با برنامه مربیگری Garmin Clipboard عملکرد تیم را بهتر پیگیری کنید

۲۴ آذر ۱۴۰۰
برنامه مربیگری Garmin Clipboard  یک راه حل همه کاره که در آن مربیان می توانند آمار تیم خود را بررسی و مقایسه کنند، روند عملکرد و موارد دیگر را از برنامه های سازگار خود پیگیری کنند.

ایجاد نمایه های ورزشکاران در برنامه مربیگری گارمین کلیپ بورد آسان است ،مربیان به سادگی یک کد QR برای تیم خود یا یک پیوند سفارشی برای هر ورزشکار ایجاد می کنند تا اسکن شود. هنگامی که ورزشکاران راه‌اندازی شدند، می‌توانند دویدن‌ها را روی ساعت هوشمند Garmin خود ضبط کنند و با Garmin Connect همگام‌سازی کنند تا به طور خودکار فعالیت‌های خود را در برنامه مربیگری Garmin Clipboard ثبت کنند.

برنامه مربیگری Garmin Clipboard که برای آموزش حضوری یا از راه دور طراحی شده است، دید تلفیقی از داده های تیم خود را در اختیار مربیان قرار می دهد. مربیان می‌توانند معیارهایی مانند تقسیم‌های مایل دویدن پیشرونده و سرعت را بررسی و مقایسه کنند و معیارهای عملکرد پیشرفته از جمله حداکثر VO2 را برای هر ورزشکار پس از تمرین خود مشاهده کنند. یک تیم کامل و نمودارها، تابلوهای امتیازات و هشدارهای قابل تنظیم برای مناطقی که نیاز به بهبود دارند ایجاد کنید.

برنامه مربیگری Garmin Clipboard اکنون برای مشتریان دارای تلفن یا تبلت سازگار با iOS در دسترس است.

محصولات گارمین که از درون برای زندگی در بیرون مهندسی شده اند، زندگی دوندگان، دوچرخه سواران، شناگران و ورزشکاران در هر سطح و توانایی را متحول کرده اند. گارمین متعهد به توسعه فناوری است که به افراد کمک می کند فعال بمانند و عملکرد خود را بالا ببرند، گارمین معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است. 

مربی_گارمین/فروشگاه_گارمین/نمایندگی_گارمین/محصولات_گارمین/گارمین_ایران/گارمین_اصلی/گارمین_در_ایران