5 فعالیت برتر در خانه برای ادامه ورزش در زمستان با گارمین

۰۴ آذر ۱۴۰۰
علاقه مندان به ورزش در فضای بازوقتی زمستان نزدیک می شود، به خصوص به دلیل تغییر آب و هوا، تمایل به کمبود انگیزه دارند.

فعالیت‌های داخلی زیادی برای ادامه رشد و تفریح در زمستان و در عین حال گرم ماندن وجود دارد.

در شهر یا روستا، ساعت گارمین بهترین,وسیله برای ورزش کردن است.

در اینجا 5 فعالیت داخلی در ساعت گارمین شما وجود دارد.صخره نوردی که در المپیک گذشته رواج یافت، از شهرت روزافزونی برخوردار شد.


یک رشته بسیار محبوب در یک محیط کوهستانی، با تجهیزات بسیار خاص، سنگنوردی در فضای داخلی در "بولدرینگ" تکامل یافته و توسعه یافته است.

ایده این است که به محضرسیدن زمستان، به ساکنان شهرها یک فعالیت دلپذیر ارائه شود.

ساعت‌های متصل به گارمین از محدوده فضای باز امکان تجزیه و تحلیل جلسات بولدرینگ شما را فراهم می‌کنند و داده‌های ورزشی شما را مستقیماً از مچ دست یااز طریق برنامه Garmin Connect برمی‌گردانند.

از توصیه های ما برای بهبود تمرین خود در این ورزش استفاده کنید.یوگا که با افزایش دوره‌های آنلاین رایگان یا حضور معلمان و دوره‌های آموزشی در نزدیکی شما در سال‌های اخیر قابل دسترسی است، یک رشته در دسترس استکه این مزیت را دارد که می‌توان بدون مطالب زیاد تمرین کرد.

در بیشتر کلاس ها، تشک یوگا کفایت می کند.

با تمرینات تنفس، انعطاف پذیری و عضله سازی، یوگا به معنای واقعی کلمه برای همه مناسب است.

از سنین پایین، از جمله ورزشکاران سطح بالا، یوگا مزایای قابل توجهی را ارائه می دهد.

هنگام شروع جلسه، بررسی تنفس و ضربان قلب، به ویژه با استفاده از ساعت متصل به گارمین، ممکن است مفید باشد.

تمام اطلاعات مربوط به جلسات فعالیت شما و همچنین سلامت عمومی شما (ضربان قلب در حالت استراحت، کیفیت خواب، استرس و غیره) مستقیماً در برنامهGarmin Connect ثبت می شود.

بدنسازی، یک شرط مطمئن

مطمئناً باید یک یا حتی چندین اتاق تناسب اندام در اطراف خانه خود برای جلسات تمرین قدرتی داشته باشید.

اگر ورزش در خانه را ترجیح می دهید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تجهیزات باکیفیت و بدون هزینه زیاد تهیه کنید.

برای آماده شدن برای یک فصل ورزشی آینده، در طول دوره زمستانی انجام دهید یا یک جلسه را به برنامه شلوغ اضافه کنید، تمرینات قدرتی و کارهای اصلی، مانندیوگا، همیشه زمانی مفید هستند که به خوبی انجام دهید

گارمین_در_ایران/قیمت_گارمین/شرکت_گارمین/ساعت_گارمین/قیمت_گارمین/قیمت_ساعت_های_گارمین/خرید_ساعت_گارمین/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_محصولات_گارمین/جی_پی_اس_گارمین/فروش_جی_پی_اس_گارمین/خرید_ساعت_فنیکس_6/تعمیرات_گارمین/خدمات_گارمین/گارانتی_گارمین/فروش_ساعت6X/خرید_اقساطی_گارمین/خدمات_گارمین/نمایندگی_جیپی_اس_های_دستی_گارمین/خدمات_طلایی_گارمین/گارانتی_طلایی_گارمین/گارانتی_اطلس_ره_نگار_آریا/قیمت_فنیکس/قیمت64SX/فروش_اترکس_10/خریدetrex/خرید_map/گارمین/خرید_محصولات_گارمین/بلک_فرایدی/