کدام ساعت گارمین مناسب شماست ؟

۱۲ دی ۱۴۰۰
به طور کلی ساعت های گارمین هم ساعت هوشمند هستند و هم ساعت ورزشی ، یعنی هم برای اسفاده روزمره و رسمی و میهمانی مناسب هستند و هم برای ورزش حرفه ای . اما چیزی که ساعت های گارمین را با ساعت های هوشمند دیگر متفاوت می کند طراحی این ساعت هاست .
 گارمین برای هر سلیقه ای و هر سطح از نیاز استفاده کنندگان یک محصول دارد . به عنوان مثال ساعت های سری فنیکس گارمین Garmin Fenix Series  همانطور که از اسمشان پیداست دارای مقاوت بالایی هستند و مناسب ورزشکارانی است که در طبیعت و خارج از باشگاه ورزش می کنند مانند کوهنوردی ، طبیعت گردی، ماراتن ، دوچرخه سواری ، شنای آزاد ، بیایان گردی و ورزش هایی از این قبیل که ممکن است ورزشکار در آب و هوای متغیر باشد . 
این ساعت ها دارای تنوع بالایی هستند و برای هر یک از ورزشکاران آپشن های مختلفی داراند . به عنوان مثال برای کوهنوردان ساعت های گارمین دارای شیشه ضد خش یا همان یاقوت کبود مصنوعیSapphire  مناسب است ، زیرا با مقاومت بالا و تحمل ضربات عمر ساعت در این شرایط را بالا میبرد . همچنین ساعت های گارمینی که از جنس تیتانیم هستند دارای مقاومت بالای هستند . 
 برای ورزشکارانی که مدت طولانی در طبیعت هستند و دسترسی به برق ندارند ساعت اندیورو Garmin Enduro مناسب است . این ساعت دارای یک باطری بسیار قدرتمند است و همچنین دارای شارژ خورشیدی است که این دو قابلیت باعث شده تا این ساعت ها بتوانند باطری را 60 روز نگه دارند و به ورزشکار اطمینان خاطر دهند .
برای غواصان و شیرجه زنان حرفه ای هم ساعت دیسنت ام کی 2 مناسب است GARMIN Descent MK2 زیرا این ساعت میتواند فشار زیاد آب را تا عمق 100 متری تحمل کند . همچنین با کپسول اکسیژن ارتباط برقرار کند و آپشن های مخصوص غواصی و شنا را دارد. 
برای دونده ها و دو و میدانی کار ها ساعت های گارمین فوررانرGarmin Forerunner مناسب است . ساعت های سری فوررانر گارمین با وزن کمی که دارند بسیار مناسب برای دونده ها وطبیعت گردان و ماراتن کار ها و دو میدانی کار ها هستند . کسانی که ورزش حرفه ای انجام میدهند اهمیت وزن ابزار ورزشی از قبیل کفش و لباس و گجت ها را به خوبی میدانند . درواقع گارمین فوررانر پرکاربردترین بین ساعت هاست.
برای ورزشکاران باشگاهی ، ساعت های گارمینی که سبک تر هستند و بدنه فلزی و شیشه یاقوت ندارند مناسب است . این ساعت ها قیمت مناسب تری هم دارند و درواقع اقتصادی تر هستند . زیرا لزومی ندارد که بابت امکاناتی که در طبیعت و بیرون از باشگاه لازم است هزینه ای پرداخت کنید . ساعت های گارمین ونوGarmin VENU و گارمین ویوواکتیوGarmin Vivoactive  و لیلی  Garmin Lily  و اینستینکت  Garmin Instinct و گارمین ویوو موو Garmin Vivomove  و گارمین ونو اس کیوGarmin Venu SQ و گارمین ویوواسمارت Garmin Vivosmart  و گارمین ویوو اسپرتGarmin Vivosport  و گارمین ویووفیت  Garmin Vivofitاز این دسته هستند و برای سلیقه های مختلف مدل های مختلف دارند .
برای خلبانان و کسانی که به هر نحوی با پرواز ارتباط دارند ساعت های گارمین دی تو Garmin D2 Series طراحی شده . این ساعت ها دارای دیتا بیس فرودگاههای جهان به صورت پیشفرض میباشد . همچنین آپشن های پروازی بسیار کارایی دارد . این سری ساعت هم مانند سری های دیگر متنوع است و برای هر سلیقه ای یک مدل جداگانه دارد .
همچنین گارمین برای تمامی ورزشکاران در هر شرایط یک پیشنهاد دارد ، کافیست با مشاوران و نمایندگان گارمین در هر کجای دنیا تماس بگیرید و ورزش مخصوص خودتان را بگویید وبهترین ساعت ورزشی به شما پیشنهاد داده خواهد شد . گارمین به شما اطمینان میدهد که گزینه مناسب شما را دارد . در ایران عزیزمان نیز مشاوران ساعت های ورزشی گارمین در مجموعه اطلس رهنگار آریا (بزرگترین وارد کننده گارمین در ایران) جمع شده اند تا به ورزشکاران عزیز ایرانی مشاوره دهند و بهترین ساعت ورزشی را به شما پیشنهاد دهند .
0912884140 تاجیک