راههای کاهش استرس با استفاده از ساعت های گارمین GARMIN

۱۱ آذر ۱۴۰۰

سه راه ساده برای کاهش استرس با استفاده از ساعت های گارمین Garmin 
استرس فقط یک احساس مبهم ناشی از تحت فشار قرار گرفتن ، اضطراب یا خستگی نیست. این یک پدیده فیزیولوژیکی است که قابل مشاهده و اندازه گیری است. هنگامی که تحت استرس جسمی ، روحی یا احساسی هستید ، بدن شما ترکیبی پیچیده از هورمون ها و مواد شیمیایی را آزاد می کند. اطلس رهنگار آریا گارمین ایران.این ترشح می تواند واکنش های متعددی مانند افزایش فشار خون ، ضربان قلب و تنش عضلانی را ایجاد کند. با تجزیه و تحلیل تغییرات ضربان قلب  Firstbeat و Garmin امکان کنترل استرس و بهبودی روزانه شما را فراهم می کنند.

استرس خوب ، استرس بد
مهم است که به خاطر داشته باشید که استرس لزوما چیز بدی نیست. استرس مثبت به شما کمک می کند تا بر کار تمرکز کنید و وظایف خود را انجام دهید.garmin سطوح بالای استرس همچنین ممکن است نشان دهد که چیزی هیجان انگیز  در زندگی شما اتفاق می افتد. استرس منفی باعث ایجاد اضطراب و ناراحتی می شود. این می تواند به شما احساس ناتوانی دهد و عملکرد شما را کاهش می دهد.

هر دو نوع استرس بخش اجتناب ناپذیر زندگی هستند. هدف از بین بردن استرس نیست ، بلکه مدیریت آن و یافتن تعادل بین استرس و بهبود آن است.

برای از بین بردن استرس همیشه نیازی به تمرینات هوشیاری طولانی مدت یا تمرین یوگا ندارید. با این سه نکته ساده می توانید استرس خود را کنترل کنید .

1 ابتدا تناسب اندام خود را حفظ کنید.
شیوه ای که ورزش استرس را کاهش می دهد کمی متناقض است. هنگام ورزش ، فعالیت سمپاتیک شما افزایش می یابد و پارا سمپاتیک کاهش می یابد ، که منجر به ترشح هورمون های استرس و سایر واکنش های فیزیولوژیکی می شود. بنابراین ، ورزش در واقع یک عامل استرس زا برای بدن شما است.اطلس رهنگار آریا گارمین ایران.

با این حال ، نشان داده شده است که ورزش منظم و تناسب اندام مناسب سازگاری فیزیولوژیکی ایجاد می کند که توانایی بدن شما را در کاهش استرس بهبود می بخشد. مطالعه ای که از اندازه گیری Bodybeard Firstbeat استفاده کرد ، نشان می دهد که فعالیت بدنی با استرس عینی کمتر در روزهای کاری همراه است.گارمین ایران .

و اگر به طور منظم تمرین می کنید ، نه تنها VO2 Max شما افزایش می یابد ، سن تناسب اندام شما کاهش می یابد و همچنین توانایی شما برای بازیابی از استرس نیز بهبود می یابد.

2 جدا از مصرف الکل خودداری کنید.
نوشیدن یک لیوان حاوی مواد الکی فقط به این دلیل که احساس آرامش می کنید ، به این معنی نیست که از نظر فیزیولوژیکی دچار مشکل شده اید. الکل یک استرس بزرگ برای بدن شما است. این دارو با تحریک سیستم عصبی سمپاتیک ، واکنش استرس را تحریک می کند ، که به نوبه خود هورمون های استرس را آزاد می کند و فشار خون و ضربان قلب را افزایش می دهد.

الکل همچنین تأثیر خواب شما را کاهش می دهد ، که می تواند احساس استرس و اضطراب را حتی بدتر کند. یک مطالعه علمی ، بر اساس پایگاه داده Firstbeat ، نشان می دهد که حتی یک نوشیدنی می تواند برای کاهش کیفیت  خواب کافی باشد.شمارتلفن 88880034 اطلس رهنگار آریا.

3  فقط نفس بکشید.
تنفس کنترل شده احتمالاً ساده ترین راه برای رفع استرس است. این روش بر اساس عصب واگ است که بر طیف وسیعی از عملکردهای مهم مانند ضربان قلب ، هضم غذا و تنفس نظارت می کند.

اگرچه سیستم عصبی خودمختار تا حد زیادی از کنترل ما خارج است ، اما می توانید با کنترل تنفس بر عصب واگ تأثیر بگذارید. تنفس عمیق و آهسته شکمی عصب واگ را فعال کرده و باعث ایجاد آرامش می شود ویژگی های ساعت های هوشمند Garmin را للبرای فعالیت های تنفسی انتخاب کنید که به شما کمک می کند تا از تکنیک های مختلف تنفس برای کاهش استرس کمک بگیرید.

گارمین/نمایندگی_گارمین/محصولات_گارمین/فروشگاه_گارمین/محصولات_ورزشی_گارمین/ساعت_گارمین/ساعت_ورزشی_گارمین/ساعت_هوشمند_گارمین/ساعت_های_مالتی_اسپرت_گارمین/_garmin/نمایندگی_garmin_/محصولات_garmin_/فروشگاه_garmin_/محصولات_ورزشی_garmin_/ساعت_گارمین/ساعت_ورزشی_garmin_/ساعت_هوشمند_garmin_/ساعت_های_مالتی_اسپرت_garmin/استرس_گارمین/سنسور_استرس_گارمین/استرس_سنج_گارمینتحلیل_میزان_استرس_گارمین/تحلیل_استرس_گارمین/استرس_خود_را_کنترل_کنید_با_گارمین/گارمین_استرس_زدا/قلبه_بر_استرس_با_گارمین/ترس_ازگارمین/قلبه_به_ترس_با_گارمین/تمرینات_ضد_استرس_گارمین/