ردیاب سواری برای گریزهای گروهی

۱۲ دی ۱۴۰۰
ردیاب سواری برای گریزهای گروهی

ردیاب سواری گروهی شامل ردیابی گروهی تا 20 سوار بدون نیاز به پوشش سیگنال تلفن همراه امکان پذیر است. به‌علاوه، اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی و پیام‌های از پیش تعریف‌شده1 به شما امکان می‌دهد به راحتی با دوستان گروه سواری خود در ارتباط باشید (محدوده VHF).

ناهمواری خارج از جاده

آج که برای استفاده در تمام زمین ها ساخته شده است، در مقابل هر چیزی که عناصر می توانند به آن پرتاب کنند، می ایستد. دارای استاندارد IPX7 برای مقاومت در برابر آب و بر اساس استاندارد نظامی ایالات متحده 810 برای مقاومت در برابر حرارت و ضربه ساخته شده است.

صفحه نمایش با دید بالا

با صفحه نمایش لمسی بسیار روشن 5.5 اینچی خود، ناوبری نشسته Tread برای مشاهده آسان در نور شدید خورشید یا تاریکی کاملاً طراحی شده است. می توان آن را در حالت عمودی یا افقی نصب کرد.

توپوگرافی

Tread دارای نقشه های توپوگرافی و خیابان های اروپا، آفریقا از جمله Tracks4Africa، خاورمیانه، شمال و جنوب آمریکا، استرالیا و نیوزیلند است.

تصویربرداری ماهواره ای

دانلود تصاویر ماهواره ای BirdsEye با وضوح بالا از طریق Wi-Fi به طور مستقیم در این دستگاه ناوبری. بدون اشتراک سالانه مورد نیاز است.

به راحتی دستگاه های خود را همگام سازی کنید

از برنامه Tread2 برای همگام‌سازی ایستگاه‌های بین راه، مسیرها، مسیرها و مجموعه‌ها در دستگاه‌های خود، از جمله دستگاه تلفن همراه، رایانه و Tread Sat Nav خود استفاده کنید. فایل های GPX را نیز به راحتی وارد و به اشتراک بگذارید.

سوار شدن با ماهیچه

شامل یک پایه برقی، دسته سیم با پایه لوله و یک دسته فرمان برای ایمن کردن مسیر صندلی آج شما به وسیله نقلیه پاوراسپورت برای سوار شدن بر روی زمین های ناهموار.

سنسورهای ABC

برای هدایت زمین‌های سخت، حسگرهای داخلی شامل ارتفاع‌سنج، فشارسنج، قطب‌نما و گیج‌های زمین/رول هستند.


INREACH سازگار

برای پیام‌های متنی دو طرفه، SOS تعاملی و آب و هوا، ناوبری نشسته Tread powersport خود را با یکی از ارتباط‌دهنده‌های ماهواره‌ای جهانی سازگار با InReach3 (فروش جداگانه) جفت کنید.

GO-Anywhere GUIDANCE

اگر زمانی که به تمدن بازمی‌گردید و به ناوبری در جاده می‌خواهید، ترید را با خود ببرید، دستورالعمل‌های گام به گام را بیان کنید.


 

آب و هوای زنده

آب و هوا در پیش است؟ Tread را با تلفن هوشمند سازگار خود جفت کنید و برنامه Tread را دانلود کنید تا به آب و هوای زنده، رادار متحرک و موارد دیگر دسترسی داشته باشید.


موسیقی مسافرتی

یک پخش کننده رسانه داخلی به شما امکان می دهد به راحتی موسیقی بارگذاری شده در تلفن هوشمند سازگار خود را بر روی صفحه نمایش ناوبری ماهواره ای کنترل کنید - و آهنگ های خود را از طریق کلاه ایمنی یا هدست خود (فروش جداگانه) که با فناوری بلوتوث فعال است بشنوید.


یک دوربین بی سیم اضافه کنید


اطراف شما چیست؟ با جفت کردن ناوبری نشسته Tread خود با دوربین بی سیم 40 مقاوم با پایه لوله (فروش جداگانه) دید را به حداکثر برسانید. به راحتی روی قاب لوله، پانل تخت یا قفس رول وسیله نقلیه شما نصب می شود.

لوازم جانبی خود را کنترل کنید


آج را با جعبه سوئیچ دیجیتال سازگار Garmin PowerSwitch™ (فروش جداگانه) جفت کنید تا کنترل روی صفحه را برای لوازم الکترونیکی 12 ولتی ساید بای ساید خود فعال کنید - میله های نور، قفل دیفرانسیل و موارد دیگر.


نقاط مورد علاقه

Tread با نقاط مورد علاقه iOverlander از قبل بارگذاری شده است، بنابراین برای مسیریابی به بهترین، نیازی به سیگنال تلفن همراه ندارید.

 گارمین/_ساعت_گارمین/_ساعتهای_گارمین/_ساعت_هوشمند_گارمین/_ساعتهای_هوشمند_گارمین/_ساعت_ورزشی_گارمین/_ساعتهای_ورزشی_گارمین/_قیمت_ساعت_گارمین/_بهترین_قیمت_گارمین/_مشخصات_ساعت_گارمین/_نماینده_فروش_گارمین/_نمایندگی_ساعتهای_گارمین/_شرکت_گارمین/_شرکت_اطلس_ره_نگار_آریا/_خرید_ساعت_گارمین/_فروش_محصولات_گارمین/_بهترین_فروش_ساعت_گارمین/_ساعت_فنیکس_گارمین/_فروشگاه_گارمین/_فروشگاه_اینترنتی_گارمین/_تعمیرات_گارمین/_محصولات_گارمین/_ورزشهای_ساعت_گارمین/_گارمین_فنیکس_6_ایکس/_گارمین_فنیکس_6_ایکس_پرو/_جی_پی_اس_دستی/_جی_پی_اس_دستی_گارمین/_Garmin/_ساعت_Garmin/_ساعت_های_Garmin/_ساعت_هوشمند_Garmin/_ساعت_ورزشی_Garmin/_ساعتهای_ورزشی_Garmin/_قیمت_ساعت_Garmin/_بهترین_قیمت_Garmin/_مشخصات_ساعت_Garmin/_شرکت_Garmin/_فروش_محصولات_Garmin/_بهترین_فروش_ساعت_Garmin/_ساعت_Garmin_Fenix/_فروشگاه_Garmin/_فروشگاه_اینترنتی_Garmin/_تعمیرات_Garmin/_محصولات_Garmin/_Garmin_watch/_Garmin_sport/_Garmin_Sport_Watch/_Garmin_Iran/_Garmin_Iran_Gandi/_خرید_ساعت_Garmin/_نماینده_فروش_Garmin/_نمایندگی_ساعتهای_Garmin/Garmin_Handhealds_/_Best_Price_Garmin/_Garmin_Sports_Garmin_Instinct/_Garmin_Health/_Garmin_Fenix_6x_Sapphire/Garmin_Leather_Band/_Garmin_Black_Band/_Garmin_Fenix_6x/Garmin_Fenix_6_Series_/_Garmin_Fenix_6x_Pro/_gps_دستی/_gps_دستی_گارمین/_جی_پی_اس_دستی_Garmin/_gps_دستی_