معرفی Xero Bow Sight گارمین

۱۴ آذر ۱۴۰۰
به روز رسانی نرم افزار برای Xero Bow Sight 

Xero Bow Sight Garmin در حال حاضر یک فناوری نوآورانه است. اکنون، ارتقاء نرم افزار می تواند قابلیت های جدید هیجان انگیزی را اضافه کند.
در اینجا چیزی است که با یک بارگیری ساده به دست خواهید آورد:

کالیبراسیون پشته پین
پشته پین ​​محدوده خود را به سمت بالا یا پایین حرکت دهید، بنابراین لازم نیست کل پشته را دوباره کالیبره کنید.

ضربات خود را در سطح نگه دارید
پین‌های نشانگر سطح الکترونیکی اختیاری به دور از پین‌های نشانه‌گیری اضافه شده‌اند تا مطمئن شوید که همیشه می‌شناسید و در صورت نیاز می‌توانید آن را اصلاح کنید.

تنظیمات پین نمایه
این ویژگی هنگام استفاده از فلش هایی با نوک روشن یا هنگام تلاش برای انتشار متفاوت مفید است. می‌توانید با یک نمایه شناخته‌شده شروع کنید و بدون تأثیرگذاری بر نمایه اصلی خود، تغییراتی در آن ایجاد کنید.

عملکرد خود را پیگیری کنید
جلسات تمرین را ضبط کنید و آمار محدوده های مختلف را در طول زمان مرور کنید. در طول تورنمنت هایی که فاصله یاب ممنوع است، تنظیم فایل مسابقه، پویایی عکس ها را برای بررسی بعدی ثبت می کند.

توجه: برخی از حوزه های قضایی استفاده از کمان های الکترونیکی برای شکار را تنظیم یا ممنوع می کنند. قبل از استفاده از این دستگاه، همیشه تمام قوانین شکار دولتی را بدانید و رعایت کنید.


گارمین_تنیس/ساعت_گارمین_تنیس/ساعت_گارمین_Tennis/ساعت_گارمین_برای_تنیس/ساعت_مناسب_تنیس/شروع_تنیس/لوازم_جانبی_تنیس/تنیس_حرفه_ای/تنیس_راجر_فدرر/تنیس_رافائل_نادال/گارمین_فدرر/گارمین_راکت_تنیس/گارمین_زمین_تنیس/گارمین_فنیکس_تنیس/گارمین_کفش_تنیس/گارمین_منصور_بهرامی/گارمین_لیگ_تنیس/گارمین_دستکش_تنیس/گارمین_گریپ_تنیس/تنیس_آزاد_آمریکا/تنیس_آزاد_استرالیا/تنیس_آزاد_فرانسه/تنیس_قهرمانی_ویمبلدون/گارمین_حد_اطمینان_پذیری/گارمین_عمق_تنوع/گارمین_ایران/تنیس_ایران/فدراسیون_تنیس_ایران/زمین_تنیس_ایران/گارمین_سرویس_در_تنیس/گارمین_فری_استایل/پدر_تنیس_ایران/گارمین_اینستینکت_تنیس/گارمین_Vivoactive_تنیس/گارمین_Fenix_تنیس/گارمین/garminتنیس/گارمین_ایران/گارمین_تهران/گارمین_66اس/گارمین_ویوومو/ساعت_گارمینVivomove3/ساعت_بدنسازی/ساعتگارمین_باشگاه/نمایندگی_گارمین_ایران/نمایندگی_اصلی_گارمین/نمایندگی_گارمین_مشهد/نمایندگی_گارمین_اصفهان/خرید_ساعت_گارمین/خرید_جی_پی_اس_دستی_گارمین/گارمین_اترکس10