ساعت غواصی و ترنسمیتر گارمین Garmin MK2i _Garmin Transmitter

۲۱ آذر ۱۴۰۰
رایانه غواصی Garmin Descent Mk2i و فرستنده Descent T1 یکی از بزرگترین نوآوری های سال 2021 توسط Popular Science  نامگذاری شده است.
ارتباطات مبتنی بر سونار SubWave یکپارچه سازی هوای مصرفی و قابلیت به اشتراک گذاری داده در زیر آب ایجاد می کند.
شرکت گارمین به تازگی اعلام کرده  که  Popular Science ، یکی از قدیمی ترین و مورد اعتمادترین مارک های مجله آمریکایی ، کامپیوتر غواصی گارمین دیسنت ام کی تو آی و دستگاه ترنسمیتر گارمین T1 را به عنوان بهترین گجت های غواصی معرفی کرده و به رسمیت شناخته .

ارتباطات مبتنی بر سونار SubWave که توسط Garmin توسعه یافته است، یکپارچه سازی هوا و قابلیت به اشتراک گذاری داده های زیر آب را ایجاد می کند. فرستنده T1 فشار مخزن را تا پنج مخزن نظارت می کند و اطلاعات فشار مخزن را به کامپیوتر غواصی Descent Mk2i منتقل می کند.

دان بارتل، معاون فروش جهانی گارمین گفت: ما مفتخریم که توسط Popular Science با جایزه بهترین دستگاه های جدید و بهترین تجهیزات مربوط به ورزش، تناسب اندام و سرگرمی های فضای باز را جشن می گیرد، انتخاب شده ایم. غواصان می توانند با آگاهی موقعیتی پیشرفته که توسط سیستم ادغام هوایی Descent Mk2i و Descent T1 امکان پذیر شده است، اعماق را با اطمینان کاوش کنند. این جایزه گواهی بر تعهد تیم غواصی گارمین به تنظیم استاندارد برای برد گسترده و قابلیت اطمینان برای جامعه غواصی است.

کورین ایوزیو، سردبیر Popular Science گفت:  جوایز Best of Whats New بزرگ‌ترین شاهکارهای نبوغ انسانی سال را جشن می‌گیرد ، گام‌هایی به سوی روزهای امن‌تر، سالم‌تر، پایدارتر و شادتر در آینده. علیرغم چالش‌های زنجیره تامین که در سال 2021 سرفصل خبرها شد، پیشرفت‌ها در همه دسته‌های ما به ما کمک کردند آینده‌ای پر از احتمالات را ببینیم. این مجموعه که شامل همه چیز است، از هوش مصنوعی نقشه‌برداری مسیرهای هوایی کارآمدتر گرفته تا شوک‌های دوچرخه کوهستانی که خود را در حین پرواز تنظیم می‌کنند، مملو از مواردی است که ما مفتخریم که آنها را بهترین چیزهای جدید لقب دهیم.

کامپیوتر غواصی Descent Mk2i که توسط غواصان برای غواصان طراحی شده است، می تواند به طور همزمان فشار مخزن را از حداکثر پنج فرستنده جفت Descent T1 ..هر کدام جداگانه فروخته می شود.. از طریق شبکه داده سونار SubWave Garmin کنترل کند، به طوری که غواصان می توانند فشار مخزن، زمان باقی مانده هوا و مصرف گاز را مشاهده کنند. سرعت در محدوده 10 متری باعث می شود Descent Mk2i و Descent T1 برای تیم های دوستان و مربیان ایده آل باشند.

در خشکی، Descent Mk2i به عنوان یک ساعت هوشمند GPS چند ورزشی ممتاز با پشتیبانی از چند GNSS و نظارت بر ضربان قلب مبتنی بر مچ، دو برابر می‌شود . دیگر ویژگی های ساعت هوشمند شامل اطلاعیه برای تماس ها، متون و هشدارهای تقویم و بیشتر 3  سمت راست بر روی مچ دست، گارمین پرداخت  برای پرداخت بدون تماس 4 ، ذخیره سازی موسیقی با پشتیبانی از سرویس سازگار 5  و یک پالس اکسیمتر 6  برای نظارت اکسیژن خون.

Descent Mk2i و Descent T1 در حال حاضر با قیمت خرده فروشی پیشنهادی 1500 دلار و 400 دلار با امکان خرید با هم به صورت یک بسته با قیمت 1850 دلار در دسترس هستند.