینید. این مجموعه از فناوری رادار اهداف متحرک را رنگی برجسته می کند و به طور کامل با نمودار نمودارهای گارمین ادغام می شود تا به شما نشان دهد چه چیزی به سمت شما می رود - یا از شما دور است. در آب، بهتر است شگفتی ها را به حداقل برسانید.
رادیو دریایی VHF 215 AIS: این رادیو دریایی با GPS داخلی، تماس پریشان، تماس مستقیم و باندهای فرکانس که شامل همه کانال های دریایی ایالات متحده، کانادا و بین المللی است، آرامش خاطر را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد با اطمینان در آب ارتباط برقرار کنید. .
قطب نما ماهواره دریایی MSC 10. این قطب نما بسیار بیشتر از اینکه فقط به سمت شمال اشاره کند، انجام می دهد. یک گیرنده GNSS چند باند با نصب آسان، ردیابی دقیقی را دریافت خواهید کرد که حتی اگر آب کمی متلاطم باشد، حتی شامل اطلاعات مربوط به زمین، چرخش و بالا رفتن است.گارمین_در_ایران/قیمت_گارمین/شرکت_گارمین/ساعت_گارمین/قیمت_گارمین/قیمت_ساعت_های_گارمین/خرید_ساعت_گارمین/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_محصولات_گارمین/جی_پی_اس_گارمین/فروش_جی_پی_اس_گارمین/خرید_ساعت_فنیکس_6/تعمیرات_گارمین/خدمات_گارمین/گارانتی_گارمین/فروش_ساعت6X/خرید_اقساطی_گارمین/خدمات_گارمین/نمایندگی_جیپی_اس_های_دستی_گارمین/خدمات_طلایی_گارمین/گارانتی_طلایی_گارمین/گارانتی_اطلس_ره_نگار_آریا/قیمت_فنیکس/قیمت64SX/فروش_اترکس_10/خریدetrex/خرید_map/گارمین/خرید_محصولات_گارمین/بلک_فرایدی/