تحقیقات راجع به ارتباط دویدن با سلامت روده با استفاده از hrm های گارمین

۳۰ آبان ۱۴۰۰
مطالعه تحقیقاتی برای بررسی رابطه بین دویدن و سلامت روده

به طور عجیبی، دویدن با بروز نسبتاً بالایی از مشکلات سلامت روده مرتبط است. برخی از دانشمندان حدس می زنند که حرکت تکان دهنده دویدن ممکن است به این مشکلات کمک کند، اما تحقیقات هنوز این ایده را تایید یا رد نکرده است. برای درک بهتر اثرات دویدن بر سلامت روده، آزمایشگاه عملکرد انسانی در دانشگاه Old Dominion در حال انجام یک مطالعه مجازی بر روی روابط بین حرکات تنه دوندگان و ادراک روده مربوطه آنها است.

محققان به دنبال شرکت‌کنندگانی در مطالعه هستند که دونده هستند و قبلاً دارای یک مانیتور ضربان قلب Garmin هستند یا به آن دسترسی دارند که داده‌های دینامیک در حال اجرا مانند HRM-Run، HRM-Pro، یا HRM-Tri را ردیابی می‌کند. پس از هر دویدن به مدت یک هفته، شرکت‌کنندگان تقریباً پنج دقیقه زمان می‌برند تا اطلاعاتی مانند رتبه‌بندی تلاش درک شده، درک روده و داده‌های دینامیک دویدن گارمین را ثبت کنند. در پایان هفته، هر شرکت کننده یک نظرسنجی الکترونیکی را تکمیل می کند که تقریباً پنج دقیقه طول می کشد.
برای واجد شرایط بودن، شرکت کنندگان در مطالعه باید معیارهای زیر را داشته باشند:

18+ سال سن
حداقل 15 مایل در هفته بدوید
یک بار در هفته به مدت حداقل 45 دقیقه انجام دهید
مانیتور HRM گارمین را داشته باشید یا به آن دسترسی داشته باشید
آزمایشگاه عملکرد انسانی در دانشگاه Old Dominion به بهبود درک ما از اثرات ورزش، تغذیه و کمک‌های انرژی‌زا بر سلامت و عملکرد انسان اختصاص دارد. این آزمایشگاه همچنین به عنوان مکانی برای انجام تحقیقات در زمینه علم ورزش، تغذیه ورزشی و سلامتی استفاده می شود. این مطالعه توسط پاتریک ویلسون، دکترا، متخصص تغذیه، دانشیار دانشگاه اولد دومینیون و نویسنده کتاب The Athlete’s Gut، به همراه جیسون وین، M.S., Ph.D، دانشجوی دانشگاه Old Dominion انجام شده است.


گارمین_در_ایران/قیمت_گارمین/شرکت_گارمین/ساعت_گارمین/قیمت_گارمین/قیمت_ساعت_های_گارمین/خرید_ساعت_گارمین/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_محصولات_گارمین/جی_پی_اس_گارمین/فروش_جی_پی_اس_گارمین/خرید_ساعت_فنیکس_6/تعمیرات_گارمین/خدمات_گارمین/گارانتی_گارمین/فروش_ساعت6X/خرید_اقساطی_گارمین/خدمات_گارمین/نمایندگی_جیپی_اس_های_دستی_گارمین/خدمات_طلایی_گارمین/گارانتی_طلایی_گارمین/گارانتی_اطلس_ره_نگار_آریا/قیمت_فنیکس/قیمت64SX/فروش_اترکس_10/خریدetrex/خرید_map/گارمین/خرید_محصولات_گارمین/بلک_فرایدی/