ورزش های گروهی با گارمین

۱۰ آذر ۱۴۰۰
زیبایی  و خوش فرمی بدن، سلامت جسم و آرامش روان؛ ثابت شده که این ها از نتایج اصلی حضور و تمرین منظم در کلاس های ورزش گروهی هستند ورزش در فضایی زیبا، پر از نور و موسیقی، محیطی تمیز، حضور در بین افرادی پر انرژی و شاد و از همه مهم تر، تمرین با مربیان با تجربه و دوست داشتنی حس خوب زندگی را به ارمغان می آورد.

TRX یا Total Body Resistance Exercise عبارت است از یک بند چتربازی و دو دسته که هیچ گونه کشی در آن به کار نرفته و بسیار محکم و مقاوم می باشد و فرد با آویزان شدن از آن و با وزن بدن خود، می تواند هرگونه حرکات و تمرینات کامل آمادگی جسمانی را بدون خطر انجام دهد.
TRX از ورزش های رو به توسعه ای می باشد که از سال ۱۹۹۰ به دنیا معرفی شده است. در این ورزش افراد با استفاده از بندهایی که به یک سقف یا دیوار بسته شده است تمریناتی را که بر پایه وزن بدن و گاهی تعادل میباشد اجرا می کنند. این تمرینات باعث می شوند تا بدن در شرایط مصرف انرژی بیشتری در مقایسه با بسیاری از رشته های دیگر ورزشی گردد. بهبود استقامت عضلات یکی از نکات مثبت در این سیستم تمرینی می باشد. ضمن اینکه عضلات کور نیز به صورت مناسبی می توانند تقویت شوند.
کمپ شکم پهلو CXWORX
نوعی تمرین برای تقویت عضلات مرکزی است و آمادگی عضلات ناحیه باسن، شکم، بالای شکم تا شانه ها را افزایش می دهد. این ورزش بیشتر به تقویت عضلات بالا تنه می پردازد و هدف اصلی آن تقویت عضلات مرکزی بدن است. این ورزش چیزی بین ورزش های هوازی و قدرتی است و در حال حاضر کلاس های آن در ۸۰ کشور در سراسر جهان برگزار میشود و معمولا کمتر از ۳۰ دقیقه طول می کشد.
فیتنس
فیتنس یک نوع آمادگی جسمانی است که با تمرینات سبک با دستگاه های بدنسازی و ترکیب ورزش های هوازی و قدرتی و پیروی از یک رژیم غذایی سالم می توانید به اندامی زیبا و متناسب برسید. این ورزش به مرور زمان اثر گذار خواهد بود و مصرف داروها در این رشته جایی ندارد.
کراس فیت
کراس فیت ترکیبی از تمرین مقاومت، پلایومتریک انفجاری، تمرین سرعت، وزنه ­برداری به سبک قدرتی و المپیک، کتل بلز، تمرین وزن بدن، ژیمناستیک و تمرین ­های استقامتی است. کراس فیت با انجام این تمرین ­ها، اجزای اصلی تناسب اندام را هدف قرار می ­دهد.
تناسب ریوی و قلبی، استقامت، قدرت و استحکام عضلانی، انعطاف، نیرو، سرعت، چالاکی، تعادل، هماهنگی و دقت. آموزش روش کراس فیت به ۳ تا ۵ روز کار در هفته نیاز دارد. ورزش­ ها شدید و کوتاه هستند و ۵ تا ۱۵ دقیقه بیشتر طول نمی ­کشند.
ورزش­ های کراس فیت از انواع ورزش ­های انفجاری هستند که به شکل مداری انجام می ­شود و استراحت بین آن­ها بسیار کوتاه است. تمرینات عمده کراس فیت تمریناتی برای سرتاسر بدن است که شامل فشاردادن، کشیدن، دویدن، پاروزدن و چمباتمه زدن زیر وزنه است.
بلندکردن یک میله وزنه از زمین، آوردن آن به سمت بالا و جلوی شانه ­ها در عملی سریع و قدرتی.
تمرین به کمک وزن بدن که با وضعیت ایستاده آغاز می ­شود، سپس شخص به سرعت روی زمین می ­افتد، بلند می ­شود و سپس در وضعیت چمباتمه قرار می ­گیرد و به سمت بالا پرش انفجاری انجام می­دهد.
فرد میله وزنه را به سرعت از روی زمین برداشته و به سرعت بالای سر قرار می ­دهد؛ به طوری که دست­ ها صاف نگه ­داشته می ­شود.
