پیشرفت گارمین

۰۱ دی ۱۴۰۰
شافه اوزن : امروز اعلام کرد که فهرست سهام خود را از بازار ملی نزدک به بورس نیویورک منتقل می کند.
گارمین انتظار دارد تجارت خود را به عنوان یک شرکت پذیرفته شده در بورس نیویورک در بازار باز در 7 دسامبر 2021 با نماد خود "GRMN" آغاز کند.
گارمین تا زمان بسته شدن بازار در 6 دسامبر 2021 به معامله سهام خود در نزدک ادامه خواهد داد.
کلیف پمبل، رئیس و مدیر عامل گارمین گفت: «گارمین از پیوستن به NYSE در کنار بسیاری از شرکت‌های معتبر و معتبر جهان خوشحال است.
گارمین به طور منحصر به فردی هم به عنوان یک برند مصرف کننده بسیار مورد احترام و هم به عنوان یک بازیگر قوی صنعتی است.
ما معتقدیم که این حرکت مکمل برند قوی ما است و ارزش معنی‌دار و بلندمدتی را برای سهامداران ما فراهم می‌کند.»
یکی از سریع‌ترین شرکت‌های ساعت هوشمند در حال رشد در جهان، گارمین محصولاتی را برای مشتریان سبک زندگی فعال و عملکرد محور در پنج بخش اصلی کسب‌وکار ارائه می‌کند.
کسب و کار تناسب اندام بر روی محصولات برای تمام سطوح ورزشکاران تمرکز دارد و شامل سری ساعت‌های دویدن Forerunner، ساعت‌های هوشمند Venu برای سبک زندگی سالم و فعال، رایانه‌های دوچرخه‌سواری Edge و مربیان هوشمند Tacx است.
برای ماجراجویان، کسب‌ وکار گارمین در فضای باز، ساعت‌های چند ورزشی در فضای باز ناهموار fēnix و Instinct، ارتباطات ماهواره‌ای InReach و ساعت‌های گلف و مسافت یاب Approach را ارائه می‌دهد.
کسب و کار دریایی گارمین راه حل های الکترونیکی کاملی را برای افزایش زندگی در آب ارائه می دهد، از جمله سونار Panoptix LiveScope برنده جوایز، نمودارها و رادارها، و کسب و کار خودروسازی آن به طور مداوم محصولاتی را برای زندگی در داخل و خارج از جاده با کامیون های dēzl و ناوبرهای Powersport Tread ارائه می کند.
 علاوه بر خط کامل لوازم الکترونیکی هوانوردی، گارمین Autoland را ارائه می‌کند.
 یک سیستم هوانوردی انقلابی که می‌تواند به هواپیما در مواقع اضطراری به زمین بیاید.
استیسی کانینگهام، رئیس گروه NYSE گفت: "ما از استقبال گارمین با انتقال فهرست خود به NYSE خوشحالیم." ما مشتاقانه منتظر کار با گارمین هستیم زیرا به میلیون‌ها مشتری فعال در سبک زندگی کمک می‌کند تا علایق خود را دنبال کنند.»
در جشن انتقال، نمایندگان گارمین زنگ افتتاحیه NYSE را در ساعت 9:30 صبح به وقت شرقی در 7 دسامبر 2021 به صدا در خواهند آورد.
نمایش محصول تعاملی در NYSE در سال 2022 اعلام خواهد شد.
گارمین بیش از 30 سال است که به انقلابی در صنعت هوانوردی، خودروسازی، تناسب اندام، صنایع دریایی و فضای باز کمک کرده است.
محصولات گارمین که از درون برای زندگی در خارج مهندسی شده اند، به طور معمول به دلیل نوآوری، کاربرد و برتری کلی در
بازارهایی که خدمات ارائه می دهند، شناخته می شوند.
در سال 2021، Garmin Autoland، اولین فناوری فرود اضطراری هوانوردی خودمختار تایید شده، جایزه Collier را توسط انجمن ملی هوانوردی (NAA) برای بزرگترین دستاورد در هوانوردی یا فضانوردی در آمریکا دریافت کرد.
و برای هفتمین سال متوالی، گارمین اخیراً توسط انجمن ملی الکترونیک دریایی (NMEA) به عنوان سازنده سال انتخاب شد.
این شرکت و شرکت های تابعه آن بیش از 18000 کارمند در 34 کشور در سراسر جهان استخدام می کنند.

 

گارمین/_ساعت_گارمین/_ساعتهای_گارمین/_ساعت_هوشمند_گارمین/_ساعتهای_هوشمند_گارمین/_ساعت_ورزشی_گارمین/_ساعتهای_ورزشی_گارمین/_قیمت_ساعت_گارمین/_بهترین_قیمت_گارمین/_مشخصات_ساعت_گارمین/_نماینده_فروش_گارمین/_نمایندگی_ساعتهای_گارمین/_شرکت_گارمین/_شرکت_اطلس_ره_نگار_آریا/_خرید_ساعت_گارمین/_فروش_محصولات_گارمین/_بهترین_فروش_ساعت_گارمین/_ساعت_فنیکس_گارمین/_فروشگاه_گارمین/_فروشگاه_اینترنتی_گارمین/_تعمیرات_گارمین/_محصولات_گارمین/_ورزشهای_ساعت_گارمین/_گارمین_فنیکس_6_ایکس/_گارمین_فنیکس_6_ایکس_پرو/_جی_پی_اس_دستی/_جی_پی_اس_دستی_گارمین/_Garmin/_ساعت_Garmin/_ساعت_های_Garmin/_ساعت_هوشمند_Garmin/_ساعت_ورزشی_Garmin/_ساعتهای_ورزشی_Garmin/_قیمت_ساعت_Garmin/_بهترین_قیمت_Garmin/_مشخصات_ساعت_Garmin/_شرکت_Garmin/_فروش_محصولات_Garmin/_بهترین_فروش_ساعت_Garmin/_ساعت_Garmin_Fenix/_فروشگاه_Garmin/_فروشگاه_اینترنتی_Garmin/_تعمیرات_Garmin/_محصولات_Garmin/_Garmin_watch/_Garmin_sport/_Garmin_Sport_Watch/_Garmin_Iran/_Garmin_Iran_Gandi/_خرید_ساعت_Garmin/_نماینده_فروش_Garmin/_نمایندگی_ساعتهای_Garmin/Garmin_Handhealds_/_Best_Price_Garmin/_Garmin_Sports_Garmin_Instinct/_Garmin_Health/_Garmin_Fenix_6x_Sapphire/Garmin_Leather_Band/_Garmin_Black_Band/_Garmin_Fenix_6x/Garmin_Fenix_6_Series_/_Garmin_Fenix_6x_Pro/_gps_دستی/_gps_دستی_گارمین/_جی_پی_اس_دستی_Garmin/_gps_دستی_