foot pod گارمین

۰۸ آذر ۱۴۰۰
این فصلی است که هوا رو به سردی می رود و به همین دلیل بسیاری از مردم در داخل خانه به سمت تردمیل می‌روند تا دویدن با کیفیت خود را به پایان برسانند.

البته، برای افرادی که از داده  استفاده میکنند مانند من این بدان معناست که سیگنال GPS در دستگاه های مختلف تناسب اندام شما دیگر قادر به ثبت تمام اطلاعاتی که احتمالاً به آنها عادت دارید مانند سرعت و مسافت را ندارد.

اما نگران نباشید، راه حلی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا با وجود تمرینات روی تردمیل، تمام این اطلاعات را به دست آورید.
foot pod را وارد کنید.

بسیاری از شما احتمالاً foot pod را به‌عنوان روشی که ساعت‌های ورزشی می‌توانستند مسافت و سرعت را اندازه‌گیری کنند، به یاد می‌آورید این بسیار قبل از دستگاه‌های تناسب اندام GPS است.

اگرچه foot pod امروزی یک وسیله ساده به اندازه یک چهارم است که روی کفش شما قرار می گیرد.

از آنجا، از طریق پروتکل ANT+ به هر تعداد دستگاه، از جمله Garmin Forerunner، و سایر دستگاه‌ها پخش می‌شود.

البته، ممکن است برخی از شما تعجب کنید که چرا وقتی تردمیل سرعت و مسافت را به شما می‌گوید، به غلاف پا نیاز دارید.

اول :همانطور که احتمالاً بسیاری از شما در طول زمان متوجه شده اید، سرعت تردمیل به طرز وحشتناکی غیرقابل اعتماد است .

دوم : و مهمتر از همه  شما نمی توانید به راحتی آن داده ها را با داده های ضربان قلب ثانیه به ثانیه ضبط کنید، مگر اینکه همه آنها به یک دستگاه مانند Garmin شما منتقل شوند.

به این ترتیب، می‌توانید تمرین تردمیل خود را دانلود کنید و همان داده‌های مهمی را داشته باشید که در خارج از منزل دارید: سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب – و هر دور/تقسیمی که ممکن است ایجاد کرده باشید.

اما یک داده کوچک وجود دارد که شما نمی توانید از یک کنسول تردمیل - یا از GPS - دریافت کنید و آن اجرای آهنگ است.

بله، foot pot آهنگ را پخش میکند. 

فقط به این فکر کنید که پای شما در هر دقیقه چند بار به زمین برخورد می کند.

در حالت ایده‌آل، این با حدود 92 بار در دقیقه شروع می‌شود...

گارمین_در_ایران/قیمت_گارمین/شرکت_گارمین/ساعت_گارمین/قیمت_گارمین/قیمت_ساعت_های_گارمین/خرید_ساعت_گارمین/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_محصولات_گارمین/جی_پی_اس_گارمین/فروش_جی_پی_اس_گارمین/خرید_ساعت_فنیکس_6/تعمیرات_گارمین/خدمات_گارمین/گارانتی_گارمین/فروش_ساعت6X/خرید_اقساطی_گارمین/خدمات_گارمین/نمایندگی_جیپی_اس_های_دستی_گارمین/خدمات_طلایی_گارمین/گارانتی_طلایی_گارمین/گارانتی_اطلس_ره_نگار_آریا/قیمت_فنیکس/قیمت64SX/فروش_اترکس_10/خریدetrex/خرید_map/گارمین/خرید_محصولات_گارمین/بلک_فرایدی/