گارمین به شما کمک می کند تا اولویت بندی کنید

۰۲ دی ۱۴۰۰
امشب زودتر به رختخواب می روم  دیگر خبری از اپیزودهای پرخاشگر یا پیمایش بی پایان نیست. فردا با احساس شادابی، استراحت و آمادگی برای مقابله با روز شروع خواهیم کرد. زیرا زندگی زمانی بهتر می شود که احساس بهتری داشته باشیم.

در گارمین، با همه خدمات و محصولات خود، می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا زندگی بهتر و سالم‌تری داشته باشید - و این با گوش دادن به بدن شما شروع می‌شود. همه ما مقصریم که آنها چه می گویند. همه ما مقصریم که آن تمرین را نادیده بگیریم، به جای اینکه بیشتر بخوابیم، کافئین بیشتری مصرف کنیم، در زمانی که باید سرعت خود را کم کنیم سرعت می‌گیریم - یا زمانی که باید سرعت خود را کم کنیم. همه ما روزهایی را داریم که سلامت و تندرستی خود را در اولویت قرار نمی‌دهیم، و این کار ضرر دارد.

این لزوماً در مورد کاهش وزن (مگر اینکه بخواهید) یا دوی ماراتن (دوباره، مگر اینکه بخواهید) نیست. این در مورد تشخیص این است که در کجا کوتاهی می کنید و متعهد می شوید که خود و رفاه خود را در اولویت قرار دهید - هم از نظر ذهنی و هم از نظر جسمی، زیرا بسیار مهم است که ذهن و بدن شما به هم مرتبط باشند. این در مورد صرف زمانی است که هر روز فقط بر روی شما تمرکز می کند - و سری Venu 2 برای کمک به روش های بی شمار ساخته شده است:

نظارت بر سلامت 24/7: تنها با یک نگاه سریع به مچ دست خود، می‌توانید ضربان قلب 1، پالس Ox2، سطح استرس، سطح هیدراتاسیون و موارد دیگر را مشاهده کنید تا نگاهی جامع به عملکرد بدن خود داشته باشید.

امتیاز خواب: Venu 2 خواب سبک، عمیق و REM 1 را ردیابی می کند تا امتیاز خوابی را به شما ارائه دهد که کیفیت و کمیت خواب شب گذشته را اندازه گیری می کند. پالس اکس و تنفس بینش بیشتری در مورد میزان تنفس و اکسیژن شما در طول شب می دهد.
عصر تناسب اندام: یک ضرب المثل قدیمی وجود دارد که می گوید شما به اندازه ای که احساس می کنید پیر هستید - و Venu 2 ممکن است به شما کمک کند یک شماره مستقیم به آن اختصاص دهید. با استفاده از سن تقویمی، سطح فعالیت، ضربان قلب در حالت استراحت و BMI (یا درصد چربی بدن، اگر مقیاس گارمین Index نیز دارید)، Venu 2 شما می‌تواند «سن تناسب اندام» شما را محاسبه کند تا به شما در تعیین میزان سلامت بدن کمک کند.

Body Battery: مخصوص دستگاه‌های Garmin، Body Battery یک ویژگی پایش انرژی است که به شما می‌گوید بدن شما در زمان واقعی چقدر «شارژ» است.

گزینه‌های تمرین: سری Venu 2 به پروفایل‌های فعالیت جدید برای HIIT (از جمله AMRAP، EMOM و Tabata)، به‌علاوه بیش از 25 برنامه ورزشی داخلی داخلی و GPS داخلی دیگر مجهز شده است که شامل پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، پیلاتس، گلف و موارد دیگر می‌شود. حتی یک ویژگی در نمایه تمرینات قدرتی وجود دارد که با گرافیک همراه است تا به شما نشان دهد دقیقاً کدام گروه های عضلانی را در طول هر تمرین مورد نظر هدف قرار داده اید.

این یک دستگاه پزشکی نیست و برای استفاده در تشخیص یا نظارت بر هیچ وضعیت پزشکی در نظر گرفته نشده است. 


گارمین/نمایندگی_گارمین/فروشگاه_گارمین/محصولات_گارمین