گارمین قطب‌نمای ماهواره‌ای دریایی MSC 10 را معرفی کرد

۰۹ دی ۱۴۰۰
Garmin MSC 10 marine satellite compass
این ابزار ناوبری مبتنی بر GPS با GNSS چند بانده ، اطلاعات هدف و موقعیت  قایق را به صورت  قابل اعتماد و دقیق ارائه می دهد .
 به گفته تیم آموزشی ویبولیتین (NASDAQ: GRMN)، گارمین ،  بزرگترین و نوآورانه ترین تولید کننده الکترونیک دریایی است . امروز قطب‌نمای ماهواره‌ای  MSC  10  دریایی با GNSS چند بانده و سیستم مرجع کاملاً یکپارچه ، برای یک حرکت و موقعیت بر روی آب برگرفته از GPS صاف و دقیق ، بهترین قطب نمای الکترونیکیست .
 
دن بارتل، معاون گارمین گفت: گارمین اولین شرکتی بود که گیرنده و آنتن موقعیت یابی دریایی را با استفاده از پشتیبانی GNSS چند باند ارائه کرد و ما خوشحالیم که همچنان این فناوری نوآورانه را با قطب نما ماهواره ای MSC 10 به مشتریان خود ارائه می کنیم. واحد فروش جهانی گارمین همچنین اعلام کرد که این ابزار ناوبری پیشرفته، یعنی MSC 10 که  مبتنی بر GPS است تحت تأثیر تداخل مغناطیسی قرار نخواهد گرفت، بنابراین حتی در شرایط چالش برانگیز، دقیقاً می‌دانید که به کجا می‌روید.
 
گارمین MSC 10  با استفاده از فرکانس های GPS L1 و L5، همراه با پشتیبانی از چند ماهواره (GPS، Galileo 2 ، GLONASS و BeiDou 2 )، موقعیت یابی دقیق  و دقت حرکت را در 2 درجه ارائه می دهد. نرخ به روز رسانی موقعیت 10 هرتزی آن اطلاعات ردیابی را بهتر و دقیق تر  ارائه می دهد. بعلاوه، MSC 10  از سیگنال های ماهواره ای استفاده می کند که تداخل مغناطیسی را که می تواند دقت عنوان را کاهش دهد، از بین می برد.  
 
نصب MSC 10 آسان است و می توان از آن به عنوان موقعیت یاب اصلی و هدینگ Heading در چندین سیستم از جمله Auto Pilot استفاده کرد. از طریق NMEA 2000 مستقیما به یک chartplotter گارمین سازگار وصل میشود . حتی در دریاهای خشن به شبکه متصل می ماند. در موارد بسیار نادری که سیگنال ماهواره ای از بین برود، به طور یکپارچه از عنوان مبتنی بر GPS به عنوان پشتیبان مبتنی بر مغناطیس سنج 4 تغییر می کند .
 
MSC 10 دارای گواهینامه NMEA 2000 با طیف گسترده ای از دستگاههای جی پی اس دریایی  گارمین، از جمله سری GPSMAP 8400/8600  ، سری جدید GPSMAP 7×3/9×3/12×3 و GPSMAP 10 سازگار است. سری ×2/12×2 . انتظار می رود که MSC 10 در ماه می 2021 با قیمت خرده فروشی پیشنهادی 1099.99 دلار در دسترس باشد. برای اطلاعات بیشتر، از جمله لیست کامل محصولات سازگار، لطفاً به garmin.com/marine مراجعه کنید .