محصولات جدید سری گارمین درایوGarmin Drive Series New Devices

۰۵ دی ۱۴۰۰
جی پی اس خودرویی گارمین درایو یک دستگاه معروف و محبوب شهری ، در آمریکاست .که مناسب شهر و ترافیک است . فروش این جی پی اس خودرویی در آمریکا بسیار موفق بوده و به همین علت گارمین در سری جدید ، این دستگاه ها را ارتقا داده و قابلیت های جدید را به آن اضافه کرده است .
این جی پی اس خودرویی بسیار پر سرعت و جمع و جور است و با اندازه های مختلف به بازار معرفی شده و متناسب با سلیقه همه مصرف کنندگان است .
از قابلیت های این جی پی اس های خودرویی میتوان به مکان یابی و نمایش نقشه ها به صورت آفلاین و آنلاین ، مسیر یابی و پیشنهاد بهترین مسیر ،  نمایش ترافیک (البته به علت تحریم ها این قابلیت فعلا در ایران وجود ندارد ) ، دریافت و نمایش تصویر از دوربین های دش کم گارمین و دوربین های دنده عقب ، حافضه 16 گیگابایتی ، قابلیت اضافه کردن کارت حافظه Micro sd ، نمایش سه بعدی نقشه ، دریافت فرمان صوتی ، مسیر یابی و پیشنهاد بهترین مسیر ، نمایش تابلو های راهنمایی رانندگی ، ارتباط با گوشی تلفن  همراه و تماس از طریق بلوتوث ، هشدار سرعت مجاز ، هشدار برای پیچ های تیزو مدرسه و چراغ قرمز ودوربین کنترل سرعت ، نمایش نوتیفیکیشن های موبایل ، نمایش آب و هوا ، ارتباط با الکسا دستیار آمازون ، حافظه موسیقی و پخش موسیقی ، قابللیت دانلود برنامه ، قابلیت اتصال به سیستم صوتی خودرو از طریق بلوتوث و کابل AUXو .... اشاره کرد .
مدل های مختلف این دستگاه عبارتند از 
گارمین درایو 52 (بدون نمایش ترافیک) Garmin Drive™ 52 Traffic Not Included PART NUMBER 010-02036-06
گارمین درایو 52 ( با ترافیک ) Garmin Drive™ 52 & Traffic Traffic With Included Cable PART NUMBER 010-02036-07
با ال سی دی 5اینچ
 
گارمین درایو اسمارت 66 با ای سی دی 6 اینچ Garmin DriveSmart™ 66 GPS Navigator PART NUMBER 010-02469-00
 
گارمین درایو اسمارت 76 با ال سی دی 7 اینچGarmin DriveSmart™ 76 GPS Navigator PART NUMBER 010-02470-00
 
گارمین درایو اسمارت 86 با نمایگر 8 اینچ Garmin DriveSmart™ 86   GPS Navigator PART NUMBER 010-02471-00
با قابلیت نمایش دوربین ترافیک (فقط در امریکا) و نمایش قیمت سوخت در پمپ بنزین و دارای یک شارژر خودرویی فندکی. Garmin DriveSmart 86
Vehicle suction cup mount
Traffic receiver
Vehicle power cable
Documentation
 
Navigation Features
GARMIN REAL DIRECTIONS™ LANDMARK GUIDANCE
MILLIONS OF FOURSQUARE® POINTS OF INTEREST
TRIPADVISOR® TRAVELER RATINGS
ROUTE SHAPING THROUGH PREFERRED CITIES/STREETS
VOICE-ACTIVATED NAVIGATION (OPERATE DEVICE WITH SPOKEN COMMANDS)
INCLUDES TRAFFIC
LANE ASSIST WITH JUNCTION VIEW (DISPLAYS JUNCTION SIGNS)
BLUETOOTH® CALLING
SPEED LIMIT INDICATOR (DISPLAYS SPEED LIMIT FOR MOST MAJOR ROADS IN THE U.S. AND EUROPE)
DRIVER ALERTS FOR SHARP CURVES, SCHOOL ZONES, RED LIGHT AND SPEED CAMERA WARNINGS AND MORE
برای سفارش این محصول میتوانید با شرکت اطلس رهنگار آریا با شماره تلفن 88880034 و موبایل 09102087500 و 09102087600 و 09128841470 تماس بگیرید .
گارمین_درایو/گارمین_خودرویی/گارمین_ماشین/گارمین_جی_پی_اس_خودرویی/گارمین_نویگیشن/گارمین_دیویدی_نویگیشن/گارمین_درایو_خودرویی/گارمین_درایور/گارمینرهیابی/گارمین_مسیر_یابی/گارمین_ویز/گارمین_بلد/گارمین_نشان/گارمین_نرم_افزار_مکان_یابی/گارمین_درایو_56/گارمین_درایو66/گارمین_دراو86/گارمین_درایو_اصل/گارمین_ایران/گارمین_درایو_تهران/گارمین_کجاست/گارمین_کجا_بروم؟/چگونه_گارمین/ترافیک_با_گارمین_/گارمین_اسنپ/گارمین_اوبر/گارمین_شهری/گارمین_راه_ها/گارمین_جاده/گارمین_اتوبان/گارمین_حاشیه/گارمین_خطر/گارمین_طراحی_مسیر/گارمین_الکسا/گارمین_دستیار_صوتی/گارمین_اطلاعات_ترافیکی/دوربین_گارمین/گارمین_دش_کم/گارمین_بکاپ_/گارمین_Drive_86/گارمین_drive_66/گارمین_درایو_اسمارت_Drive_76/گارمین_Drive_smart/گارمین_navigator/دستگاه_نویگیتور_گارمین/گارمیم/گارمسن/گارمسین/گارمیت/کارمین/گازمین/’hvldk/’hvldkhdvhk/’hvldk_nvhd,/’hvldk_drive/گ/گارمین_درایو40/گارمین_درایو_جدید/بهترین_جی_پی_اس_خودرویی/بهترین_نویگیشن_خودرو/گارمین_اسپرت_ماشین/گارمین_اسپرت/گارمین_لاکچری/گارمین_تهران/گارمین_راه_یابی/گارمین_اترکس/گارمین_دستی/گارمین_مونتانا