نمونه­ های دیگر از تمرینات، شنا، درازونشست و بارفیکس است. درکراس فیت اغلب از کتل بلز (وزنه ­ای شبیه زنگوله که دست ه­ای بالای سر آن قرار دارد)، توپ ­های طبی، طناب ­های کوهنوردی، طناب پرش و دستگاه پارو زنی استفاده می ­شود.
پیلاتس
پیلاتس ورزشی است که روی استفاده‌ همزمان از ذهن و جسم تمرکز می‌کند تا به بهترین عملکرد خود برسند. ورزش پیلاتس مجموعه‌ای از حرکاتی‌ است که از جاذبه، وزن بدن و دستگاه‌های مخصوص در جهت افزایش مقاومت و توان‌تان کمک می‌گیرد تا ماهیچه‌های تثبیت کننده‌ بدن، ورزیده و قوی شوند. ارتباط بین ذهن و بدن در این ورزش خیلی مهم است. ورزش پیلاتس به ذهن‌تان کمک می‌کند تا سطح مشخصی از آگاهی را در مورد شیوه‌ حرکت‌های بدن خود داشته باشد. با انجام این تمرین‌ها می‌توانید حرکات خود را کنترل و تکنیک‌تان را نیز تقویت کنید.
یوگا
یوگا از ریشه کلمه سانسکریت YUJ گرفته شده و به معنی اتحاد است. اتحاد بین تن و روان، بین نیروهای مثبت و منفی وجود انسان را بیان می­ نماید. یوگا قدمت زیادی دارد و بر اساس سبک­ های مختلفی که در یوگا وجود دارد می ­توان از آن برای راه­ گشایی و کسب انرژی بهره برد. تمرینات یوگا شامل تمرینات بدنی (آساناها) تمرینات تنفسی (پرانایاما) تمرینات ذهنی (پراتی هارا) و … می­ باشد که در نهایت به جهت کسب سلامتی و آرامش و آگاهی مثبت به کار گرفته می ­شود.
یوگا هنر زندگی کردن است. دانشی است که باید با زندگی روزانه هر فرد عجین شود زیرا که بر تمام جنبه های حیاتی اعم از جسمی – روانی و روحی تاثیر بسزایی دارد . علم یوگا با عمل کردن روی عوامل خارجی و فیزیک بدن آغاز می شود و به لایه های ظریف بدن ارتباط داده می شود .
هدف یوگا هماهنگ کردن سیستم­ های مختلف بدن است تا در پرتو آن شادابی و تندرستی کلی به­ دست آید. سیستم یوگا به شاخه­ های زیادی نظیر هاتا – راجا – گیانا – کارما – کندالینی – تانترا و … تقسیم شده است که هر کدام از شاخه­ ها، بنا بر هدفی که دنبال می ­کند به ذکر جزئیات پرداخته و هر فرد می ­تواند متناسب با خصوصیات فردی و نیاز شخصی راه مورد علاقه اش، را انتخاب و دنبال کند .یوگاى سنتى به طور اولیه ورزشى براى کاهش وزن نیست.
یوگا شامل اجراى وضعیت­ هاى معین بدنى است که در حین آن توجه خاص به تنفس به عمل مى ­آید بازدم در حین حرکات معین و دم در حرکات دیگر. یوگا به بهبود انعطاف پذیرى و تقویت بنیه و کاهش استرس کمک مى­ کند.
بادی پامپ
این ورزش گروهی پرهیجان که کالری خوبی هم با آن می‌سوزانید این روزها حسابی پرطرفدار شده است. بادی پامپ، یک ورزش هوازی-قدرتی است که در آن از هالتر و دمبل برای انجام تمرینات قدرتی و استقامتی استفاده می‌شود و این ورزش تجربه ای هیجان انگیز در ورزش های گروهی به حساب می آید.
بادی پامپ توده عضلات باریک شما را به ­وسیله بهبود در روند قدرت و استقامت عضلانی افزایش می ­دهد. مشاهده بهبود عضلانی مهم ­ترین نتیجه قابل توجه در انجام بادی پامپ است. این بهبود به ­صورت افزایش در توده عضلات باریک (بدون چربی) و کاهش در میزان چربی کلی بدن اتفاق می ­افتد. میزان افزایش قدرت عضلات درگیر و چربی­ سوزی، بین شرکت کنندگان در این کلاس ­ها متفاوت است. میزان پیشرفت به ­طور مستقیم و جدی بستگی به سطح آمادگی جسمانی اولیه افراد دارد. به اینکه هر چند وقت یک بار تمرین می­ کنند و به چه میزان در حین یک کلاس سخت تمرین کرده و فشار وارد می ­کنند.

