گروه Garmin Health برندگان جوایز سلامت Garmin 2021 را اعلام کرد

۲۵ آذر ۱۴۰۰
گارمین همواره در حوزه سلامت و ورزش پیشرو است .
 
 
Schaffhausen، سوئیس_28 اکتبر 2021/Business Wire   Garmin  International, Inc.، واحدی از Garmin Ltd. (NASDAQ: GRMN)، امروز برندگان جوایز سلامت Garmin 2021 خود را در اجلاس سلامت Garmin در لیسبون اعلام کرد. به سه برنده جایزه _نوآورانه ترین راه حل ها_ به دلیل استفاده موفقیت آمیز از قدرت فناوری پوشیدنی گارمین در برنامه های سلامت یا تندرستی در دسته های مراقبت های بهداشتی، بیمه و مشارکت اهدا شد.
 
به هر یک از برندگان 50 عدد ساعت ونو اس کیو اهدا شده ، و همه ی فینالیست ها در شبکه های  اجتماعی برای راه حل های نوآورانه خود را به رسمیت شناخته شدند. برندگان  عبارتند از:
 
جایزه ی _مراقبت های بهداشتی_
برنده
شرکت  Fitrockr  آلمان
فینالیست ها
شرکت MediBio Limited  استرالیا
شرکت سیگنا ایالات متحده
جایزه _بیمه_
برنده
شرکت  Qumata بریتانیا
فینالیست ها
شرکت  KLV + Fjuul  اتریش
شرکت NanShan Life تایوان
جایزه _سلامت کسب و کار_
برنده
شرکت Viessmann  آلمان
فینالیست ها
شرکت BOC Group Life  هنگ کنگ
شرکت Etone Motion_VAHA آلمان
 Jorn Watzke، مدیر ارشد فروش جهانی B2B گارمین هلث، گفت: گارمین هلث مفتخر است که امیدوارکننده‌ترین برنامه‌های سلامت و تندرستی جهان را با جوایز افتتاحیه‌ی راه‌حل نوآورانه ما به رسمیت می‌شناسد. ما به قدرت اکوسیستمی باور داریم که داده‌های فیزیولوژیکی را با راه‌حل‌های شخص ثالث برای ایجاد مزایای بلندمدت ترکیب می‌کند، و به همین دلیل است که تلاش می‌کنیم ابزارها و انعطاف‌پذیری را برای ایجاد راه‌حل‌های نوآورانه و معنادار با استفاده از پوشیدنی‌ها و ساعت‌های هوشمند Garmin به مشاغل ارائه دهیم.»
 
برای بررسی، شرکت کنندگان جایزه ملزم به استفاده از ساعت های هوشمند گارمین، ردیاب های تناسب اندام یا ترازوی هوشمند بودند. برنامه ها بر اساس سود مشتری، مقیاس پذیری، منحصر به فرد بودن، نوآوری و عملکرد توسط داوران صنایع بیمه، سلامت و تناسب اندام ارزیابی شدند.
 
اجلاس سلامت گارمین 2021 با حضور کارشناسان صنعت و تیم سلامت گارمین، به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد تا درباره اکوسیستم سلامت گارمین و اینکه چگونه محصولات و فناوری گارمین می توانند به بهبود نتایج کسب و کار کمک کنند، بیاموزند. این رویداد دو روزه شامل یک گزینه مجازی است و بر حوزه های مراقبت های بهداشتی، بیمه، سلامت شرکت و نظارت بر بیمار متمرکز است.