گارمین قابلیت های ترانسپوندر IFF را برای بازار دفاعی افزایش داده است

۱۳ دی ۱۴۰۰
 یکی از واحدهای Garmin Ltd، خوشحال است که به‌روزرسانی جدیدی را برای فرستنده GTX 345DR برای اپراتورهای دولتی و دفاعی اعلام کند که شناسایی دوست یا دشمن (IFF) را اضافه می‌کند.  قابلیت‌های حالت 1 و 2 با پخش خودکار وابسته به نظارت (ADS-B) انطباق "خارج" برای برآورده کردن نیازهای ترانسپوندر نظامی و غیرنظامی در صورت جفت شدن با ابزار الکترونیکی پرواز GI 275، نمایشگر پرواز G3X Touch یا پرواز یکپارچه G3000 عرشه علاوه بر این، ترانسپوندر GTX 345DR قابلیت‌های ADS-B «In» را در اختیار اپراتورها قرار می‌دهد که حجم کاری خلبان را کاهش می‌دهد، به افزایش اثربخشی مأموریت و موارد دیگر کمک می‌کند.

با استفاده از فرستنده GTX 345DR، اپراتورهای دولتی و دفاعی اکنون می توانند نیازهای فرستنده حالت 1 و 2 IFF را برآورده کنند تا به آژانس های کنترل کننده کمک کنند تا هواپیما را به طور مثبت و سریع شناسایی کنند تا ماموریتی را که در حال پرواز است تعیین کنند و بهتر تأیید کنند که آیا هواپیما در طول پرواز دوستانه یا خصمانه است.

ماموریت های آموزشی علاوه بر این، ترانسپوندر GTX 345DR همچنین ویژگی‌های ADS-B «In» مانند اطلاعات آب و هوا و ترافیک را در اختیار اپراتورهای دولتی و نظامی قرار می‌دهد که برای افزایش آگاهی از موقعیت و همچنین ارائه ابزارهای تقویت‌کننده ایمنی و قابلیت‌های پیشرفته‌ای که به کاهش حجم کاری خلبان کمک می‌کند، کار می‌کند.

گارمین طیف گسترده ای از محصولات و قابلیت ها را ارائه می دهد که به اپراتورهای دولتی و دفاعی اجازه می دهد به محصولات معتبر، مقرون به صرفه و قابل اعتماد دسترسی داشته باشند که به افزایش اثربخشی ماموریت کمک می کند.

قابلیت IFF Mode 1 و 2 بلافاصله در دسترس است و همچنین شامل قابلیت ADS-B برای برآوردن نیازهای ترانسپوندرهای نظامی و غیرنظامی در یک راه حل همه کاره مقرون به صرفه است.

قابلیت IFF بر روی مجموعه محصولات تجاری (COTS) G3X Touch، GTN™ Xi، بنا شده است.
سیستم‌های GI 275 و G600 TXi که قابلیت‌های پیشرفته و همچنین ارتباطات، ناوبری، نظارت و مدیریت ترافیک هوایی (CNS/ATM) را به همراه دارند که به‌راحتی به‌عنوان یک ارتقاء تدریجی و بدون هزینه‌ای برای یک برنامه بزرگ نوسازی اویونیک در دسترس است.