ساعت گارمین مدل forerunner 945 LTE

۲۰ دی ۱۴۰۰
گارمین با معرفی Forerunner 945 LTE، اتصال LTE را به ساعت هوشمند ممتاز GPS دویدن و سه گانه خود می آورد.
ویژگی‌های ایمنی و ردیابی بدون تلفن به ورزشکاران کمک می‌کند تا با خانواده و دوستان خود در ارتباط باشند و در عین حال آرامش بیشتری در طول تمرین و مسابقه فراهم کنند.

ساعت هوشمند گارمین  با اتصال LTE 1. Forerunner 945 LTE که برای کمک به ورزشکاران در حال حرکت طراحی شده است، ویژگی‌های ایمنی و ردیابی بدون تلفن، پیام‌رسانی بین تماشاگران و اشتراک‌گذاری رویدادهای زنده را به مچ دست می‌دهد و در عین حال داده‌های تمرینی دقیق، ابزارهای نظارت بر عملکرد و ویژگی‌های ساعت هوشمند ورزشکاران را ارائه می‌کند.

دن بارتل، معاون فروش جهانی گارمین گفت: «ما هیجان زده هستیم که با معرفی Forerunner 945 LTE اتصال LTE را به خط Forerunner بیاوریم. سال‌هاست که ورزشکاران می‌توانند گوشی خود را در خانه بگذارند و هنوز معیارهای عملکرد را دریافت می‌کنند، به موسیقی گوش می‌دهند و هزینه خرید را با Forerunner خود پرداخت می‌کنند. اکنون، آن‌ها همچنین می‌توانند مستقیماً از ساعت خود به ویژگی‌های ایمنی و ردیابی دسترسی داشته باشند و کار کردن بدون تلفن و بدون نگرانی را آسان‌تر می‌کند.

چه در تمرین و چه در مسابقه، Forerunner 945 LTE به ورزشکاران اجازه می‌دهد در صورت لزوم برای کمک ارسال کنند و با عزیزان خود در ارتباط باشند – بدون نیاز به تلفن. اگر یک ورزشکار احساس ناامنی کند یا اگر ساعت هوشمند احساس کند حادثه ای رخ داده است، ویژگی های کمک و تشخیص حادثه2 پیامی با موقعیت مکانی او به مخاطبین اضطراری انتخابی ارسال می کند. علاوه بر این، Forerunner 945 LTE می‌تواند به‌طور خودکار نام و مکان ورزشکار را به Garmin IERCC، یک مرکز هماهنگی واکنش اضطراری حرفه‌ای 24 ساعته و 7 روز هفته، ارسال کند که می‌تواند با خدمات اضطراری یا سایرین برای ارائه کمک تماس و هماهنگی کند.در تماس با ورزشکار از طریق پیام دو طرفه با ساعت تا رفع وضعیت اضطراری. هنگامی که برای دویدن یا سواری بیرون می‌روید، LiveTrack به خانواده و دوستان اجازه می‌دهد در زمان واقعی آن را دنبال کنند و حتی کل دوره از پیش برنامه‌ریزی شده یک ورزشکار را ببینند. در طول مسابقه، شرکت کنندگان می توانند به روزرسانی های سرعت و مسافت پیموده شده را برای عزیزان ارسال کنند و پیام های صوتی و متنی انگیزشی را از تماشاگران دریافت کنند. یک طرح اشتراک برای استفاده از ویژگی های متصل به LTE لازم است. 
لازم به ذکر است که این قابلیت در برخی از کشورها که دارای پشتیبانی از LTE می باشد 

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس شرکت 09128841470 و یا 88880034 تماس حاصل نمایید 

گارمین/نمایندگی گارمین/محصولات گارمین/فروشگاه گارمین/گارمین ایران/ایران گارمین/گارمین فوررانر/فوررانر گارمین/ال تی ای