ساعت گارمین مدل instinct tactical

۲۳ دی ۱۴۰۰
Garmin® نسخه تاکتیکی Instinct™ را معرفی کرد

یک ساعت GPS مقاوم که برای مقاومت در سخت ترین محیط ها ساخته شده است

Instinct Tactical ، یک ساعت هوشمند GPS در فضای باز با عملکرد تاکتیکی. نسخه Instinct Tactical Edition با تکیه بر قابلیت اطمینان ثابت سری Instinct، ویژگی‌های پیشرفته‌تری را به سری tactix® Garmin اضافه می‌کند، از جمله حالت سازگاری دید در شب، Jumpmaster، قالب‌بندی GPS در موقعیت دوگانه، فعالیت‌های تاکتیکی از پیش بارگذاری‌شده، و نمایش نقطه‌ای. Instinct Tactical Edition همچنین دارای یک حالت مخفی کاری جدید برای عملکرد خارج از شبکه است.

 سری Instinct به سرعت ثابت کرد که ساعتی برای افرادی است که به تجهیزات سختی مانند شرایطی که با آن روبرو هستند نیاز دارند. نسخه Instinct Tactical Edition با ترکیب ویژگی‌های تاکتیکی سری تاکتیکس گارمین، بهترین‌های هر دو خط تولید را ترکیب می‌کند تا ویژگی‌های تاکتیکی و چند ورزشی را برای افرادی که وقت خود را در فضای باز می‌گذرانند و حتی در چالش‌برانگیزترین زمین‌ها به ساعتی نیاز دارند، ارائه دهد.

نسخه Instinct Tactical Edition که دارای ویژگی هایی برای ناوبری و آموزش است، شامل چندین ویژگی خاص برای عملیات تاکتیکی از جمله Jumpmaster و فعالیت های از پیش بارگذاری شده تاکتیکی، ایستگاه های بین راه پیش بینی شده، قالب بندی GPS با موقعیت دوگانه و سازگاری با دید در شب است. برای عملیات هوابرد، از Jumpmaster برای سه نوع پرش استفاده کنید: HAHO، HALO و Static. ساعت را روی حالت موقعیت دوگانه تنظیم کنید و ساعت به طور همزمان دو مجموعه از سیستم مختصات مانند MGRS و طول و عرض جغرافیایی را در یک صفحه داده نمایش می دهد. هنگامی که حالت دید در شب فعال می شود، تنظیمات نور پس زمینه صفحه به سطحی کاهش می یابد که در عملکرد عینک های دید در شب اختلال ایجاد نمی کند.

فعال کردن حالت مخفی از ذخیره و به اشتراک گذاری موقعیت GPS جلوگیری می کند و ارتباط بی سیم را غیرفعال می کند. هنگام کار در حالت مخفی کاری، موقعیت مکانی GPS بر روی دستگاه قابل مشاهده است. با این حال، مکان ها در حافظه دستگاه ذخیره یا به اشتراک گذاشته نمی شوند. این اجازه می دهد تا عملکردهای آموزشی در مناطقی که نگرانی های امنیتی مکان دارند، بدون فاش کردن مکان در صورت ضبط فیزیکی دستگاه یا اشتراک گذاری فعالیت های ضبط شده، انجام شود. حالت مخفی همچنین به سرعت تمام ارتباطات بی سیم به و از دستگاه را غیرفعال می کند.

Instinct Tactical Edition مطابق با استانداردهای نظامی (MIL-STD-810G) برای مقاومت در برابر حرارت، ضربه و آب (تا 100 متر) با بدنه پلیمری تقویت شده با الیاف ساخته شده است. این صفحه نمایش با یک صفحه نمایش مقاوم در برابر خش و مقاوم در برابر خش ساخته شده است که به راحتی قابل خواندن است، به خصوص در نور مستقیم خورشید. به علاوه، نوارهای سیلیکونی با تهویه کامل شامل دو حلقه نگهدارنده مستقل و قابل جابجایی برای اطمینان از تناسب ایمن هستند.

هنگامی که در میدان هستید، به لطف Instinct Tactical، که دارای چندین شبکه ماهواره‌ای GNSS برای کمک به ردیابی موقعیت مکانی کاربر در محیط‌های چالش برانگیزتر از GPS به تنهایی است، مطمئن باشید. قبل از بیرون رفتن، از برنامه Garmin Explore™ استفاده کنید تا سفر را از قبل برنامه ریزی کنید و وقتی زمان بازگشت به کمپ فرا می رسد، ویژگی TracBack® روی ساعت می تواند همان مسیر را به نقطه شروع اصلی بازگرداند.

نسخه Instinct Tactical Edition چه در کمپینگ، چه در تمرین و چه در فعالیت های روزانه، ضربان قلب، قدم های برداشته شده، مسافت طی شده، کالری سوزانده شده و موارد دیگر را ردیابی می کند. پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری، شنا، کایاک سواری، و اسکی تنها تعدادی از فعالیت های پشتیبانی شده در دستگاه هستند. هنگامی که کاربران Instinct Tactical Edition با یک گوشی هوشمند سازگار جفت شوند، می‌توانند گوشی خود را در حالی که اعلان‌های هوشمندی مانند پیام‌های متنی، ایمیل‌ها و سایر هشدارها را مستقیماً روی مچ دست دریافت می‌کنند، در بسته و محافظت شده رها کنند. Instinct Tactical Edition همچنین با سایر دستگاه های گارمین از جمله دستگاه های inReach Mini و سگ سازگار است.

Instinct Tactical Edition دارای عمر باتری تا 14 روز در حالت ساعت هوشمند، تا 16 ساعت در حالت GPS و تا 40 ساعت در حالت ذخیره باتری UltraTrac™ است. اکنون با قیمت خرده فروشی پیشنهادی 349.99 دلار در دسترس است.

Instinct Tactical Edition جدیدترین راه حل از بخش در حال گسترش Garmin در فضای باز است که بر توسعه فناوری ها و نوآوری ها برای بهبود تجربیات کاربران در فضای باز تمرکز دارد. اعم از پیاده‌روی، شکار، دویدن در مسیر، دوچرخه‌سواری در کوهستان، گلف، غواصی یا آموزش سگ‌ها، دستگاه‌های فضای باز Garmin ابزارهای ضروری برای علاقه‌مندان به فضای باز در تمام سطوح هستند. 

گارمین/محصولات گارمین/فروشگاه گارمین/گارمین ایران/وارد کننده اصلی گارمین