inReach برای اورژانس پزشکی Backcountry استفاده می شود

۲۰ دی ۱۴۰۰
زمانی که لوک توتمن در سن 15 سالگی به دیابت نوع 1 مبتلا شد، او می دانست که اجازه نمی دهد او را عقب نگه دارد. در اوایل 20 سالگی، او به کوله‌پشتی طولانی مدت روی آورد و در سال 2019، 700 مایل از مسیر آپالاچی را پیاده‌روی کرد.

توتمن گفت: «یک شرایط اساسی نباید کسی را از شروع، لذت بردن و فشار آوردن به خود محدود کند. در چنین شرایطی باید در نظر داشت که نداشتن وسیله ارتباطی یا راهی برای درخواست کمک در مناطقی که خدمات تلفن همراه محدود است به طور تصاعدی خطرناک تر است.

به همین دلیل است که در پاییز 2020، تاتمن تصمیم به خرید یک دستگاه ارتباط ماهواره‌ای inReach® گرفت.

او گفت: «من برای مدت طولانی ارتباط ماهواره‌ای حمل نمی‌کردم، زیرا فکر می‌کردم با دیابت، اگر عارضه‌ای وجود داشته باشد، هوشیار نبودم یا نمی‌توانستم دستگاه را فعال کنم. "اما من تصحیح شده ام."

پس از خرید inReach Mini، دومین سفر او به کشور پس از خرید InReach Mini بود که تاتمن با یک اورژانس پزشکی خطرناک مواجه شد.

در حالی که توتمن در مسیر پیاده‌روی برتر در مینه‌سوتا کوله‌پشتی می‌کرد، یک روز صبح از خواب بیدار شد. او روز قبل 30 مایل پیاده‌روی کرده بود و در نتیجه مقداری کاهش و کاهش در شمارش قند خون خود را تجربه کرد. اما هیچ چیز آنقدر جدی نبود که بتوان آن را پیاده‌روی نامید - او فکر کرد.

او گفت: «من آن روز پیاده روی را شروع کردم و به زودی متوجه شدم که مشکلی وجود دارد.

تاتمن 4 ساعت بعدی را در کنار یک نهر استراحت کرد و نتوانست هیچ غذا یا آب را پایین نگه دارد. فکر کرد شاید مقداری آب آلوده مصرف کرده است.

او گفت: «بر اساس وضعیتی که در آن بودم و اینکه 2 مایلی از کمپ تا مسیر ناخوشایند بود، از SOS استفاده کردم. "هر مایل یک چالش بود و زمان بسیار مهم بود."

پس از راه اندازی SOS، تاتمن به کارکنان مرکز هماهنگی واکنش اضطراری بین المللی گارمین اطلاع داد که به آمبولانس نیاز دارد. یک تیم جستجو و نجات داوطلب برای کمک به تاتمن از مسیر و آمبولانس منتظر اعزام شد.

او گفت: «تا حدود نیمی از راه رسیدن به بیمارستان، روحیه خوبی داشتم. کل بقیه آن روز و شب مه آلود است. من متوجه شدت وضعیتم نبودم.»

تاتمن دچار کتواسیدوز دیابتی شده بود، یک اورژانس پزشکی که می تواند منجر به کما یا مرگ شود. این عارضه اغلب زمانی به سرعت بروز می‌کند که بدن شروع به تجزیه چربی برای استفاده از انرژی می‌کند و باعث می‌شود مواد شیمیایی به نام کتون در جریان خون انباشته شده و سمی شوند. تزریق انسولین کافی نخواهد بود. توتمن نیاز به درمان فوری در بیمارستان داشت.

تاتمن گفت: «من به یک قطره انسولین و مایعات سریع نیاز داشتم. "هر تاخیر بیشتر می تواند عواقب بدی داشته باشد."

تاتمن از آن زمان بهبود یافته است و با دستگاه inReach خود به پیاده‌روی و کوله‌پشتی در مسافت‌های طولانی بازگشته است.

InReach برای من آمبولانس در منطقه ای بدون سرویس سلولی دریافت کرد. "بدون آن، من بد شانس بودم و چاره ای جز ادامه پیاده روی برای یافتن کمک نداشتم."

در نتیجه، توتمن توصیه می‌کند که هر کسی که زمانی را در کشور سپری می‌کند باید شکل مؤثری از ارتباط را داشته باشد.

او گفت: "اگر شما یک بیماری پزشکی دارید - یا با کسی برخورد کردید - زمان بسیار مهم است و داشتن وسیله ای برای برقراری ارتباط کلیدی است."

 

گارمین،_ساعت_گارمین،_ساعتهای_گارمین،_ساعت_هوشمند_گارمین،_ساعتهای_هوشمند_گارمین،_ساعت_ورزشی_گارمین،_ساعتهای_ورزشی_گارمین،_قیمت_ساعت_گارمین،_بهترین_قیمت_گارمین،_مشخصات_ساعت_گارمین،_نماینده_فروش_گارمین،_نمایندگی_ساعتهای_گارمین،_شرکت_گارمین،_شرکت_اطلس_ره_نگار_آریا،_خرید_ساعت_گارمین،_فروش_محصولات_گارمین،_بهترین_فروش_ساعت_گارمین،_ساعت_فنیکس_گارمین،_فروشگاه_گارمین،_فروشگاه_اینترنتی_گارمین،_تعمیرات_گارمین،_محصولات_گارمین،_ورزشهای_ساعت_گارمین،_گارمین_فنیکس_6_ایکس،_گارمین_فنیکس_6_ایکس_پرو،_جی_پی_اس_دستی،_جی_پی_اس_دستی_گارمین،_Garmin،_ساعت_Garmin،_ساعت_های_Garmin،_ساعت_هوشمند_Garmin،_ساعت_ورزشی_Garmin،_ساعتهای_ورزشی_Garmin،_قیمت_ساعت_Garmin،_بهترین_قیمت_Garmin،_مشخصات_ساعت_Garmin،_شرکت_Garmin،_فروش_محصولات_Garmin،_بهترین_فروش_ساعت_Garmin،_ساعت_Garmin_Fenix،_فروشگاه_Garmin،_فروشگاه_اینترنتی_Garmin،_تعمیرات_Garmin،_محصولات_Garmin،_Garmin_watch،_Garmin_sport،_Garmin_Sport_Watch،_Garmin_Iran،_Garmin_Iran_Gandi،_خرید_ساعت_Garmin،_نماینده_فروش_Garmin،_نمایندگی_ساعتهای_Garmin،Garmin_Handhealds_،_Best_Price_Garmin،_Garmin_Sports_Garmin_Instinct،_Garmin_Health،_Garmin_Fenix_6x_Sapphire،Garmin_Leather_Band،_Garmin_Black_Band،_Garmin_Fenix_6x،Garmin_Fenix_6_Series_،_Garmin_Fenix_6x_Pro،_gps_دستی،_gps_دستی_گارمین،_جی_پی_اس_دستی_Garmin،_gps_دستی_Garmin