GARMIN TENNIS App

۱۲ آذر ۱۴۰۰

این برنامه امکان ردیابی پارامترهای مفید اصلی را برای بازیکن تنیس فراهم می کند. این برنامه اطلاعات قابل اعتمادی را در زمان واقعی درباره مسافت طی شده از زمان شروع فعالیت، زمان سپری شده از جلسه تنیس (از زمان شروع برنامه)، کالری سوزانده شده (به کیلو کالری) و ضربان قلب لحظه ای (بر حسب ضربان در دقیقه) ارائه می دهد. این داده‌ها، مانند بسیاری دیگر، در حافظه ساعت ثبت می‌شوند و سپس به‌طور خودکار با اپلیکیشن Connect IQ همگام‌سازی می‌شوند تا به همان روشی که با برنامه‌های بومی مقابله می‌کنید، تجزیه و تحلیل کامل و دقیقی از فعالیت داشته باشید.
برای دستگاه های لمسی، با یک فرمان کشیدن انگشت از راست به چپ فعال می شود، در حالی که برای دستگاه های غیر لمسی، فشار دادن یکی از دو دکمه منوی ناوبری (چپ مرکز یا چپ به پایین) کافی است.

چنین دستوری صفحه ساعت تماشا را فعال می کند که زمان را به مدت 5 ثانیه بدون توقف برنامه نمایش می دهد. وقتی تایمر 5 ثانیه منقضی شد، برنامه به طور خودکار به صفحه اصلی باز می گردد.

این ویژگی را می توان هر زمان در مسابقه فراخوانی کرد زیرا روی ضبط داده ها تأثیر نمی گذارد بلکه فقط اطلاعات اضافی (غیر مرتبط با تنیس) را در اختیار کاربر قرار می دهد.


- GPS حذف شده و تعداد مراحل به عنوان متریک فاصله استفاده می شود

   
اطلاعات تکمیلی
انتشار اولیه: 8 جولای 2020
به روز شده: 18 مه 2021
نسخه: 2.1

مجوزها
این برنامه نیاز به دسترسی به موارد زیر دارد:

ارسال/دریافت داده از طریق رادیو ANT به/از حسگرهای شخص ثالث
فایل های FIT (ضبط فعالیت)
اطلاعات اضافی را در فایل های فعالیت ثبت کنید
اطلاعات ذخیره شده مانند دوره ها، مسیرها، ایستگاه های بین راه، مسیرها یا تمرینات
مکان‌ها را در فهرست مکان دستگاه بنویسید
موقعیت مکانی GPS
داده های حسگر (یعنی ANT+، ضربان قلب، قطب نما)
تاریخچه ضربان قلب، فشارسنج، دما و ارتفاع
ضبط داده های حسگر با وضوح بالا در یک فایل FIT (ممکن است اندازه فایل فعالیت را به طور چشمگیری افزایش دهد)