طریقه دانلود نرم افزار گارمین کانکت بر روی موبایل

۲۹ آبان ۱۴۰۰
اگر میخواهید ساعت گارمین  خود را با تلفن همراه خود متصل کنید ،ابتدا باید برنامه garmin connect را نصب کنید .

نصب برنامه garmin connect بر روی تلفن همراه برای اندروید و آیفون متفاوت است .

اگر تلفن همراه شما اندروید است :

1 - در ابتدا فیلتر شکن خود را روشن کرده (توجه داشته باشید که فقط برای استفاده از اپلیکیشن  garmin connect بر روی تلفن همراه خود  به فیلتر شکن نیاز است و پس از آن نیازی به فیلتر شکن نیست و ساعت گارمین آفلاین است . )

2- در قسمتsettings تلفن همراه خود ،گزینه app را انتخاب کرده و سپس به قسمت google play store رفته وپس از انتخاب  گزینه storage ،بر روی گزینه clear data بزنید .

3- سپس گوگل پلی را باز کنید و garmin connect را جستجوکرده  و سپس garmin connect را نصب کنید .


اگر تلفن همراه شما آیفون است :

1- در تلفن های همراه آیفون نیاز به طی کردن مراحل بالا نیست ،شما میتوانید app store را باز کرده  garmin connect را جستجو کرده و سپس garmin connect را نصب کنید .

گارمین_در_ایران/قیمت_گارمین/شرکت_گارمین/ساعت_گارمین/قیمت_گارمین/قیمت_ساعت_های_گارمین/خرید_ساعت_گارمین/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_محصولات_گارمین/جی_پی_اس_گارمین/فروش_جی_پی_اس_گارمین/خرید_ساعت_فنیکس_6/تعمیرات_گارمین/خدمات_گارمین/گارانتی_گارمین/فروش_ساعت6X/خرید_اقساطی_گارمین/خدمات_گارمین/نمایندگی_جیپی_اس_های_دستی_گارمین/خدمات_طلایی_گارمین/گارانتی_طلایی_گارمین/گارانتی_اطلس_ره_نگار_آریا/قیمت_فنیکس/قیمت64SX/فروش_اترکس_10/خریدetrex/خرید_map/گارمین/خرید_محصولات_گارمین/بلک_فرایدی/