افراد با میزان آمادگی جسمانی متوسط می­ توانند نتایج مثبت و خوبی در تغییر شکل بدن خود به ­صورت ۲ الی ۳ بار تمرین در هفته و بعد از یک دوره ۶ تا ۱۲ هفته ­ای مشاهده کنند. در بادی پامپ از تکرارهای زیاد استفاده می­شود. این گونه از تمرینات استقامتی بیشتر تارهای عضلانی نوع ۱، که از نوع تارهای عضلانی با قطر کوچک ­تر و در حین تمرینات مستمر استفاده می ­شوند، به ­کار می ­گیرد.
این مهم­ ترین دلیل برای بیان این مطلب است که افزایش حجم کلی در بادی پامپ در مقایسه با تمرینات سنگین وزنه با تکرار کم، کمتر است. در واقع شدت در کلاس­ های بادی پامپ بر اساس حجم کلی کار می ­باشد تا بر اساس میزان وزنه و باری که در برنامه ­های بدن­سازی استفاده می ­شود. به کلام دیگر، شما نمی ­توانید با انجام کلاس­ های بادی پامپ افزایش حجم زیادی داشته باشید، تنها شما افزایش توده عضلات باریک را که باعث قوی ­تر شدن و استقامت بهتر می ­شود، تجربه خواهید کرد. قدرت افزایش قدرت در هفته ­های اول تمرینات بادی پامپ از طریق بهبود اثر مسیر عصبی عضلانی اتفاق می ­افتد. بنابراین افزایش سریع قدرت اولیه و سپس تثبیت آن با انجام مداوم تمرینات، می­تواند نتیجه برنامه ­های تمرینی افراد در کلاس ­های بادی پامپ باشد.
افزایش بیشتر قدرت پس از حدود ۶ هفته قابل مشاهده است. در این موقع تعداد تارهای عضلانی خیلی بیشتری از بدن بسیار بهبود یافته و شما کاملا از عهده یک کلاس کامل و خواسته­ های آن برمی ­آیید. به طور مجدد میزان ساخت عضلات بستگی به میزان سطح آمادگی جسمانی و قدرت شرکت­ کنندگان جدید در کلاس ­های بادی پامپ دارد
اسپینینگ
اسپینینگ یا دوچرخه ثابت سالنی به یگ ورزش شاد وپر هیجان در سراسر جهان تبدیل شده است. همه روزه تعداد زیادی برای داشتن اندامی ورزیده و قدرتمند به این ورزش رو می اورند ورزشی که هر شخصی در هر سنی با هر نوع توانمندی میتواند در ان شرکت کرده  و ازمزایای این  ورزش شاد و هدفمند لذت ببرد.
یکی ازدلایل این ورزش که محبوبیت زیادی هم پیدا کرده به خاطر گروهی بودن و حس رقابت وتصویر سازی و مفرح بودن ان است. در باشگاه ام پاورمدت برگزاری کلاس ۶۰ دقیقه می باشد که  در دقایق پایانی از حرکات غیر هوازی (روی تشک) بهره برده میشود که به علت بالا بودن درجه حرارت بدن تاثیر گذاری به سزایی در اندام های تحتانی (شکم و پهلو) به همراه خواهد داشت. از جمله مزایای دیگر کلاس های اسپینینگ تغییر سایز به خصوص در ناحیه ی دور کمر و پشت (بالای ستون فقرات) است که بسیاری ان را بعد از سه الی چهار جلسه متوجه خواهند شد. 

برای مشاوره در رابطه با محصولات گارمین میتوانید با شماره تماس 88880034 و همچنین 09128841470 تماس حاصل نمایید.گارمین_در_ایران/قیمت_گارمین/شرکت_گارمین/ساعت_گارمین/قیمت_گارمین/قیمت_ساعت_های_گارمین/خرید_ساعت_گارمین/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_گارمین/نمایندگی_محصولات_گارمین/جی_پی_اس_گارمین/فروش_جی_پی_اس_گارمین/خرید_ساعت_فنیکس_6/تعمیرات_گارمین/خدمات_گارمین/گارانتی_گارمین/فروش_ساعت6X/خرید_اقساطی_گارمین/خدمات_گارمین/نمایندگی_جیپی_اس_های_دستی_گارمین/خدمات_طلایی_گارمین/گارانتی_طلایی_گارمین/گارانتی_اطلس_ره_نگار_آریا/قیمت_فنیکس/قیمت64SX/فروش_اترکس_10/خریدetrex/خرید_map/گارمین/خرید_محصولات_گارمین/بلک_فرایدی/