صخره نوردی با گارمین

۰۲ دی ۱۴۰۰
کوهنوردی ورزش مناسبی برای افراد در هر سنی و با مهارت های ورزشی است - تاثیر کمی بر مفاصل دارد. و بر خلاف ورزش های گروهی، شما و دوستانتان نیازی به صعود در یک سطح ندارید تا اوقات خوبی را با هم داشته باشید.

یک مکان عالی برای شروع، صخره نوردی است، یعنی بالا رفتن از صخره های کوچکتر (اغلب از ارتفاع 5 تا 15 اینچی) بدون طناب. این سنگنوردی دارای کمترین مانع برای ورود کوهنوردان جدید است زیرا به تجهیزات کمتر و دانش فنی فنی کمتری نسبت به صعود با طناب نیاز دارد.

در اینجا چیزهایی هستند که برای شروع به آن نیاز دارید:
یک سالن ورزشی محلی
با وجود سالن‌های ورزشی کوهنوردی در تقریباً هر منطقه شهری در ایالات متحده، کوهنوردی بسیار قابل دسترس‌تر از بسیاری از ورزش‌های خاص در فضای باز است. توصیه می کنم از یک باشگاه ورزشی شروع کنید تا ببینید که چگونه حرکت و چالش های کوهنوردی را دوست دارید.

کفش کوهنوردی
تقریباً هر باشگاه ورزشی دارای کفش‌های مخصوص کوهنوردی است، بنابراین تا زمانی که تصمیم نگیرید که می‌خواهید آن را به یک کفش معمولی تبدیل کنید، نیازی به سرمایه‌گذاری روی یک جفت ندارید. کفش‌های کوهنوردی دارای زیره‌های ویژه‌ای هستند که با لاستیک بسیار چسبنده برای اصطکاک بیشتر و شکل خاصی ساخته شده‌اند تا توانایی شما را برای ایستادن با اطمینان روی پایه‌های کوچک به حداکثر برسانند. کفش‌ها باید به‌خوبی جا بیفتند، با انگشتان پا به سمت جلوی کفش، اما نه آنقدر که باعث ناراحتی شدید شود.

کیسه یا سطل گچی 
کوهنوردان از گچ روی دستان خود استفاده می کنند تا رطوبت نوک انگشتان و کف دست خود را کاهش دهند، عمدتاً ناشی از تعریق، و برای افزایش اصطکاک روی پوست خود، بنابراین نگه داشتن آنها آسانتر است - چه آنها پلاستیکی در ورزشگاه باشند و چه در بیرون از سنگ.

ساعت مچیجی پی اس دار گارمین 
ساعت fēnix 6S مشکلات صخره نورد های داخلی و خارجی را بر اساس درجه آنها ردیابی می کند. نمرات سختی صخره نوردی را دنبال می کنند. اگر یا زمانی که تصمیم دارید بولدرینگ را در فضای باز امتحان کنید، علاوه بر ردیابی مشکلات تخته سنگی که صعود کرده اید، fēnix 6S همچنین می تواند مسافت پیموده شده را ردیابی کند و شما را به نقشه های GPS متصل کند تا مطمئن شود که در مسیر درست حرکت می کنید.

برای بررسی برخی از تخته سنگ های واقعی بیرون آماده هستید؟ در اینجا چند مورد اضافی وجود دارد که نیاز دارید:

کتاب راهنما یا اپلیکیشن
در حالی که برخی از کوهنوردان به دنبال اولین صعود هستند، اکثر ما به مشکلات صعود که توسط سایر کوهنوردان ایجاد شده است پایبند هستیم. این صعودها اغلب در یک منطقه کوهنوردی با مجموعه ای از دشواری ها از نزدیک با هم جمع می شوند. یک کتاب راهنما یا برنامه راهنما اطلاعاتی در مورد تاریخچه زمین شناسی و کوهنوردی یک منطقه ارائه می دهد و فهرستی از صعودهای ثابت همراه با عکس ها و درجه ها را دارد.

پد تصادف 
در حالی که کف سالن بدنسازی دارای پدهای صنعتی بزرگی است که کف را می پوشانند تا از سقوط شما جلوگیری کند، وقتی بیرون می روید، این بالشتک اضافی را باید با خود حمل کنید. یک پد تصادف با اندازه استاندارد 3 در 5 اینچ است و با تسمه های کوله پشتی از وسط تا می شود تا حمل آن را با خود آسان تر کند. بسته به ویژگی‌های مشکل بولدرینگ، (یعنی ارتفاع آن، سطح زمین و غیره)، می‌توانید چندین مورد را کنار هم قرار دهید تا یک منطقه سقوط بزرگ‌تر را بپوشانید یا برای بالشتک بیشتر آن‌ها را روی هم قرار دهید.

دوستان
دوستان خود را بیاورید و از آنها بخواهید که شما را ببینند تا صخره نوردی را تا حد امکان ایمن کنید. به علاوه، صادقانه بگویم، گاهی اوقات فریادهای تشویقی حرکت را کمی آسان تر می کند.


گارمین/نمایندگی_گارمین/محصولات_گارمین/فروشگاه_گارمین/گارمین_ایران/گارمین_اصلی