با سری جدید گارمین GPSMAP 79 دستی دریایی، با خیال راحت دور شوید

۲۷ آذر ۱۴۰۰
سری GPS دریایی دستی دارای صفحه نمایش رنگی با وضوح بالا و قابل خواندن در نور خورشید با نمودارهای ساحلی BlueChart g3 داخلی است.
گارمین بزرگترین و مبتکرترین تولیدکننده الکترونیک دریایی در جهان، امروز سری های دستی دریایی GPSMAP 79 را معرفی کرد که برای تجهیز دریانوردان به مجموعه ای از ابزارهای ناوبری ضروری و آسان با استفاده از کف دست آنها. با تکیه بر میراث سری GPSMAP 78، سری GPSMAP 79 یک طراحی کاملاً جدید با ویژگی‌های نمایشگر مدرن و نمودارهای داخلی BlueChart g3 ساحلی را معرفی می‌کند تا ناوبری و آرامش خاطر قایق‌ران را هنگام کاوش در آب‌های آزاد افزایش دهد. سری GPSMAP 79 که به طور ایمن در یک طراحی ناهموار و شناور بسته بندی شده است، به طور هدفمند ساخته شده است تا با انواع سبک های زندگی در آب سازگار باشد.

دان بارتل، معاون فروش جهانی گارمین گفت: «سری GPSMAP 79 چه به عنوان یک راه حل پشتیبان برای لوازم الکترونیکی داخلی استفاده شود، چه به عنوان یک دستگاه ناوبری اختصاصی، تعدادی ابزار کلیدی را فراهم می کند که هر دریانوردی باید هنگام خروج از ساحل داشته باشد. همراه با طراحی جدید، نقشه برداری با تفسیر آسان و ویژگی های مدرن، سری GPSMAP 79 با جستجوی دریانوردان برای مکان های ماهیگیری امیدوارکننده یا سفرهای دریایی آخر هفته، آرامش بیشتری و ناوبری کارآمدتر در آب ارائه می دهد.

ناوبری پیشرفته

سری GPSMAP 79 در دو مدل موجود است - GPSMAP 79s با نقشه پایه داخلی داخلی و پشتیبانی از نمودارهای دریایی قابل دانلود و GPSMAP 79sc که به صورت استاندارد با کارتوگرافی BlueChart g3 داخلی ارائه می شود. علاوه بر قطب‌نمای 3 محوره با جبران شیب، دستگاه‌های دستی دریایی GPSMAP 79 از GNSS قابل اعتماد با پشتیبانی از صورت‌های فلکی متعدد استفاده می‌کنند که به قایق‌ها اجازه می‌دهد به داده‌ها در سراسر جهان دسترسی داشته باشند.

صفحه نمایش واضح

بدون توجه به شرایط، سری GPSMAP 79 از مه گرفتگی جلوگیری می کند و کنتراست نقشه برداری روی صفحه را به لطف نمایشگر بزرگتر و متصل به نور با وضوح 2.5 برابر بالاتر از محدوده قبلی خود بهبود می بخشد. نمایشگر رنگی جدید و انعکاسی با لنز شیشه ای مقاوم در برابر خراش که به طور ویژه برای زندگی در آب ساخته شده است، امکان ناوبری قابل خواندن در نور خورشید را برای افزایش وضوح و دید در محیط های بیرونی فراهم می کند.

طراحی مارینیز شده

سری GPSMAP 79 تا 19 ساعت عمر باتری را در حین استفاده از GPS در اختیار کاربران قرار می دهد و - به لطف طراحی شناور عملی و مقاومت در برابر آب 2 - می تواند در محیط های خشن دریایی به عملکرد خود ادامه دهد. برای ثبت ماجراهای بیشتر در دریاچه یا دریا، سری GPSMAP 79 8 گیگابایت حافظه برای ذخیره تا 10000 ایستگاه بین راه و 250 مسیر ارائه می دهد.

دستی های دریایی GPSMAP 79s و GPSMAP 79sc اکنون با قیمت های خرده فروشی پیشنهادی به ترتیب 299.99 دلار و 349.99 دلار در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سری GPSMAP 79 و طیف گسترده ای از جی پی اس های دستی گارمین، اینجا را کلیک کنید.


گارمین/محصولات_گارمین/فروشگاه_گارمین/محصولات_دریایی_گارمین/دریایی_گارمین/جی_پی_اس_دریایی_گارمین/گارمین_دریا/گارمین_در_ایران