Garmin Health و انجمن Blue Cross Blue Shield برای ارائه راه حل سلامت دیجیتال به بیش از 60 میلیون عضو با یکدیگر همکاری می کنند.

۲۲ آذر ۱۴۰۰
Garmin International, Inc.، واحدی از Garmin Ltd. (NASDAQ: GRMN) و Blue365، یک برنامه انحصاری سلامت و تندرستی برای بلو کراس و اعضای سپر آبی (BCBS)، امروز همکاری خود را اعلام کردند بهبود سلامت و رفاه را از طریق دسترسی به سلامت تشویق می کند

گارمین، پیشرو جهانی در زمینه فناوری پوشیدنی برای بیش از یک دهه،مجموعه ای از پوشیدنی های جذاب با عمر باتری طولانی و الف مجموعه وسیعی از معیارها دستگاه های پوشیدنی گارمین یک راه عینی ارائه می دهند برای اندازه گیری کمیت و کیفیت فعالیت های مختلف، ارائه معیارهای روشنگری مانند دقیقه شدت، استرس، خواب و پالس ox که به کاربران کمک می کند تا کلیت خود را بهتر درک کنند

گارمین هلث از همکاری با Blue Cross Blue Shield هیجان زده است شون مک نامارا گفت: ارتباط با یک برنامه نوآورانه مانند Blue365.
مدیر سلامت گارمین «دستگاه‌های پوشیدنی گارمین هر دو جسم را تشویق می‌کنند و سلامت عاطفی همراه با سلامت دیجیتال شخصی
ابزارهای موجود در Blue365، اعضا به اطلاعات دسترسی خواهند داشت آنها باید به آنها کمک کنند تا زندگی سالم تری داشته باشند."

«هدف ما تشویق آمریکایی‌ها به ایفای نقش فعالانه است حفظ و بهبود سلامت آنها، و این می تواند با شروع شود تناسب اندام، گفت: Mark Talluto، نایب رئیس، استراتژی و تجزیه و تحلیل در انجمن سپر آبی صلیب آبی با افزودن ابزارهای پوشیدنی گارمین به پیشنهادات سلامت و تندرستی Blue365، ما می توانیم بلو کراس و اعضای سپر آبی راه دیگری برای کمک به دستیابی به اهداف خود از طریق a
درک عمیق تر از اطلاعات سلامتی و تناسب اندام آنها."

بخش تناسب اندام گارمین که همیشه در حال گسترش است، فناوری هایی را توسعه می دهد تقویت و ترویج سبک زندگی سالم و فعال. گارمین Health راه‌حل‌های سازمانی را ارائه می‌کند که از پوشیدنی‌های Garmin استفاده می‌کند و داده های حسگر با کیفیت بالا که برای برنامه های کاربردی تولید می کنند بازارهای سلامت شرکت، سلامت جمعیت و نظارت بر بیمار.

Blue365 برای اعضای 24 شرکت BCBS در دسترس است، و همچنین خدمات دولتی صلیب آبی و سپر آبی طرح مزایا، همچنین به عنوان برنامه کارمندان فدرال (FEP) شناخته می شود. Blue365 دارای معاملات هفتگی و پیشنهادهای ویژه طولانی مدت از بالا است خرده فروشان و فروشندگان ملی علاوه بر پیشنهاد ویژه در دستگاه های گارمین، Blue365 معاملات انحصاری در مورد ردیاب های تناسب اندام و تجهیزات، عضویت در باشگاه، گزینه های تغذیه سالم، مدیریت استرس خدمات، سمعک، محصولات بینایی و دندانپزشکی و غیره.

برای اینکه ببینید آیا شرکت BCBS شما در Blue365 شرکت می کند یا بیشتر اطلاعات مربوط به برنامه، به  این یک دستگاه پزشکی نیست و برای استفاده در آن در نظر گرفته نشده است تشخیص یا نظارت بر هر وضعیت پزشکی؛ دیدن Garmin.com/ataccuracy. پالس اکس در همه کشورها موجود نیست.

Garmin International, Inc. یکی از شرکت های تابعه Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN). Garmin Ltd. در سوئیس ثبت شده است و شرکت اصلی آن شرکت های تابعه در ایالات متحده، تایوان و ایالات متحده واقع شده اند پادشاهی. Garmin یک علامت تجاری ثبت شده Garmin Ltd. کلیه حقوق است رزرو شده است.

درباره BLUE CROSS BLUE SHIELD ASSOCIATION

انجمن صلیب آبی و سپر آبی یک فدراسیون ملی است 36 بلو صلیب و بلو مستقل، مبتنی بر جامعه و به صورت محلی اداره می شود
سپر شرکت هایی که به طور جمعی پوشش مراقبت های بهداشتی را برای یک نفر فراهم می کنند
در سه آمریکایی BCBSA بینش مراقبت های بهداشتی را از طریق The Health ارائه می دهد سری گزارش آمریکا و BCBS ملی
شاخص سلامت برای اطلاعات بیشتر در مورد BCBSA و آن شرکت های عضو، لطفا از BCBS.com دیدن کنید.
ما همچنین شما را تشویق می کنیم که با ما در فیس بوک ارتباط برقرار کنید،

گارمین/گارمین_ایران/محصولات_گارمین/فروشگاه_گارمین/گارمین_کالا