رادار های گنبدی گارمین garmin

۰۹ دی ۱۴۰۰

گارمین سری جدید GMR Fantom 18x/24x را معرفی کرد، قدرتمندترین رادارهای گنبدی حالت جامد در کلاس خود
رادوم های دریایی جدید گارمین اولین بار هستند که گزینه های رنگی سیاه و سفید را ارائه می دهند.
OLATHE، Kan.، 26 اکتبر 2021/Business Wire – Garmin® International, Inc.، واحدی از Garmin Ltd. (NASDAQ:GRMN)، بزرگترین و مبتکرترین تولیدکننده الکترونیک دریایی در جهان، امروز GMR Fantom 18x را معرفی کرد. 

و رادارهای گنبدی حالت جامد 24x GMR Fantom که 50 وات توان خروجی را برای برد طولانی و تشخیص بهتر هدف روی آب، حتی در سرعت های بالا ارائه می دهند. 

رادوم‌های جدید Fantom 18x/24x که به فناوری امضای گارمین مجهز شده‌اند، می‌توانند اهداف متحرک را در رنگ‌های مختلف شناسایی و برجسته کنند و اطلاعات ارزشمند موقعیت شناور را در اختیار دریانوردان قرار دهند، وضعیت آب و هوا و موارد دیگر را ردیابی کنند.

زمانی که دید کم است و آگاهی از موقعیت بسیار مهم است، به راداری نیاز دارید که بتوانید به آن تکیه کنید.

دان بارتل، نایب رئیس جهانی گارمین گفت: قدرت بیشتر به این معنی است که موقعیت‌یابی هدف ثابت‌تری، تفکیک اهداف عالی و شناسایی بی‌سابقه اهداف دور و نزدیک برای دید واضح و مختصر از آنچه پیش رو دارید دقیقاً در نمودار نمودار گارمین خود دریافت خواهید کرد.

فروش مصرف کننده "و برای اولین بار در صنعت، ما هیجان زده هستیم که این سری جدید رادوم را در رنگ های سیاه یا سفید ارائه می دهیم، که این کار را برای کاربران آسان تر از همیشه می کند تا رادار خود را برای کشتی خود سفارشی کنند."

رادار پرقدرت با تنظیمات جدید ذخیره انرژی

با حداکثر توان خروجی 50 وات دو برابر رقابت دیگر رادارهای گنبدی حالت جامد موجود در بازار امروزرادوم‌های جدید Fantom 18x/24x بردی از 20 اینچ تا 48 مایل دریایی و تشخیص هدف را حتی در مه یا باران بهبود می‌بخشند. 

به‌علاوه، سرعت چرخش 60 دور در دقیقه را برای نرخ تازه‌سازی ارائه می‌کنند که می‌تواند حرکت را بهتر تشخیص دهد، از جمله قایق‌هایی که با سرعت بالا نزدیک می‌شوند. به لطف حالت جدید صرفه جویی در مصرف انرژی، کاربران می توانند انتخاب کنند که چه زمانی از انرژی کامل استفاده کنند و چه زمانی به عقب برگردند، در صورت عدم نیاز به انرژی صرفه جویی کنند تا در صورت نیاز بیشتر داشته باشند. 

علاوه بر این، حالت انتقال زمان‌دار به کاربران امکان می‌دهد زمان‌های فعال و غیرفعال را تا ثانیه مشخص کنند تا به کاهش مصرف انرژی کمک کند تا بتوانند بیش از همیشه روی آب بمانند.

جزئیات باور نکردنی و افزایش آگاهی موقعیتی

علاوه بر افزایش توان خروجی، رادوم‌های جدید Fantom 18x/24x تعدادی ویژگی را برای کمک به افزایش آگاهی موقعیتی در آب ارائه می‌دهند، از جمله:

فناوری MotionScope - از افکت داپلر برای شناسایی اهداف متحرک و برجسته کردن آنها در رنگ های مختلف استفاده می کند تا کاربران بتوانند در اطراف قایق های دیگر یا آب و هوای سخت حرکت کنند یا به سمت نقاط ماهیگیری که در آن پرندگان در سطح غذا تغذیه می کنند.
مسیرهای پژواک واقعی - یک "قطار" تاریخی را روی صفحه ببینید تا اهداف متحرک و تهدیدات احتمالی برخورد را آسانتر شناسایی کنید.
برد دوگانه - همه رادارهای فانتوم یک ویژگی دو برد ارائه می‌کنند، بنابراین کاربران می‌توانند همزمان نماهای دوربرد و نزدیک را ببینند، با همپوشانی روی نمودار برای یک یا هر دو محدوده، که نیاز به جابجایی بین نماها را از بین می‌برد.
پشتیبانی رادار دوگانه - واحدهای نمایشگر می‌توانند داده‌ها را از یکی از دو منبع مختلف راداری برای ایجاد افزونگی جمع‌آوری کنند.
بهره خودکار پویا - این ویژگی به طور خودکار با محیط اطراف کاربر برای عملکرد بهینه در همه شرایط تنظیم می شود
فیلتر پویا دریا - بهره به طور خودکار به هم ریختگی دریا را برای شرایط آرام، متوسط ​​و ناهموار دریا تنظیم می کند.
پوشش رادار - کاربران می توانند به راحتی تصاویر رادار را روی صفحه نقشه نمودار پلاتر قرار دهند.

محصولات گارمین که برای زندگی در بیرون طراحی شده اند، زندگی ماهیگیران، ملوانان، دریانوردان و علاقه مندان به قایق را در همه جا متحول کرده اند.

گارمین متعهد به توسعه پیچیده‌ترین لوازم الکترونیک دریایی که صنعت تا به حال شناخته است، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است. 

برای هفتمین سال متوالی، گارمین اخیراً توسط انجمن ملی الکترونیک دریایی (NMEA) به عنوان سازنده سال انتخاب شد.

از دیگر برندهای دریایی Garmin می توان به Navionics® و Fusion® اشاره کرد.