چگونه گارمین به شما کمک می کند تا ایمن بدوید

۲۳ آذر ۱۴۰۰
اجازه دهید صادقانه باشد. همانطور که دویدن در فضای باز برای ذهن و بدن شما عالی است، مهم است که ایمنی را در نظر داشته باشید. شاید زندگی پرمشغله ای دارید و فقط زمانی برای دویدن وقت دارید که هوا تاریک است. یا شاید برای یک مسابقه طولانی تر مانند 10K تمرین می کنید و مسیرهای شما بسیار دور از خانه منتهی می شود. ما دوست نداریم در مورد آن فکر کنیم، اما موقعیت هایی مانند این پتانسیل بروز حادثه را دارند. به همین دلیل است که ساعت‌های دویدن ما دارای ویژگی‌های ایمنی مانند LiveTrack و تشخیص حادثه و کمک هستند.

LiveTrack چیست؟
LiveTrack هنگامی که در حال دویدن یا انجام هر گونه فعالیت زمان‌بندی شده هستید، نمای هم‌زمان از موقعیت مکانی شما ایجاد می‌کند تا دوستان و خانواده بتوانند هر کجا که هستید، آن را دنبال کنند. این فقط یک راه عالی برای بزرگترین طرفداران شما نیست تا شما را در هر مرحله از راه در روز مسابقه تشویق کنند، بلکه به شما و عزیزانتان در حین تمرین نیز آرامش خاطر می دهد.

برای شروع یک جلسه LiveTrack، دستگاه گارمین سازگار خود را با برنامه رایگان تلفن همراه Garmin Connect جفت کنید و LiveTrack را برای فعالیت های زمان بندی شده خود فعال کنید. وقتی AutoStart را انتخاب می کنید، تمام فعالیت های زمان بندی شده آینده در آن دستگاه به طور خودکار یک جلسه LiveTrack شروع می شود.

هنگامی که یک جلسه LiveTrack را شروع کردید، دستگاه شما به طور خودکار پیوندی را از طریق ایمیل، متن، GroupTrack یا Twitter به مخاطبینی که شناسایی کرده اید ارسال می کند. از طریق این پیوند، آنها می توانند یک صفحه وب را مشاهده کنند که نقشه ای را با موقعیت فعلی تلفن یا دستگاه متصل شما نمایش می دهد.

تشخیص حادثه و کمک چیست؟
ساعت‌های در حال اجرا گارمین که دارای قابلیت تشخیص حادثه هستند می‌توانند هنگام ضبط یک فعالیت GPS زمان‌بندی‌شده متوجه شوند که چه زمانی تغییر شدیدی در حرکت وجود دارد. به طور خلاصه، می تواند تشخیص دهد که سقوط کرده اید یا تصادف کرده اید. اگر حادثه‌ای رخ دهد، برنامه تلفن همراه Garmin Connect در تلفن هوشمند سازگار جفت شده شما می‌تواند پیام متنی و ایمیل‌های خودکار با نام و موقعیت مکانی GPS شما را به حداکثر سه نفر از مخاطبین اضطراری شما ارسال کند.

هنگامی که یک حادثه بالقوه شناسایی می شود، پیامی روی دستگاه و تلفن هوشمند جفت شده شما ظاهر می شود که به شما امکان می دهد بدانید مخاطبین شما پس از سپری شدن 30 ثانیه مطلع می شوند. در صورت عدم نیاز به کمک، می‌توانید پیام اضطراری خودکار را لغو کنید.

برای فعال کردن تشخیص حادثه، ابتدا باید دستگاه خود را با برنامه Garmin Connect در تلفن هوشمند خود جفت کنید و لیست تماس های اضطراری خود را تنظیم کنید. هنگام اجرا، باید تلفن خود را همراه داشته باشید تا اعلان تشخیص حادثه فعال شود و برای مخاطبین شما ارسال شود. تلفن شما باید به یک برنامه داده مجهز باشد و در منطقه ای تحت پوشش شبکه که داده در دسترس است باقی بماند. در نهایت، مخاطبین اضطراری باید بتوانند پیام‌های متنی را دریافت کنند (ممکن است نرخ استاندارد پیام‌های متنی اعمال شود).

در نهایت، دویدن در مورد آزادی است. شما باید احساس کنید که می توانید به بیرون بروید و بدون نگرانی های ایمنی تمرین کنید. وقتی به یک ساعت دویدن گارمین با ویژگی‌های ایمنی مجهز هستید، می‌توانید روی چالش تمرکز کنید نه نگرانی.

در صورت جفت شدن با گوشی هوشمند سازگار. برای الزامات و محدودیت‌های ویژگی‌های ایمنی و ردیابی، به Garmin.com/safety مراجعه کنید. تشخیص حادثه برای تمام نمایه‌های فعالیت GPS در ساعت‌های گارمین در دسترس نیست. این فقط برای فعالیت های پیاده روی، دویدن و دوچرخه در فضای باز در دسترس است.


گارمین/نمایندگی_گارمین/محصولات_گارمین/فروشگاه_گارمین/گارمین_در_ایران/وارد_کننده_ساعت_گارمین/وارد_کننده_اصلی/گارمین_اصل